Japan
Niigata

Here you’ll find travel reports about Niigata. Discover travel destinations in Japan of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Most traveled places in Niigata:

All Top Places in Niigata

10 travelers at this place:

 • Day37

  Tokamachi

  September 3, 2015 in Japan ⋅ ☀️ 25 °C

  יותר כפר, פחות נוף.

  שוטטתי פה שעות, מחפשת משולשים צהובים של הפסטיבל. הם נמצאים במקומות חבויים (בתוך חנות, במכבסת מטבעות, במקדש, על גבעה...) ונורא נורא כיף לגלות אותם!

  כל היום הרגשתי כמו האטרקציה המרכזית בפסטיבל. לא ראיתי תיירים לא-יפנים בכלל ובגלל שהמקום הוא דיי חור אני בסבירות גבוהה האדם המערבי הראשון שהאנשים שם פגשו. בערך פעם בשעה ילדים רצו אחרי ברחוב, התחבאו אחד מאחורי השני, הצביעו עלי, הסמיקו וצעקו לי "Hello!", עניתי להם והם צעקו שוב וכן הלאה כל כמה שניות עד שהתרחקנו מספיק כך שלא היה אפשר לשמוע יותר. זרים עצרו ובהו בי, כולם אמרו לי שלום וניסו לדבר איתי ברחוב (גם בלי לדעת אנגלית. כל פעם מפליא אותי מחדש שאנחנו מצליחים לתקשר ככה), מוכרים צעקו לי מתוך חנויות "american?" במבטא יפני כבד וכולם אבל כולם חייכו אלי חיוכים רחבים.
  יפנים הם תמיד נחמדים בצורה מוגזמת אבל היום הרגשתי ממש סלב (או חייזר...)! :)
  Read more

 • Day37

  Echigo-Tsumari Art Triennale

  September 3, 2015 in Japan ⋅ ☀️ 21 °C

  פעם ב-3 שנים, בחודשי הקיץ, מתרחש לו פסטיבל אצ'יגו צומארי לאמנות מודרנית.

  הפסטיבל משתרע על פני שטח של 760 קמ"ר של האזור הכפרי אצ'יגו-צומארי במחוז Niigata.

  מה שגרם לי לרצות להגיע לכאן היא העובדה שהיצירות פשוט מפוזרות ברחובות, בגבעות, ביערות ובשדות ואפשר "לגלות" אותן בשיטוט מקרי. זה קונספט ממש מגניב שלא הכרתי לפני כן.
  רוב האנשים מסתובבים במכוניות / אוטובוסים בין ההיילייטים או טורחים להזמין סיורים מאורגנים, אבל נראה לי שזה ממש גורע מהחוויה.

  האזור מושך לא רק בגלל הפסטיבל אלא גם בזכות הנופים הכפריים, שדות האורז הענקיים, הגבעות המיוערות וסגנון החיים הישן של המקומיים.

  בגלל שהשטח עצום והתחבורה לא נוחה, החלטתי להתמקד בשני אזורים ולעשות בהם טיולים רגליים. נראה לי שזו הייתה החלטה טובה.

  נורא יפה פה.
  Read more

 • Day37

  חותמות

  September 3, 2015 in Japan ⋅ ☀️ 25 °C

  יש ליפנים משהו עם חותמות.
  בכל מקדש, מוזיאון או אטרקציה תיירותית יש עמדה מיוחדת עם חותמת של המקום והיפנים תמיד נלהבים למלא את החוברות שלהם (לא רק ילדים קטנים).

  בפסטיבל קיבלתי חוברת; ליד כל יצירה עמד שלט עם חותמת ומספר.
  האמת שלא הבנתי את ההתלהבות אבל החתמתי את החוברת כמו גדולה!

 • Day37

  Matsudai

  September 3, 2015 in Japan ⋅ ☀️ 24 °C

  החלק הנופי יותר של האזור.

  ציטוטים נבחרים מלשכת התיירים:
  "כן, אל תדאגי המון אנשים הולכים שם, פשוט תלכי אחריהם" - לא נכון. היו הרבה אנשים בנקודת ההתחלה אבל הם לא המשיכו ופגשתי רק שני אנשים, שהיו ברכב, בהמשך.
  "יש שם רק דרך אחת, אין איך ללכת לאיבוד" - הדרך מתפצלת כל שניה! זה הדבר הכי לא נכון שיכלו להגיד לי...

  אז בכל מקרה, בהיעדר מפה של האזור ובהמלצת לשכת התיירים, הלכתי לאיבוד על גבעה מיוערת לבערך שעתיים, היה ממש כיף לגלות יצירות במקומות שבכלל לא הייתי בטוחה שבסדר ללכת בהם.

  שווה פה.
  Read more

 • Day37

  אומה שמכחידה את עצמה

  September 3, 2015 in Japan ⋅ ☀️ 21 °C

  באזורים הכפריים ביפן יש בעיית הזדקנות חמורה - הצעירים עוזבים את הכפר בשביל הזדמנויות טובות יותר בעיר או בשביל לברוח מתנאי מזג אויר קשים; הם כבר לא רוצים להביא ילדים לעולם בגלל שזה מאד יקר ומעדיפים להתרכז בקריירה.
  האוכלוסיות באזורים האלו הולכות ומזדקנות בקצב מוגבר ולא ברור מה יהיה עם המקומות בעוד כמה שנים כשכבר לא ישארו שם כמעט אנשים.

  אצ'יגו צומארי שבמחוז Niigata הוא אזור כזה.
  חוץ ממשבר ההזדקנות המקום גם סבל מאד מרעידת אדמה קשה ב-2004 שהרגה 39 אנשים, פצעה אלפים וגרמה נזק רב לסביבה.

  פסטיבל אצ'יגו צומארו לאמנות הוקם כדי להחיות את האזור, למשוך אליו מבקרים (בתקווה גם תושבים חדשים) ולקשור גם את האוכלוסיה המקומית באירוע, כי מסורות פחות נעים לעזוב.
  Read more

 • Day37

  Satoyama

  September 3, 2015 in Japan ⋅ ☀️ 24 °C

  כינו לאורח חיים מסורתי יפני של בני אדם שחיים בהרמוניה עם הטבע.

  אפשר לראות פה המון מזה, זה לא הפסיק להפתיע אותי. כבר ביקרתי פה בכפרים אבל זה לא הגיע לרמה כזו שרוב האנשים שאני רואה באזור הם חקלאים.

You might also know this place by the following names:

Niigata-ken, Präfektur Niigata, Niigata, Prefektur Niigata, نييغاتا, Прэфектура Ніігата, Ниигата, Prefectura de Niigata, نیگاتا, Prefektura Niigata, Niigata-præfekturet, Gubernio Niigata, Niigata prefektuur, استان نیگاتا, Niigatan prefektuuri, Préfecture de Niigata, Niigata prefektúra, Prepektura ti Niigata, Prefettura di Niigata, 新潟県, Préfèktur Niigata, 니가타 현, Nigata, Nijigatos prefektūra, Ņiigatas prefektūra, निगाता, Wilayah Niigata, Niigata-koān, Niigata Prefekture, ضلع نیایگاٹا, Prefectura Niigata, Niigata Prefectur, Префектура Нигата, Niigata Prefecture, Niigata prefektur, Mkoa wa Niigata, Префектураи Ниигата, จังหวัดนีงะตะ, Prepektura ng Niigata, Префектура Ніїґата, 新潟縣, 新潟县

Join us:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android

Sign up now