Switzerland
Queen Studio Experience

Here you’ll find travel reports about Queen Studio Experience. Discover travel destinations in Switzerland of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

3 travelers at this place:

 • Day6

  Queeni stuudio Montreuxis

  July 2 in Switzerland ⋅ 🌧 29 °C

  Bänd Queen sai mingi aeg nii kuulsaks, et neil oli võimatu Londonis privaatselt olla. Nad otsustasid osta Lausanne järve kaldale Šveitsi ja Prantsusmaa piiri juurde ühe stuudio ruumi kus saab muusikat lindistada ja ka normaalselt elada. Ennemisti oli see sama hoone vana kasiino, aga see põles maha ja selle asemel ehitati stuudio. Samal ajal kui kasiino põlema läks, olid lähedal hotellis Deep Purple'i liikmed, kes said põleva kasiino suitsust järve kohal inspiratsiooni ja kirjutasid laulu Smoke On The Water, mida me ilmselt kõik teame.

  Queen ehitas stuudio suuremaks ja tegi sinna samma ka suure kontsert saali mida oli kergesti võimalik liugustega teha kolmeks saaliks. Seal saalis nad esinesid ja improviseerisid nagu nad oleks päris laval, ainult et inimeste asemel olid saalis nukud. Kui Freddy Mercury haigeks jäi siis nad enamus aega isegi elasid seal stuudios.

  Paljud Queeni laulud on inspireeritud just sellest piirkonnast. Näiteks läks sellest samast linnast Tour de France läbi ja selle tulemusena sündis kaks laulu "Bicycle ride" ja "Fat bottom girls".

  Tänasel päeval on selles samas majas jälle kasiino (nendes ruumides mis enne kontsertsaalid olid), aga stuudio ruumid on säilitatud võimalikult originaalina. Koha peal olid ka mõned Freddy kostüümid. Meile Kadriga jäi kostüüme vaadates mulje, et Freddy oli pisikest kasvu, umbes Kadri pikkune - või tõmbasid kostüümid pesus kokku 😂

  Külastus oli tasuta ja täitsa väärt külastamist.
  Read more

 • Day6

  Freddie Mercury kuju

  July 2 in Switzerland ⋅ ⛅ 29 °C

  Montreuxis asub ka Freddie kuju. Käisime ruttu seda vaatamas. Selle ümber oli väga palju rahvast, normaalset pilti oli raske saada. Päike paistis täpselt talle ja meile näkku.

  Täpselt samal ajal kui me sinna läksime toimus Jazz festival. See festival on juba toimunud pikemat aega ja ja Queen andis selle populariseerimisele oma osa. Nimelt esinesid nad sellel festivalil kunagi 80. aastatel ja kirjutasid isegi mõne laulu just selle festivali jaoks. Kui õigesti mäletame, siis oligi laulu nimi "Jazz".Read more

You might also know this place by the following names:

Queen Studio Experience

Join us:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android

Sign up now