• Niek Jaspers
  • Niek Jaspers

Frankrijk reis 2026!🥳🇨🇵

Met de vriendengroep naar Frankrijk! Read more
  • Trip start
    June 14, 2026
  • Dag 2 overleefd!!

    June 16 in France ⋅ ☁️ 32 °C

    Wakker geworden met een lekker ontbijt met een gekookt ei! Daarna gereden naar Roque Sur Ceze waar we van de rotsen af hebben gesprongen hebben en het ook nog hebben overleefd! Onderweg nog even van het uitzicht genoten en daarna terug in het huisje alvast een meloen voorbereidt voor morgen (het leek alleen niet echt te werken😬).
    En als avondeten had Kjell heel lekker gekookt!
    's Avonds hebben we heel kort nog even naar de sterren gekeken en daarna gingen we weer slapen!
    Read more

  • Dag 3 overleefd!!

    June 17 in France ⋅ ☀️ 34 °C

    Vandaag zijn we na het ontbijt gaan rijden naar een leuk strandje met een grote rotswand en een arch!! Onderweg gingen we door wat tunnels!
    Als avondeten hadden we VLEES en een lekkere sla!
    's Avonds maakten we nog even een korte avondwandeling en we sloten de dag af met wat spelletjes!Read more

  • Dag 4 van de vakantie!

    June 18 in France ⋅ ☀️ 33 °C

    Vandaag zijn we naar wat grotten gereden waar we heus niet iets te laat aankwamen. Daar hebben we een guided tour gekregen door een grot en daarna ook een lichtshow!
    Daarna zijn we weer naar het huisje gereden en hebben we lekker gezwommen in het zwembad totdat we hele goeie hamburgers gingen eten! (Gemaakt door Chef Chris natuurlijk).
    In de avond hebben we het huisje wat schoongemaakt en al wat spul ingepakt voor ons vertrek naar het volgende huisje morgen.
    Read more

  • Dag 5!

    June 19 in France ⋅ 🌬 30 °C

    Vandaag hebben we ons 1e huisje verlaten en zijn we vertrokken naar ons 2e huisje ergens in de bergen (Saurat)!
    We stopte even in Carcassonne om te lunchen en daar zagen we ook een heel mooi kasteel!
    Uiteindelijk zijn we bij ons huisje aangekomen waar we een hele rondleiding kregen met een kleine language barrier😅. Daarna gingen we lekker chillen en avondeten. In de avond hebben we film gekeken!
    Read more

  • Dag 6

    June 20 in Andorra ⋅ ☁️ 22 °C

    Vandaag zijn we naar Andorra gegaan! Helemaal buiten de eu! Daar was de benzine wel heeeel goekoop en er reden allemaal hele dure auto's rond!
    Na een drankje in Canillo hebben we een stuk gelopen naar een hoge loopbrug, maar die was al dicht en duur😅. We hadden wel een heel mooi uitzicht!
    Daarna weer teruggekomen bij het zelfde restaurant om even lekker te eten. Ze hadden heel goed vlees!! We kregen zelfs een kistje met een drankje er in!
    Onderweg naar het huisje zagen we door een steeg een heel groot vuur! We gingen toch even kijken en dat bleek een soort festival te zijn van het dorp Saurat.
    Alena en Larissa deden wel heel soepel mee!
    Read more

  • Dag zeven

    June 21 in France ⋅ ☁️ 26 °C

    Helaas hebben we niet veel foto's van vandaag, maar wij hebben vandaag canyoning gedaan! Dit was super leuke en we hebben gesprongen van rotsen van 3 meter hoog tot 8 meter hoog! Daarnaast gingen we abseilen van 13 meter hoogte naast een waterval! Aan het begin spannend, maar daarna echt super gaaf om te doen!
    Daarna hebben we uitgerust in het huisje en film gekeken!
    Read more

  • Dag acht

    June 22 in France ⋅ ☀️ 31 °C

    Vroeg in de ochtend begonnen wij onze dag met een hike van 12 kilometer met 1000 hoogtemeters! We vertrokken om zeven uur 's ochtends van ons huisje. Tijdens het omhooghiken kwamen we er achter dat het platte Nederland toch wel wat makkelijker loopt😅. Maar we deden het niet alleen voor de wandeling, maar grotendeels ook voor het uitzicht! En dat uizicht was heel erg mooi!
    Rond 2/3e van de hike zijn we nog even in het meer op 1800 meter hoogte gesprongen (eigenlijk langzaam in gelopen, want er waren miljoenen kikkervisjes en het was ijskoud😅).
    Het was een zware hike, maar achteraf waren we wel blij dat we hem hadden gedaan!
    Daarna zijn we terug gegaan naar het huisje en hebben we verder niet veel actiefs gedaan😅
    Read more

  • Dag negen

    June 23 in France ⋅ ☀️ 33 °C

    Vandaag hebben we niet veel gedaan. We hebben vooral in de auto gezeten onderweg naar Lacanau waar ons derde en laatste huisje is!
    Toen we uit de auto stapte bij het huisje, smolten we meteen door de extreme hitte. Het is hier 41 graden!! Dat is zo warm dat je al aan het zweten bent bij het pakken van ijsklontjes en dat de boter voor op brood drinkbaar is geworden!!😭
    Gelukkig is het 's nachts een hele koele temperatuur van maar 25 graden...🥲
    Na het uitpakken en alvast opmaken van de bedden, zijn we verder gegaan met klagen over de hitte. Daarnaast hebben we ook een spelletje gespeeld en lekker gegeten.
    In dit huisje hangt ook een mooie Yamaha staalsnaar western gitaar😍 Heel misschien ga ik die stiekem meenemen, maar ik weet niet of dat zo slim is😅
    Read more

  • Dag tien

    June 24 in France ⋅ ☀️ 39 °C

    Na een warme nacht was het vandaag niet veel kouder dan gister.🥲 We zijn na het ontbijt snel naar het meer gegaan om daar verkoeling te zoeken! Het water was alleen wel redelijk warm, dus dat was een kleine tegenvaller. Gelukkig was het in het water wel goed te doen en hebben we ruim twee uur in het water gezeten!
    Zodra we uit het meer kwamen, zijn we snel terug naar het huisje (of moet ik sauna zeggen? De temperatuur binnen is ongeveer even heet!) gegaan om daar even snel een koude douche te nemen. Uiteindelijk zijn we naar de boulevard gegaan om een leuk restaurantje uit te zoeken om te eten. We hadden een heel gezellig restaurant gevonden en hebben er heel lekker gegeten!!
    Om de dag af te sluiten, hebben we in het huisje nog een ijsje gegeten om vervolgens te gaan slapen. Het werd die nacht niet kouder dan 26 graden🥲
    Read more

  • Dag elf

    June 25 in France ⋅ ☀️ 38 °C

    Vandaag zijn we vroeg vertrokken om te gaan paintballen! Het was heel leuk! Ik ben helaas wel twee keer pijnlijk geraakt.
    Toen we weer terug waren in het huisje, hebben we drink en drive gespeeld met mariokart! Dit was om even goed voor te drinken voor de karaoke van vanavond!
    Dit was in Bordeaux! Gelukkig was er airco binnen, want het was buiten nog rond de 30 graden😅.
    Read more

  • Dag twaalf

    June 26 in France ⋅ ☀️ 26 °C

    Vandaag is onze allerlaatste volle dag in Frankrijk. We hebben lekker uitgeslapen en zijn na het ontbijt naar het strand gegaan. Hier was heel veel zand!!😤 en hele hoge golfen!!
    Na het strand, hebben we snel gedouched en zijn we naar een pizzaria aan het strand gegaan. Daarna de laatste zonsondergang van deze vakantie bekeken! Oh ja en Chris, Larissa en Alena gingen nog een plaktattoo halen!Read more

  • Terugreis!

    June 27 in the Netherlands ⋅ ☁️ 26 °C

    Vandaag begonnen we om 7:00 uur 's ochtends met onze terugreis. Onderweg waren we door Parijs gereden waar we een heel klein stukje vande Eiffeltoren hebben kunnen zien! Daarna niet meer, dus we hebben geen foto kunnen maken helaas🥲
    We kwamen rond 21:00 uur aan in Lelystad, waar we voor het laatst deze vakantie samen hebben gegeten (natuurlijk bij de zelfde KFC als waar we onze reis begonnen).
    Daarna hebben we onze auto weer opgeruimd, schoongemaakt en ingeleverd🥲 en waren Stef en ik na het afzetten van Larissa, Chris en Kjell rond 3:00 uur 's nachts thuis!
    Dit was een hele leuke vakantie waarin we heel veel hebben meegemaakt. Ik zou willen dat we vaker en/of langer op vakantie kunnen gaan, want met deze vriendengroep ben ik echt heel blij!
    Read more

    Trip end
    June 28, 2026