• Lovas nemzeti HIP-Háp

    August 21 in Hungary ⋅ ☁️ 21 °C

    Na a mai bejegyzés már tényleg csak annyiról szól, hogy hazaérkezésig végigkövessük a napot, mert ez egy igazi lazítós, semmittevős, barátokkalbandázós pihi nap volt.

    Aludni persze nem tudtam sokáig, szóval fél 8-kor már elindultam a 3 templomos futókörre, amiben a Palóznaki templom, a 2 Lovasi templom és köztük meg az országos kék túra ide eső szakasza volt a szőlők közt a dűlőutakon és a pincesoron.
    Összeszedtük magunkat, lementünk Füredre bevásárolni, meg tankolni aztán átmentünk Liliékhez hogy elkezdjük az aktív semmittevést. 6 gyerek, 6 felnőtt, 6 üveg bor és rengeteg kaja. Ez kell egy igazi pihenőnaphoz.

    Igaz hogy egész nap az eső, és a napsütés váltogatta egymást, de a gyerekeket se a medencében, se gyümölcsszüret közben nem zavarta, mi meg elvoltunk a teraszon. Mi beszélgettünk, a srácok játszottak, rohangáltak, pancsoltak. Közben közösen megebédeltünk, aztán még egy hatalmas adag vacsit is összedobtunk grillhúsokból, salátákból, és el is telt a nap.
    A buli végén mi is, Diáék is hazasétáltak, még kicsit kiültünk a teraszra, aztán lezártuk a pihenést, és előbb utóbb talán mindenki ágyba kerül 😁😁
    Read more