Satellit
Auf Karte anzeigen
  • Tag 12

Minca

20. Januar in Kolumbien ⋅ 🌙 24 °C

Ráno zvonil budík v 7 a po sprše se šli balit poslední věci. Ty jsme nechali na pokoji a skočili si na vydatnou snídani, u které na nás řval přivázaný kohout k plotu. V Kolumbii maj ptáky zjevně oholený. Po návratu na pokoj jsme vzali naše věci a vyrazili na autobus zpět do Santa Marty, kde jsme jen přestoupili na další bus do Mincy. Teda, nebyl to úplně bus, ale dodávka, kde nám naše velký batohy napakovali na střechu a dovnitř nacpali 12 lidí. Na fotce z dodávky chybí ještě poslední řada lidí za náma, tam se "vešli" další 4 lidi. Sice se mi díky chybějícímu místu odkrvila pravá noha, i přesto nám ta cesta utekla poměrně rychle. Hotel tady máme přímo vedle zastávky autobusu a tak jsme aspoň nemuseli tahat naše věci daleko. Vyhladovělí jsme nechali vše na pokoji a vyrazili na pozdní oběd. Dneska jsme zvolili mexickou restauraci a jídlo bylo skvělé. Potom jsme prošli celou vesnici a večer završili na ubytování, kde jsme si uvařili ramen nudle, které s sebou taháme už několik dní, abychom uvolnili místo v batohu, a k tomu jsme si zahráli kostky.Weiterlesen