Georgia
Lagodekhi

Sobota, ráno

August 6, 2016 in Georgia ⋅ ⛅ 21 °C

Sobota, den odjezdu. Probudila jsem se docela brzo, tak jsem sešla dolů do haly a přidala se k ostatním, co tam různě posedávali a čekali. S několika lidma jsem tam mluvila vůbec poprvé za celý EGG, třeba s Mattem (Kanada), Martenem (Německo) nebo s Limor (Izrael). Klidně bych na EGGu dokázala vydržet ještě dýl, bylo tam fakt tolik zajímavých lidí :).

Balení bylo absolutně nedramatické, až jsem z toho byla trochu nervózní. Ještě jsme si s Mankou stihly naposled skočit do řeky.

Pondělí, Annual Cocktail Competion

August 1, 2016 in Georgia ⋅ ⛅ 22 °C

Nový týden, nová sada přednášek. Nemůžu říct, že bych z toho moc měla, vzhledem ke včerejšku. Ráno jsem sice aktivně vstala před osmou a skočila si pro čerstvý puri, ale už po cestě jsem zjistila, že to nějak není ono a po návratu jsem okamžitě zalezla zpátky do postele a vyjma dvou přednášek jsem v podstatě prospala celý den.

Večer se pořádala cocktail competition, která už je dlouholetou EGGařskou tradicí. Kdokoliv se mohl přihlásit s vlastním koktejlem (na originalitu ani autorská práva se ovšem moc nehledí). Soutěží se ve čtyřech kategoriích: nejlepší drink, nejlepší název, nejhnusnější drink, nejsilnější drink. Nejlepší drink vyhrálo Colorless (nebo Colorful?) Green Ideas (něco s okurkama), nejlepší název The Null Hypothesis (prostě pivo). Marinin Word Order vyhrál jak nejhnusnější, tak nejsilnější drink (byl fakt hardcore, tu vodku jsem cítila na několik metrů 😅). Náš Bloody Noam byl dvakrát druhý - jako nejlepší a zároveň nejhnusnější drink. Hádám, že jsme obecenstvo rozdělili na ty, co mají rádi rajčatový džus, a na ty, co ne 😁. Krom rajčatového džusu tam byla vodka, chilli paprička, vymačkaná citronová šťáva a pepř, prostě naše verze Bloody Mary. Byla jsem překvapená, jak moc mi to nakonec chutnalo, nečekala jsem to 😁. Některé z dalších názvů byli třeba Pearsupposition, Pure Logic, X-Berry Theory, Counterbleeding Mary nebo My Theta Is Sweet.

Lagodekhi, לגודחי, Lagodechis, Лагодехи