Switzerland
Unterägeri

Here you’ll find travel reports about Unterägeri. Discover travel destinations in Switzerland of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

6 travelers at this place:

 • Day5

  Šveitsi kämpingus

  July 1 in Switzerland ⋅ 🌧 24 °C

  Öökoha variante oli meil täna kaks. Esimesena käisime teisel pool järve (käping Neselen), seal kahjuks oli ainult tühi heinamaa telkidele mõeldud ja ei näinud väga kutsuv välja. Ühtegi teed otse teisele poole ei tulnud siis tulime ümber järve tiiruga. Nüüd oleme käping Unterägeris. See on super puhas ja korralik. Igale telgile on oma suur plats kuhu saab auto ilusti kõrvale panna. Täpselt kui jõudsime auto ära parkida hakkas eemal äikest lööma. Kiirelt telk üles ja madrats täis. Sadama midagi alguses ei hakanud. Käisime veel järves ujumas (väga mõnus soe läbipaistev vesi koos linna vaatega) nsgu ikka olime ainukesed ujujad. Siis käisime pesus, siin on soe vesi täitsa telkimise hinna sees (öö on 48 franki). Lehmad kulistavad ka kõrval põllul enda kaelakellukestegs. Nüüd Taivo kokkab ja vihma hakkas ka sadama aga mitte väga hullult. Müristab ja välku lööb endiselt. Mõnus lõõgastav ilm vahelduseks. Soe on muidu ikka, umbes 25 kraadi.Read more

 • Day6

  Hommik Šveitsis

  July 2 in Switzerland ⋅ ⛅ 19 °C

  Hommikul tervitas meid äike, päike, vihm, sipelgad, kõrvahargid ja kes teab mis ilmastikuolud veel. Siin mägede vahel müristab kas kuskil kaugel või siinsamas kõrval. Kui müristab ligidal, siis on selline tunne, et pool mäe kulge kukub alla - ilmselt mäed võimendavad nii hullusti.

 • Day8

  Besuch bei den Piraten

  June 5 in Switzerland ⋅ ⛅ 24 °C

  Heute extra viel getrunken und ich musste sogar mein Piraten-Kopftuch montieren. Deshalb habe ich wahrscheinlich auch Andys Piratenhöhle am Ägerisee so locker per Zufall gefunden.
  Gérome offerierte mir einen kühlen Piratendrink, so cool😄👍🏄‍♂️

You might also know this place by the following names:

Unterägeri, Unteraegeri

Join us:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android

Sign up now