Satellitt
Vis på kartet
  • Dag 4

Punta Arenas lidosta

23. april 2023, Chile ⋅ ⛅ 4 °C

Gaidot lidojumu sanāca pat pagulēt dažas sakarīgas stundas. Nolaižoties gaidāms ~700km pārbrauciens no Punta Arenas uz Argentīnas pilsētu El Calafati tāpēc vajadzēja atpūsties. Liekas pat nereāli rakstīt tādu teikumu. Mēs esam jau Čīlē un brauksim uz Argentīnu. Vēl grūti to aptvert.
    Gribējām pirms lidojuma vēl iekost maķīti (jo iekšzemes lidojuma terminālī nebija baigi daudz citu opciju), bet džeki baigi nesteidzās atvērties trijos no rīta. Mums nedaudz grafiks spiež tāpēc apēdām dārgu un ne pārāk garšīgu panini Starbucks kafejnīcā, kas šķiet strādā 24/7. Noskaloju ar gigantisku cafe americano krūzi. Vismaz kafija laba. Tas tik vēl trūka, lai Starbucks'ā būtu draņķīga kafija.
    Lidojums ašs un mierīgs. Par somām ne vārda. Lidmašīnā pārāk daudz nesanāca pagulēt, bet pozitīvi, ka gandrīz par stundu ātrāk atlidojām. Laikam bijis labs pavējš.
    Forši, ka autonomas džeks arī paskatījies online lidojuma statusu un jau bija arī klāt. Patīkami, ka izejot no lidostas mašīna jau sagatavota un pat iesildīta. No sākuma nelieli papīru darbi, bet viss tiek nokārtots 10min laikā un varam laist tālāk. Dodamies ceļā ar mūsu balto Chevrolet Cruze. Pirmā pietura Puerto Natales, kur vajag iznomāt nūjas un drošvien arī kaut ko uzēst pirms robežas šķērsošanas.