Potosí

January 3, 2017 in Bolivia ⋅ ⛅ 12 °C

Це місто лежить між Сукре і Уюні, нашою останньою точкою в Болівії, і воно наче по опису мало бути би непоганим містом, тож ми вирішили зупинитись тут на день і глянути на нього. Приїхали сюди ввечері, були трохи голодні і вирішили вперше в Болівії скуштувати вуличну їжу - її було багато на центральній площі. Особливо в цьому плані Крістоф відзначився - і те, і те, і те спробував. Я з того всього тільки трошки скуштувала в нього, ну і ще взяла типовий в Австрії делікатес на різдвяні свята - фрукти, покриті шоколадом. Особливо добра полуниця з шоколадом 😍. Під час цієї гастрономічної прогулянки якась мама ще дала свою дитину Крістофу, щоб сфотографувати їх разом 😃
    Так до чого це я.... Наступного ранку Крістофу погано капець. Мені трошки теж, але нормально ще, а він ледь дихає)) Тому місто ми довго не дивились, а відлежувались)) Хоча воно мені сподобалось, йому лиш трошки бракує догляду. Взагалі це було колись найбагатшим містом Америк, бо тут іспанці знайшли срібло, яке допомогло іспанській монархії протриматися 2 століття... Тут досі є шахта, в якій робітники в 40 років вмирають від азбестозу... Мовчу вже про нещасні випадки.
    Отака в нас вийшла не дуже весела поїздка в це місто, яка нам тільки довела, що болівійський стріт фуд - більше ні-ні. Звісно, справа в удачі теж - може й нічого не бути, але ризикувати в нас більше не було бажання 😃