Santiago

January 11, 2017 in Chile ⋅ ☀️ 26 °C

Сантьяго - столиця Чилі, стратегічно розташована в центральній частині країни. Взимку (коли в нас літо) звідси - 1 годину до лижних курортів і 2 години до океану - в один день можна спокійно і на лижах покататись, і в Тихому океані поплавати (але хіба загартовані або в товстому неопреновому костюмі). Місто свого часу дуже розрослось, тепер воно має чимало новобудов, в тому числі хмарочосів, найвищу будівлю на континенті (вона, проте, не така вже й висока - 300 метрів, 64 поверхи) і приблизно 7-мільйонне населення, тож в столиці проживає 40% всього населення країни. Тут ми поселились в квартирі Франциско, який сам з Патагонії, від нього дізнались багато цікавих речей про країну і особливо її історію.
    Сантьяго не є цікавим містом з архітектурної точки зору, але нам воно сподобалось: дуже живе, сучасне. Але неймовірно жарко - 36 градусів тепла! Оскільки після Ла Серени ми обгоріли, то така спека була досить неприємною для шкіри. Але коли чула про морози -20 в Україні, то тішилась цій спеці 😜
    Головна вулиця мені тут була дуже схожа на Хрещатик - теж дуже широка і будинки мали схожу архітектуру, хоча й не таку гарну як в Києві. Тут ще стояв на товстому стовпі гігантський прапор Чилі! Більшого прапору ми обоє ще не бачили, він, певно, з 2 тонни важить)) Ще ми забрались на пагорб, звідки був гарний вид на місто, звідти було видно і найвищу будівлю Південної Америки. А ввечері пішли гуляти разом з Франциско і знайомим Крістофа, американцем Джої, який теж в цей час приїхав в Сантьяго. І було страшенно весело 😆 Напевно найвеселіший наш вечір в Америці))) Особливо смішно було обговорювати наш досвід в різних країнах цього континенту))
    Наступного дня ми ще пішли на центральний ринок. Він був в критому приміщенні і всі всередині якраз зачиняли свої магазини і кафе, а зовні він взагалі був вже зачинений, але нас якийсь продавець все таки пропустив, коли побачив, що ми, як коти, коло того ринку ходимо))) Поїсти ще там можна було, тож ми замовили страву, про смакоту якої були наслухані і, кажуть, вона є лише в Чилі - сантойя - щось типу величезного крабу. Це справді дуже смачно! 😍