Satelit
Tampilkan pada peta
  • Hari 4

Rio Turbio

23 April 2023, Argentina ⋅ ☁️ 8 °C

Iebraucam uz ātro vizīti Puerto Natales “Rental Natales”, kur iznomājām trekinga nūjas. Arī šis džeks atvērts sarunai un pārmaiņas pēc runā ļoti labi angliski. Šo to papļāpājām, uzzinājām dažus knifus kā un kur labāk braukt un ko darī vai nedarīt. Šosezon mēs esot pirmie latvieši, bet ne kopumā. Pirmkārt jau patīkami, ka viņš šajā pasaules malā uzreiz zināja, kur tāda Latvija vispār ir. Un vēl interesantāk, ka viņš caur eBay no Latvijas (No Latvijas uz Patagoniju!) pasuta kaut kādu izolācijas lentu. It kā baigi labā esot. Lai nu būtu - ticam.
    Tālāk dodamies uz Argentīnas robežpunktu Dorrotea netālu no Rio Turbio pilsētas Argentīnas pusē. Pēc visas informācijas ievākšanas no cilvēkiem un lasīšanas internetā šī procedūra mani nedaudz satrauc, tāpēc izmetam visus ēdienus, lai nav lieku problēmu. No Čīles izvest un ievest aizliegts praktiski jebkāda veida pārtiku. It kā vākumā slēgtus iepakojumus atsevišķos gadījumos varot, bet priekš kam mums lieki ar kaut ko riskēt. Visu izmetam, kas palicis.
    Realitātē robežas šķērsošana izvērtās ļoti vienkārša un raita, bez pilnīgi nekādas aizķeršanās. Saņemam savus pases zīmogus un laižam tālāk.
    Pirms dodamies tālāk ir uzdevums uzpildīt degvielu un nopirkt nedaudz pārtiku gaidāmajam 4h pārbraucienam uz El Calafati. Vēl jāpērk pa dārgo ar karti, jo naudu samainīt varēsim tikai El Calafatē. Oficiālais Argentīnas peso kurss ir 1 USD pret 215 ARS, bet veikalā var samainīt par aptuveni 1:400 attiecību. Bet nosacījums, ka dolāru banknotēm jābūt nevainojami tīrām un jaunām. Mums ir. Nav slikti faktiski sareizināt ar 2 savu naudu.
    Baca selengkapnya