• 4. den: Dubrovnik

October 12, 2021 in Croatia ⋅ ⛅ 18 °C

Dnes sme dali neskore ranajky (omeleta s cajom) v Mama’s Pot Tavern hned pod nasim apartmanom a sup na prehliadku mestskych hradieb. Stravili sme na nich 3 hodiny a bolo to nieco neskutocne. Paradne vyhlady, miesta ktore sme poznali z GoT. Silny zazitok, kopec fotiek, tazko sa bude vyberat dnesnych desat ;) Po prehliadke drobne posilnenie z miestnej pekarnicky a nasledne sme si dali vystavu War Photo Limited … smutna realita, smutne pribehy, silne fotky. Kratka siesta na izbe a neskora obedo-vecera v Poklisar restaurant - predjedlo chobotnicovy a krevetovy salat, hlavne jedlo grilovany tuniak a lignje na zaru s ich domacim vinom. No, zatial najslabsie jedlo na tripe ;( Po jedle sme sa vybrali na lanovku nad mesto na kopec Srd. Opat ine paradne vyhlady, nadhera, vsetko ako na dlani. Oddych v restike Panorama, kde sme dali tortu od oraha i cokolade a tortu od sira. Zapili sme cajom a pani M vybornym cervenym vinkom Dingac a ja som dal Mai Tai. Veru napravili sme si chut po nie uplne vydarenej veceri. Zotrvali sme az do zotmenia. Po zjazde lanovkou spat do stareho mesta sme unaveni a plni zazitkov zamierili rovno do nasho apartmanu. Zajtra nas caka velky den, ideme na tematicku Game of Thrones prehliadku so sprievodcom. Uz sa na to moc tesime.Read more