On the ship

September 24, 2016, North Atlantic Ocean ⋅ 🌙 26 °C

19 вересня почалась наша подорож через Атлантику, в якій ми повторюємо, по суті, шлях Колумба. І вже це хвилююче в мандрівці кораблем.
    Реєстрація - як і в аеропорту. Я трохи переживала через свій дозвіл на проживання, він дійсний до 1 жовтня, а останній день в ЄС (на Арубі) запланований на 30 вересня. На перевірці паспортів обговорювали мій дозвіл, але потім махнули рукою і дозволили посадку 😅
    Наш корабель розрахований на 2800 пасажирів і 800 чоловік персоналу. Проте на кораблі - близько 1000 відвідувачів, кількість персоналу залишилась такою ж (800). Майже 1:1 😄 Але це нормально при трансатлантичних круїзах. Умови- чудові. Їжа і напої практично безлімітні, спортивний зал, казино, 2 ресторани, 1 їдальня, десь 4 бари, театр, кілька гуртів, які виступають щодня live, караоке, басейни, джакузі, сауни, дискотеки, салон краси, спа, доріжка для бігу. Надзвичайно 😍 І це все десь за половину ціни літака в цю сторону. Ми би тут лишались спокійно ще з тиждень-два))) Персонал - в основному, латиноамериканський, але є й інші, наприклад, троє українців, про яких я дізналася: одна з них на рецепції, ще один - головний інженер і ще один українець - лікар на борту (консультація 75-110 євро, це без лікування, працює 3 години на день). Серед відвідувачів - переважно американці, аргентинці, бразилійці, німці. Ну і росіян теж достатньо. Якось непропорційно багато гомосексуалів і один транссексуал. Крістоф такий: "Що ти за корабель знайшла?"))
    З кожним днем все спекотніше і вода спокійніша, порівняно з європейськими водами.