• 22-8 Tussen Nijkerk en Voorthuizen

    22 augustus, Nederland ⋅ ☁️ 19 °C

    Gisteravond zat Richard mij te stangen toen ik vertelde dat mijn tent gelekt had, maar nu geplakt. Hij zou de tuinslang er op zetten met druppels, ook voor het vakantiegevoel. Connie op de buienradar: het blijft droog hoor.
    Wat denk je wat: 3 minimiezers en 1 echt buitje met druppels. Ik heb de eerste keer echt gekeken of Richard er stond.
    Ontbijt met Connie om 8 uur, zij gaat om 20 voor 9 naar Pilatus. Tent opbreken en dan nog even kletsen met Richard die dan net wakker is. Maarten was om kwart over 6 al naar zijn werk.
    Ik heb gisteravond de matjes gegoogled die in het brede thermareststoeltje passen. Die zijn iets dikker en iets smaller. Maar mijn matje is een mummy, dus niet overal even breed. Moet lukken dus ik ga zo'n stoeltje bestellen, hoef ik lekker niet naar Woerden, want Marcelle zit in Frankrijk,
    Iets na tienen fiets ik weg, rommel boodschappen in Wijk bij Duurstede en kom na 7,8 km. om half 12 langs koffie met notenkoek. Ik mag stoppen van mezelf en 2 wielrenners. Goed besluit want ik krijg pas om 5 uur een beetje trek!
    De dijk tussen Wijk bij Duurstede en Amerongen wordt binnenkort verhoogd, dus die moet ik nog even fietsen. Mwah, sluit maar af, hij is best druk al kan het erger. Rechts van Amerongen omhoog, dat blijkt minder klimmen dan dwars door het dorp. En daarna is het af en toe een fietspad, maar meestal niet. Op de kleine weggetjes ook veel auto's, veel meer dan "bij ons". Het fietspad langs het Valleikanaal (en de Grebbelinie) is prachtig maar je komt er niet leuk vanaf. Ik wil naar huis! Goed om te merken.
    Ik gebruik de plastuit 2 keer vandaag, met wisselend succes. En de eerste dag ging het zo goed!😞
    Ik mik op de camping die zo leuk van alle drukke wegen af ligt. Blijk ik er al een keer gestaan te hebben, onder de schommel omdat het vol was. Nu is er een plek (met kunstgras). De zon is heel even geweest en weer weg. Trui en donsjack aan! Maar ik ben ook moe.
    De notenkoek werkt door, want na een ei, een broodje en soepje zit ik al weer vol. Wat een verschil met gisteren, toen at ik 2 borden pasta.
    Meer informatie