Ambuluwawa tower

February 9 in Sri Lanka ⋅ ☀️ 25 °C

Tole je bila pa najbolj strašna stvar zadnjih let. Imam malo strahu pred višino, ne veliko, večinoma ce je visok in če se ne počutim da je dobro zavarovano.
    No tukaj so bile vse kljukice, da se počutim grozno. Visok stolp, z najožjimi možnimi stopnicami ki so ravno za eno osebo. Višje greš ožje je, okrog 30 cm na določenih delih. Samo 1 pot za gor in dol kar pomeni, da na teh stopnicah srečuješ ljudi, ki grejo dol, ko se vzpenjas in potem obratno. Zraven pa še tako močan veter, da sem se bal, da mi bo telefon izpulilo, ko sem naredil par slik. Tako da visoko, nič prostora, ko nekoga srečaš, kar pomeni, da se moraš čisto stisniti na zelo staro ograjo, da gre lahko isto posrana in čisto trda druga oseba mimo tebe, zraven pa še veter na polno. Tako da super, ena tistih zadev, ki te v 20ih minutah tok zmatra, kot če bi cel dan hodil po hribih.

Ampak to je taka glupa moška lastnost, ne od vseh ampak od preveč nas... :) Ko ti vse v telesu govori da se obrneš in samo spustiš dol pa ko racionalno veš da je razgled 20 m višje čisto isti kot na istem vrhu gore samo 20 m nižje.... Vse ti govori da se obrneš razen en mali glas nekje iz notranjosti "pa nisi valda pičkica, da ne boš šel do vrha?". Pa greš ne, ker pičkica pa nisi :)