Malaysia
Kampung Kuah

Here you’ll find travel reports about Kampung Kuah. Discover travel destinations in Malaysia of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

19 travelers at this place:

 • Day246

  Langkawi - Angekommen

  February 5 in Malaysia ⋅ ⛅ 31 °C

  We are in Malaysia now :) Yesterday evening we arrived by ferry and the plan for today was to rent a scooter and discover the island. But it was not that easy to find a shop which was opened and still has scooter available. Almost everything is still closed on the island due to Chinese New Year... At the end we found a scooter for tomorrow and as most of the restaurants are closed as well we were lucky to find KFC. Tomorrow we will start our trip around the island.

  Jetzt sind wir in Malaysia :) Gestern Abend ging es mit der Fähre von Koh Lipe nach Langkawi. Auch hier merkt man noch sehr die Auswirkungen vom chinesischen Neujahrsfest. Nahezu alle Geschäfte außerhalb der Shopping Malls sind hier geschlossen und so haben wir heute auch den halben Tag damit verbracht einen Roller zu finden den wir mieten können. Entweder waren die Geschäfte geschlossen oder alle Roller bereits verliehen. Am Ende haben wir es geschafft und dank Kentucky Fried Chicken gab es sogar was zu essen für uns. Morgen früh geht es dann los mit unserer Tour um die Insel.
  Read more

 • Day11

  Langkawi erkunden :)

  August 22, 2018 in Malaysia ⋅ 🌧 28 °C

  Um uns von der sehr welligen Überfahrt von Penang nach Langkawi zu erholen, haben wir die kurzen Sonnenstunden genutzt um uns ein wenig die Insel & das Wahrzeichen Langkawis anzusehen 🦅

  Daumen drücken das sich die Wolken morgen verziehen 🙌

 • Day13

  Eagle Square & Kuah (Langkawi)

  January 28 in Malaysia ⋅ ⛅ 31 °C

  Wir nahmen ein Taxi und fuhren kurz ins 25 km entfernte Kuah (Inselhauptstadt) zum Eagle Square, um das Wahrzeichen von Langkawi zu sehen.
  Wir hatten heute bereits das Glück 🍀 einen echten braunen Adler 🦅 zu sehen.
  Danach besuchten wir noch voller Euphorie die Hauptstadt der Insel. Das war wohl eher ein Reinfall, denn dort gibt es nicht viel zu sehen.
  Nach 2 Stunden ging’s dann wieder zurück zum Hafen. Das Taxi 🚖 kostete für die gesamte Zeit 150 Ringit (30€).
  Read more

 • Day18

  Mal wieder auf der Reise

  July 14, 2018 in Malaysia ⋅ ⛅ 31 °C

  Von Insel zu Insel. Da die erste Fähre um9 die wir ursprünglich nehmen wollten nur noch 1 Platz hatte und die nächste Fähre erst um 14 Uhr fuhr, hatten wir einen ganz gemütlichen Morgen. Nach packen und check out machten wir uns auf und genossen lecker Frühstück. Nach fast 1 Stunde Verspätung ging die leider  wie auf Tiomam nicht sehr komfortable Überfahrt nach Langkawi los. Auf Langkawi angekommen erwarteten uns mal wieder tropische Temperaturen bei denen man schon im Stehen in Schweis ausbricht. Roller zu mieten war ein kurzer Prozess und schon saßen wir zu 2. mit unseren Gepäck auf einen laut Verkäufer "neuen" 125Roller in die Unterkunft. Dort angekommen verstauten wir nur kurz unser Gepäck in unserem schicken Bungalow, beschlossen ein Moskitonetz zu leihen und gingen Essen fassen im Restaurant gleich nebenan. Im Anschluss inspizieren wir noch bei einem Bier die außerordentlich gut bewertete und gemütliche Bar "Cactus" und gönnten uns im Anschluss die langersehnte Dusche. Nachdem wir unseren Netzhimmel über dem Bett angebracht hatten machten wir das Licht aus. 

  Anni
  Read more

 • Day25

  Den 15 hlavne mesto Kuah

  January 2, 2017 in Malaysia ⋅ ⛅ 25 °C

  Vecer sme nasli pozicovnu motoriek Pat a Mat (presne znenie Pak a Mat). Rano plan pozicat motorky zlyhal na tom, ze Pat a Mat sa vyparil. 2x sme presli ulicu a pozicovne niet... Celkovo pozicat motorku tu nie je sranda. V Thajsku kde sa clovek obzrie cakaju desiatky motoriek (ale tam na to netreba ziadne doklady, berie sa to ako bicykel, tu treba mat vodicak). Tu sme nakoniec horko tazko pozicali pravdepodobne 2 posledne motorky v celom meste.

  S motorkami sme vyrazili do hlavneho mesta Kuah. Hned po prichode sa spustil lejak a kvalitny. Trval asi hodinu. Potom sme sli na zname Eagle square, kde je 12m vysoka socha orla, ktory je symbolom ostrova Langkawi (v preklade nazov ostrova je Ostrov orlov).
  V miestnom nakupnom centre si Danka kupi krasnu kabelku za 6 eur, z ktorej sa potom vytesuje az do vecera. Cestou sa zastavujeme na miestnom trhu, kde maju asi 200 kabeliek (vid. foto) v cene 2,5 Eura ;), ale taku peknu ako ma Danka tam uz nemaju ;) Na trhu este kupujeme 2 gate, spolu v cene 3 Eura ;)
  Kedze Tomcovi uz 4ty den kruti creva, tak je len rizky, burgery a dnes sme spolu s nim museli skoncit v Pizza Hut. Pizza stala viac ako nasa motorka (pozicovne na jeden den), ale co uz, skor ci neskor by sme mali abstinencne priznaky za zapadniarskym jedlom, tak sme obetovali 10 Eur na pizzu.
  Zajtra si uz dame nieco lokalne.
  Read more

 • Day74

  72. päev - Eagle Square

  March 18, 2017 in Malaysia ⋅ ⛅ 32 °C

  Kui eelmine päev sai korralikult tööd tehtud siis täna tuleb puhata. Hommikusöögi sōin enda juures, jätsin raha nö kodukoha hüvanguks. Juba küsiti, kas täna on tööpäev vōi puhkepäev. Ma siis otsustasin, et on täitsa puhkepäev. Panin kohe linnasärgi selga, olegem ausad, mu linnasärk ja rannasärk on täpselt samad 😂. Aga see juba ütles, et täna tuleb linnaskäik ette vōtta. Ja ega sinna ei saa ju mingi rolleriga töristada. Daamid ikka lasevad ennast sōidutada. Minu teeotsas on taksopeatus ning läksin rōōmsal sammul sinna. Ma ei tea, kas ma juba ütlesin, aga saar ise on Hiiumaa suurune ja mingit ühistransporti siin ei ole- taksod ainult.

  "Tere, soovin minna Kuah'i Eagle 🦅 Square'i uudistama!" No ega ma päris nii ei öelnud 😄, aga pōhimōte jääb samaks. Tegelt see väljak/maamärk asuvad sadama lähedal, aga ega ma ei saa ju jätta saare tähtsama väljaku külastust viimasele minutile. Tahtsin natukene ka kōige suuremas, kui mitte öelda ainsas, linnas ringi vaadata.. et kuidas linnarahvas ka elab! Sōit sinna kestis umbes pool tundi vist. Teed on laiad ning heas seisukorras. Sōitmise ajal vaatasin aga uudistades ühele poole ja teisele poole.. Tore saareke on ikka, mägine ja metsane. Väikeste pudinatega on hea siin ringi seigelda, saab nad ilusti autosse sättida ja ühest "loomaaiast" teise sōita. Lōbustusi on siin igasuguseid.

  Jōudsin väljaku äärde ja taksojuhtis teatas, et ootab mind ära.. ega tal ei oleks olnud mōtet tühjalt tagasi sōita. Mingist Uberist ega Crabist ei ole siin kahjuks haisugi 😄. Läksin siis üksi jalutama, päike paistis ja ilm oli suurepärane. Rahvast ei olnud ka palju, mōned turistid tahtsid koos pilti teha. Kui nad naeratades telefoniga sinu poole suunduvad siis ei ole ohtu, et nad küsivad kus wc on vms.. Kuigi KL ma tundusin vist juba nii oma jope, et teised küsisid mult teed. Uhkusega kohe seletasin neile, kuhu täpselt minna tuleb 😂. Aga see väljak on lihtsalt tore pildistamise koht ja must visit, kui sa juba Langkawil oled. Tiirutasin seal kolmveeran tundi, tegin kotkale tiiru peale. Ma ei hakka seda kotkast kirjeldama, näete piltidelt nagu nii. Vōi kui kuugeldada siis ilmselt esimesed pildid, mis tulevad Langkawist, on sellest kotkast.

  Jalutamise isu täis ja otsisin enda takso üles. Need on siin punased ja kollase katusega (vōi midagi on neil kollast). Arvake mitu taksot seal oli... aga ōnnneks härra juba hüüdis mind. Autos oli päris palav ja ta läks teepealt poest vett ostma.. tagasi tuli suure veepudeli ja ühe väikse fantamoodise joogiga koos kōrrega.. See oli siis mulle 😂 Väga armas temast! Ma siis istusin seal tagumisel istmel, vaatasin aknast välja ja jōin kōrrega mahla- oli ju jutt, et proua läheb linna 😂.

  Tagasi jōudes läksin veel randa, kell oli pool neli ja paras aeg vees sulistada ja päikest vōtta. Varem lihtsalt ei kannata sinna minna- palav on😄. Sain korra ujumas käidud ja pool tundi päikest vōtta. Teisel korral, kui ujuma läksin oli seal ka kamp india noormehi vōi noh, kes teab kui vanad nad olid.. igatahes üks hakkas ahistama ja mul ei olnud muud teha kui kodinad kokku pakkida ja ära minna.. sellegipoolest sain nina jälle toredalt punaseks...

  Kui olin end ära kreemitanud käisin veel söömas, minu kōrval on üks väga sümpaatne kohake. Lahti on see vist ainult siis pererahvas viitsib seda lahti hoida, aga mōnus väike pesake oli see.. jätsin jälle raha peaaegu kodukoha hüvanguks 😄

  👣- Eagle Square
  Read more

 • Day49

  24h à Langkawi

  February 26, 2018 in Malaysia ⋅ 🌬 31 °C

  Après 3h30 de traversier, nous avons atteint la belle île de Langkawi. Pierre angulaire du tourmisme en Malaisie, cette île a beaucoup de choses à offrir, mais nous n'avions que 24 heures pour en profiter... ce que nous avons fait, du moins, à notre façon!

You might also know this place by the following names:

Kampung Kuah

Join us:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android

Sign up now