• 24-8 Home sweet home

    August 25 in the Netherlands ⋅ ⛅ 13 °C

    Ontbijt in de tent, want het miezert af en aan. Tent dus ook zeik, hang ik hem i.i.g. niet voor niets uit straks.
    En ondanks mega grijze wolken blijft het dan gewoon droog!
    Na een paar kilometer ben ik al in "mijn" gemeente, maar gelukkig is die heel groot en kan ik dus nog even. Met Barbara en Aad-Jan ben ik binnendoor gereden, dus nu wil ik over de dijk en niet over Twello.
    Koffie met appelgebak in Terwolde, 2 minuten wachten tot ze open gingen, gebeurde niks. Bleek toch open. Toen ik weg reed haalden ze net het bord gesloten weg.
    Terug naar de dijk. Oh ja, die is afgesloten ter hoogte van het gemaal. Dat heb gelezen toen ik hier net woonde volgens mij. Als ik er dan toch ben, ...... Even kijken. En van de andere kant.
    Natuurlijk moet ik op de dijk plassen: geen boom te bekennen, wel een struikje. Leve de plastuit! En het lukt, ik word er handiger in.
    Alles wordt steeds bekender. Gelukkig heb ik mijn koffie mét al op, want het terras bij het pontje Gorssel zit weer knetter vol. Ik fiets er binnenkort wel met Dinie heen, want hun brownies zijn té lekker en ze heeft nog iets van me te goed.
    Dan toch nog even pauze bij de Nijenbeek, daar staat een bankje weet ik. Het dringt nu pas tot me door wat een prachtige rode beuk daar staat.
    Half 2 thuis of zo. En ja, híer wil ik zijn. Vlak voor vertrek zei overbuurman Ger heel gemeend dat hij het echt jammer zou vinden als ik weer weg zou gaan. En ik zou hem en Helga ook missen, we hebben al een aantal keren de slappe lach gehad.
    De verkoop van de Nijenrode gaat me aan mijn hart, maar het is goed zo.
    Mauri scheldt me 10 minuten hartgrondig uit, en is vervolgens niet bij me weg te slaan. Ik heb haar ook gemist.
    Home sweet home.
    Read more