FindPenguins
  • Ana sayfa
  • Keşfet
    • Uygulamayı alın
    • Kaydol
    • Oturum aç
    • Uygulamayı alın
    • Oturum aç
    • Ana sayfa
    • Bir albüm bastır
    • Keşfet
    • Destek
    • Bizi takip edin
  • Kaydol
Haritada göster
  • Suzanne PootDown underSuzanne Poot
    • Geziyi göster
    • Yapılacaklar listesine ekleYapılacaklar listesinden çıkar
    • Paylaş
    • Gün 28
    • 5 Eylül 2015 Cumartesi 21:46
    • ⛅ 22 °C
    • Yükseklik: 11 m
    • AvustralyaHorseshoe Bay19°7’16” S  146°51’47” E

    Magnetic island2

    5 Eylül 2015, Avustralya ⋅ ⛅ 22 °C

    De laatste dag op 'Maggie' was er ook weer een uit duizenden. Wetend dat ik diezelfde avond naar de outback van Australie zou reizen, waar men uiteraard aan horseback riding doet, ben ik met de meiden van de range meegegaan op een bush n beach tocht. Helaas, geen foto's alleen de ervaring: paardrijden door de bush en bareback over het strand en de zee in.

    ✌️
    Okumaya devam et

    Çeviriyi gör
    Hanne Eigenraam

    Hanne EigenraamIk vind je cht zo stoer!! Wat een gave dingen heb je al gedaan en zovvel moois gezien. Geweldig schat. En die koala is echt superschattig!!!

    5.09.2015Yanıtla
    Boetje Ririassa

    Boetje RiriassaHè suuske. ..ik krijg zo een mooi indruk van je reis en de dieren. ...je bent ook nergens bang voor hè. ..crocodile dundee. Have fun today

    6.09.2015Yanıtla
    Kristy

    KristyWat een ervaring! Wat een reis! Gaaf dit zal je nooit meer vergeten en al die dieren zo leuk! Een kangoeroe met jong zag ik voorbij komen😍 koala ook zo gaaf om te zien zoals al het andere!

    6.09.2015Yanıtla
    4 beğeni
     
Geziyi göster
  • 2025© FindPenguins
  • Ana sayfa
  • Hakkımızda
  • Grup takibi
  • Basın
  • Hükümler
  • Gizlilik & Cookies
  • Yardım Merkezi
  • Damga
  • Bizi takip edin