• Hello sirilla farm, bye chiang khan

    July 22, 2022 in Thailand ⋅ 🌧 24 °C

    Vanochtend vroeg op om 5:00 om de zonsopgang vanaf een berg te zien. Het uitzicht was mooi, maar de zon brak net niet helemaal goed door. Toch blij dat we het gezien hebben.
    Na een thais ontbijt terug naar naar ons huisje om nog even kort te slapen en alle spullen in te pakken. Vandaag gaan we namelijk door richting onze safari tent in wang saphung een kleinschalig eco friendly boederij voor de volgende 2 nachten!
    Eerst nog een tussenstop bij huai krathing, waar we met een vlot op een meer getrokken werden. Op het vlot kon je eten en daarna lekker relaxen en plonsen. We kwamen er aan, vol in de regen, maar gelukkig klaarde het snel op.
    Daarna door naar sirilla farm, wat een heerlijk kleinschalig verblijf met heerlijk eten hebben we hier. Nu lekker in de tent slapen met de regen die zachtjes op het tentdoek tikt :).
    Read more