Bohol - Manila - Istanbul - Zagreb

March 1 on the Philippines ⋅ ☀️ 27 °C

Dan, ko gremo domov. Zajtrk pojemo v hotelu na Panglau, ob 10.30 pa nas že čaka prevoz na letališče. Poletimo proti Manili, kjer nas čaka “malo” čakanja. Kak že gre, ni lahkega premika na Filipinih :) Do pristanka v Manili vse ok, na Boholu celo pripeljejo dva slepa, ki nam ob vkrcanju lepo igrata. Na letalu spet malo kviz in končno prispemo v Manilo. Potem pa nas pustijo čakati malo dalje na prtljago. Ko to le dočakamo, se skušamo iti kar prijaviti na let od Turkish airlines, vendar nam sporočijo, da bo to možno komaj ob 16.30. Sprehodimo se po trgovinah, nekaj pojemo in poskusimo na check-in. Lepo nas postavijo v vrsto, nas v vrsti pustijo čakati do 18.00 ure, ko se le prikažejo za naš let. Končno uspemo se prijaviti, oddati prtljago in potem še skozi varnostno kontrolo. Ob 19.20 le uspemo priti do lounga :)

Vstop v lounge sem si aktiviral tudi preko bančne kartice, za razliko od Dinersa, Lounge Key preko NKBM omogoča prost vstop za eno dodatno osebo. Štiri ure smo lahko tu, ampak ne tokrat, ker ob 20.50 že imamo boarding.

Čaka nas cca 12 ur let do Istanbula, potem pa še 2 uri do Zagreba. Jutri, bomo že doma. Lahko noč in lep pozdav Filipini, dobro jutro domek.