Malaysia
Kampung Kuah

Here you’ll find travel reports about Kampung Kuah. Discover travel destinations in Malaysia of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

72. päev - Eagle Square

March 18, 2017 in Malaysia

Kui eelmine päev sai korralikult tööd tehtud siis täna tuleb puhata. Hommikusöögi sōin enda juures, jätsin raha nö kodukoha hüvanguks. Juba küsiti, kas täna on tööpäev vōi puhkepäev. Ma siis otsustasin, et on täitsa puhkepäev. Panin kohe linnasärgi selga, olegem ausad, mu linnasärk ja rannasärk on täpselt samad 😂. Aga see juba ütles, et täna tuleb linnaskäik ette vōtta. Ja ega sinna ei saa ju mingi rolleriga töristada. Daamid ikka lasevad ennast sōidutada. Minu teeotsas on taksopeatus ning läksin rōōmsal sammul sinna. Ma ei tea, kas ma juba ütlesin, aga saar ise on Hiiumaa suurune ja mingit ühistransporti siin ei ole- taksod ainult.

"Tere, soovin minna Kuah'i Eagle 🦅 Square'i uudistama!" No ega ma päris nii ei öelnud 😄, aga pōhimōte jääb samaks. Tegelt see väljak/maamärk asuvad sadama lähedal, aga ega ma ei saa ju jätta saare tähtsama väljaku külastust viimasele minutile. Tahtsin natukene ka kōige suuremas, kui mitte öelda ainsas, linnas ringi vaadata.. et kuidas linnarahvas ka elab! Sōit sinna kestis umbes pool tundi vist. Teed on laiad ning heas seisukorras. Sōitmise ajal vaatasin aga uudistades ühele poole ja teisele poole.. Tore saareke on ikka, mägine ja metsane. Väikeste pudinatega on hea siin ringi seigelda, saab nad ilusti autosse sättida ja ühest "loomaaiast" teise sōita. Lōbustusi on siin igasuguseid.

Jōudsin väljaku äärde ja taksojuhtis teatas, et ootab mind ära.. ega tal ei oleks olnud mōtet tühjalt tagasi sōita. Mingist Uberist ega Crabist ei ole siin kahjuks haisugi 😄. Läksin siis üksi jalutama, päike paistis ja ilm oli suurepärane. Rahvast ei olnud ka palju, mōned turistid tahtsid koos pilti teha. Kui nad naeratades telefoniga sinu poole suunduvad siis ei ole ohtu, et nad küsivad kus wc on vms.. Kuigi KL ma tundusin vist juba nii oma jope, et teised küsisid mult teed. Uhkusega kohe seletasin neile, kuhu täpselt minna tuleb 😂. Aga see väljak on lihtsalt tore pildistamise koht ja must visit, kui sa juba Langkawil oled. Tiirutasin seal kolmveeran tundi, tegin kotkale tiiru peale. Ma ei hakka seda kotkast kirjeldama, näete piltidelt nagu nii. Vōi kui kuugeldada siis ilmselt esimesed pildid, mis tulevad Langkawist, on sellest kotkast.

Jalutamise isu täis ja otsisin enda takso üles. Need on siin punased ja kollase katusega (vōi midagi on neil kollast). Arvake mitu taksot seal oli... aga ōnnneks härra juba hüüdis mind. Autos oli päris palav ja ta läks teepealt poest vett ostma.. tagasi tuli suure veepudeli ja ühe väikse fantamoodise joogiga koos kōrrega.. See oli siis mulle 😂 Väga armas temast! Ma siis istusin seal tagumisel istmel, vaatasin aknast välja ja jōin kōrrega mahla- oli ju jutt, et proua läheb linna 😂.

Tagasi jōudes läksin veel randa, kell oli pool neli ja paras aeg vees sulistada ja päikest vōtta. Varem lihtsalt ei kannata sinna minna- palav on😄. Sain korra ujumas käidud ja pool tundi päikest vōtta. Teisel korral, kui ujuma läksin oli seal ka kamp india noormehi vōi noh, kes teab kui vanad nad olid.. igatahes üks hakkas ahistama ja mul ei olnud muud teha kui kodinad kokku pakkida ja ära minna.. sellegipoolest sain nina jälle toredalt punaseks...

Kui olin end ära kreemitanud käisin veel söömas, minu kōrval on üks väga sümpaatne kohake. Lahti on see vist ainult siis pererahvas viitsib seda lahti hoida, aga mōnus väike pesake oli see.. jätsin jälle raha peaaegu kodukoha hüvanguks 😄

👣- Eagle Square

24h à Langkawi

February 26 in Malaysia

Après 3h30 de traversier, nous avons atteint la belle île de Langkawi. Pierre angulaire du tourmisme en Malaisie, cette île a beaucoup de choses à offrir, mais nous n'avions que 24 heures pour en profiter... ce que nous avons fait, du moins, à notre façon!

Den 15 hlavne mesto Kuah

January 2, 2017 in Malaysia

Vecer sme nasli pozicovnu motoriek Pat a Mat (presne znenie Pak a Mat). Rano plan pozicat motorky zlyhal na tom, ze Pat a Mat sa vyparil. 2x sme presli ulicu a pozicovne niet... Celkovo pozicat motorku tu nie je sranda. V Thajsku kde sa clovek obzrie cakaju desiatky motoriek (ale tam na to netreba ziadne doklady, berie sa to ako bicykel, tu treba mat vodicak). Tu sme nakoniec horko tazko pozicali pravdepodobne 2 posledne motorky v celom meste.

S motorkami sme vyrazili do hlavneho mesta Kuah. Hned po prichode sa spustil lejak a kvalitny. Trval asi hodinu. Potom sme sli na zname Eagle square, kde je 12m vysoka socha orla, ktory je symbolom ostrova Langkawi (v preklade nazov ostrova je Ostrov orlov).
    V miestnom nakupnom centre si Danka kupi krasnu kabelku za 6 eur, z ktorej sa potom vytesuje az do vecera. Cestou sa zastavujeme na miestnom trhu, kde maju asi 200 kabeliek (vid. foto) v cene 2,5 Eura ;), ale taku peknu ako ma Danka tam uz nemaju ;) Na trhu este kupujeme 2 gate, spolu v cene 3 Eura ;)
    Kedze Tomcovi uz 4ty den kruti creva, tak je len rizky, burgery a dnes sme spolu s nim museli skoncit v Pizza Hut. Pizza stala viac ako nasa motorka (pozicovne na jeden den), ale co uz, skor ci neskor by sme mali abstinencne priznaky za zapadniarskym jedlom, tak sme obetovali 10 Eur na pizzu.
    Zajtra si uz dame nieco lokalne.

Kampung Kuah