Helen sai kooli sisse!

July 7, 2019 in France ⋅ 🌙 18 °C

Helen oma sõnadega:

Sain teada kolmapäeval, et olen vastu võetud Tartu Kunstikooli! Selle tähistamiseks kulutan oma viimased kopikad perega söömiseks ära ning hakkan vaeseks tudengiks.
    Olen väga põnevil ja ootan juba pikisilmi loenguid. Ei tea täpselt mida oodata, aga kavatsen kõike avatud kätega võtta ning arendada oma oskuseid nii palju kui võimalik.

Veidikene kardan, kas sulandun uude keskkonda sisse. Tavaliselt, kui asi pole õige või pole see, mida päriselt soovin, ei lähegi kõik hästi. Aga kui seda päriselt tahta, siis isegi kui midagi nihu läheb, suudan olla positiivne.
    Tegelikult juba sel samal päeval kohtusin ja rääkisin paari inimesega ning tundusin nendega hästi läbi saavat. Loodan neid samu inimesi näha ka uuel õppeaastal.

Tulevikuplaanideks on saada mingi auhind oma disaini/kunstitöö eest, võtta kass ja kolida oma pessa. Ja kindlasti leida sellel alal tööd. Äkki isegi alustada oma disainiagentuur või hakata vabakutseliseks.

Kokkuvõttes olen õnnelik ning tänulik, et saan lõpuks õppida seda, mis mind tegelikult huvitab.