Aura Skypool

September 20, 2023 in the United Arab Emirates ⋅ ☁️ 32 °C

Šodiena sākas agri. 6 no rīta jau jābūt pirmajā objektā - Aura Skypool, kas nozīmē, ka modinātājs šodien skan jau 5:00. Baseins atrodas 50. stāvā The Palm tower ēkā. Tā saucamais infinity pool ar 360 grādu saktu uz Palm Jumeirah pussalu, Burj Al Arab viesnīcu, Al Ain panorāmas ratu un protams uz neskaitāmajiem Dubaijas debesskrāpjiem. Man likās, ka pavisam agrajā saullēkta cēlienā baseinā būs maz cilvēku, bet nekā, viss gandrīz pilns.
    Mums rezervēts divvietīgais ļežaks pirmajā rindā ar skatu uz palmas pussalu. Šis prieks mums izmaksā 250 dirhamus no cilvēka.
    Lobijā stāvot rindā izskatījās, ka visi cilvēki ir “parasti mirstīgie”, bet kā nokļuva baseinā visi pēkšņi transformējās par influenceriem, trendseteriem un vienkārši brīžiem kaitinošiem selfijkonveijeriem.
    Iznākot pirmo reizi uz āra terases pat nedaudz aizraujas elpa. Bezgalības baseins, kura malām gāžas pāri ūdens un priekšā varenā palmas pussala. Iespaidīgi!
    No sākuma kautrīgi pasēžam savā vietiņā un tad metamies apkārt baseina tūrē. Pēc 30min esam apgājuši apkārt, pirmo fotosesijas raundu noslēguši, tagad varam pasūtīt kādu dzērienu un pabaudīt skatu. Dzērieni protams arī nav lēti, par 2 kokteiļiem un granola pārslām ar jogurtu (Jurģītim sāk vēders burkšķēt 🤷🏻‍♂️) samaksājam 180 AED, kas nozīmē, ka kopumā ar ieeju par šo visu šķiramies no aptuveni 170€. Bet jāsaka, ka ir tā vērts. Tas ir kaut kas īpašs. Uz ēdieniem un dzērieniem gan nav pārāk liela jēga šeit tērēties. Tie ir diezgan dārgi un nav nekas stipri savādāks kā jebkur citur.
    Atgriežoties pie mūsu pieredzes. Rezervēta ir konkrēta guļvieta vai sēdvieta, bet pa baseinu var brīvi iet/peldēt pa riņķi. Mūsu galā uz kādu stundu baseinu ieņēma spāņu vai drīzāk Dienvidamerikāņu kompānija, kas bildējās, pārģērbās un turpināja nepagurstoši bildēties. Jau sāka nedaudz krist uz nerva, bet tajā pašā laikā arī tas bija izklaidējoši. Vismaz Madara varēja apgūt foto pozas no latina-mamasitām.
    Mums šeit atvēlētas 3h. Pa vidum lasu vectēva piešķirto grāmatu par 1920-tajos latvieša sarakstītu pasaules apceļošanas grāmatu.
    Laiks paskrēja nemanot. Dārga pieredze, bet noteikti iesaku un ir tā vērts!