Switzerland
Zug

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.

Top 10 Travel Destinations Zug

Show all

38 travelers at this place

 • Day5

  Šveitsi kämpingus

  July 1, 2019 in Switzerland ⋅ 🌧 24 °C

  Öökoha variante oli meil täna kaks. Esimesena käisime teisel pool järve (käping Neselen), seal kahjuks oli ainult tühi heinamaa telkidele mõeldud ja ei näinud väga kutsuv välja. Ühtegi teed otse teisele poole ei tulnud siis tulime ümber järve tiiruga. Nüüd oleme käping Unterägeris. See on super puhas ja korralik. Igale telgile on oma suur plats kuhu saab auto ilusti kõrvale panna. Täpselt kui jõudsime auto ära parkida hakkas eemal äikest lööma. Kiirelt telk üles ja madrats täis. Sadama midagi alguses ei hakanud. Käisime veel järves ujumas (väga mõnus soe läbipaistev vesi koos linna vaatega) nsgu ikka olime ainukesed ujujad. Siis käisime pesus, siin on soe vesi täitsa telkimise hinna sees (öö on 48 franki). Lehmad kulistavad ka kõrval põllul enda kaelakellukestegs. Nüüd Taivo kokkab ja vihma hakkas ka sadama aga mitte väga hullult. Müristab ja välku lööb endiselt. Mõnus lõõgastav ilm vahelduseks. Soe on muidu ikka, umbes 25 kraadi.Read more

 • Day8

  מגדל השעון

  August 3, 2018 in Switzerland ⋅ ☀️ 31 °C

  ראיתי מדרגות שמובילות לדלת. ניסיתי להיכנס. נעול. פתאום אני רואה שלט שמציע לסרוק QR code בשביל המפתח. סרקתי. ניווטנו לכתובת. קיבלנו מפתח. נכנסנו למגדל השעון ונעלנו אחרינו. רק אנחנו בתוך אטרקציה מקומית עם מפתח. שווה.

  אם הייתי עובדת במשרד התיירות של צוג, ה-QR code הזה היה הופך לאתגר ברחבי האתרים ההיסטוריים בעיר, שרק בסופו מגיעים למפתח. אבל close enough!
  Read more

 • Day8

  לידיעת החברה להגנת הטבע

  August 3, 2018 in Switzerland ⋅ ☀️ 30 °C

  שולחת את זה במייל לחברה להגנת הטבע שישימו כאלה בחופים בישראל! תבינו שבשוויץ יש להם את זה רק בשביל בערך שבוע שמש בשנה שאפשר לשבת בו באגם... ממש אפשר להשקיע בכאלו בשביל ישראל השמשית!

 • Day6

  Hommik Šveitsis

  July 2, 2019 in Switzerland ⋅ ⛅ 19 °C

  Hommikul tervitas meid äike, päike, vihm, sipelgad, kõrvahargid ja kes teab mis ilmastikuolud veel. Siin mägede vahel müristab kas kuskil kaugel või siinsamas kõrval. Kui müristab ligidal, siis on selline tunne, et pool mäe kulge kukub alla - ilmselt mäed võimendavad nii hullusti.Read more

You might also know this place by the following names:

Kanton Zug, Zug, Zoug, Zugo, 추크 주