Thailand
Matsayit Ban Khlong Muang

Ďalší deň v Krabi Klong Muang Bay View

February 15, 2023 in Thailand ⋅ 🌙 25 °C

Ráno si berieme na starosť Adamka a jeho rodičia triedia šaty na vypratie. Chcú využiť služby v tomto hoteli. Adamko sa zostáva hrať s nami a poobede, keď sa rodičia vrátia, ešte ho dorazia v bazéne a spí ako zabitý. Vymeníme si úlohy, oni ostávajú s Adamkom a my sa ideme naobedovať. Začíname v plážovej reštaurácii v neďalekom mestečku, kde si mamka dá vysnívanú krémovú kuraciu polievku, aby to nebolo málo, tak aj vyprážané krídelká. Ja som si dal jarné rolky so šalátom. To všetko zapíjame čokoládovo banánovým shakeom. Preskúmame mesto a divíme sa nad detskou úpravou Tuk tukov. Viď foto. Domov sa vraciame s nanukmi v ruke. Keďže od 16tej je najvyššia hladina v mori, mamka vyštartuje k moru a ja si chvíľku oddýchnem. Prídem práve včas, keď sa Adamko rozhodne šantiť v mori. Najradšej sa vozí na ockovi ako na korytnačke. Chvíľu ho pofilmujem a pofotím a potom je už len mamkin, tá sa s ním hrá v mori a my traja si hádžeme loptu vo vlnách. Západ slnka strávime pri chutnej večeri v neďalekej reštaurácii Pine Bungalows, ktorú zapijeme výborným pineapple shaekom. Myslím pri tom na Majku a predstavujem si ako sa jej zbiehajú slinky. Neboj sa Majka už sa to blíži a vychutnáš si ananás aj ty. Potom ti budem ja závidieť. Domov prichádzame za tmy.Read more

Matsayit Ban Khlong Muang, มัสยิดบ้านคลองม่วง