Thailand
Khlong Hat Khuat

Here you’ll find travel reports about Khlong Hat Khuat. Discover travel destinations in Thailand of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Bottle beach

December 29, 2016 in Thailand

It's nice to have a four day chilling and relaxing between Christmas and New Year, isn't it? :) We've headed to the northern part of Koh Phangan to a remote beach called Bottle Beach. It's quiet here, no parties, just good food, swimming, throwing frisbee with other backpackers, I've also got some work done (and will do some more, I've just finished breakfast. Yes mom, Daša and others, I'm eating breakfast :)). Finaly I've also subscribed to New Scientist magazine, it's not cheap but articles are really awesome, I just can't stop reading. Same goes for Klemen, a true bookworm :) We're also waiting for the third member to fly down here for the north and tomorrow we're heading back to Haad Yuan for the NY fun :)Read more

97. päev- Bottle beach

April 12, 2017 in Thailand

Täna ma lahkun tantralaagrist 😄. Hommikul ma ei saanud mitte midagi aru, kas keegi töötab seal ka vōi kōik mängivad lolli.. vōtsin koti ja panin ajama. See rand oli kihvt ning üks päev seal patjade vahel tööd teha oli väga äge, aga pikemas perspektiivis oli see koht pehmelt öeldes veider... Eelmine ōhtu ma veel ei teadnud, mis must edasi saab, polnud ööbimist ega plaani.. olin kuulnud, et Bottle beach on äge ja sinna peaks kindlasti minema.. Vōtsin härjal sarvist ja bronnisin kōige suuremas resortis endale voodi 😄. Ühistuba nägi juba kōvasti parem välja kui enamuste kohtade bungalowd.

Hommikul oli siis küsimus, kuidas sinna saada... mōne taksojuhiga rääkides selgus, et takso-auto ja takso-paadiga.. takso-autoga nii hästi ei läinud.. sest mind on ju üüüüks.. ma suutsin ennast nōiaks vihastada vahepeal. Ning siis tegingi selle saatusliku vea ehk vihastasin. Tai inimestega ei tohi seda teha, nad on nagu väikesed lapsed, siis nendega ei anna enam üldse rääkida. Sain ikkagi ōigesse randa, kust juba sain paadile... See on Tais mu esimene sōit "kohaliku" paadiga. Kott jäi terveks ehk vōib lugeda, et sōit ōnnestus. Randusingi sellisele paradiisirannale... Mōnna... viskasin koti tuppa ja panin pühapäevariided selga: bikiinid ja linna/rannapluuse 😄. Alustuseks läksin kohe sööma. Tellid toidu ära, ütled toanr ja kunagi hiljem maksad.. no ideaalne! 💡 Burgereid peavad nad jätkuvalt alles õppima tegema, aga riisi isu ka ei olnud..

Kōht punnis ja mōmisedes läksin liivale lesima.. nagu soojamaa karu viskasin külje maha.. Kui palav hakkas siis roomasin veeni, lükkasin käpa vette ja mōmisesin edasi.. nii paar tundi.. siis loputasin end veega ja tegin vabalangemist basseini.. kōik tuleb ju ära katsetada 😅🙈. Tegin paar konnaliigutust ja vinnasin oma keha bassiniäärele.. noh.. teeks vahelduseks arvuti ka lahti v? Läksin tōin arvuti, et lebotoolis veits arvutada.. jōudsin lugeda, et mind ikka oodatakse koju ja siis sain internetiaeg otsa 😂. Sōna otseses mōttes.. iga päev on mingi tund, kus lükatakse nett välja ja öösel lükatakse üldse elekter välja 😄Ega siis ma ei saanud ka tööd teha.. läksin tšillisin enda toas vahelduseks. Voodinaaber istus meditatsiooniasendis voodil, ma ei julgenud hingata ka, äkki katkestan ta ühenduse ära 😄.

Selleks korraks vōibki päeva lōppenuks lugeda.. päike pani pillid kotti. Ōhtusöögi aeeeg... vōtsin arvuti ka kaasa. Aaa.. ja ma vahepeal ostsin endale mōnusalt lōhnava moskiitotōrje.. sidrunheina lōhnalise. Huvitav, kas Eestist saab ka sellist kuskilt osta.. ma ostaks seda hulgi saarde ja iga ōhtu lōhnaks nii mōnusalt, et isegi sääsed panevad plehku.. Hetkel meeldib see mulle täiega vb varsti viskab üle.. Aga ōhtul on sääski korralikult, veits kardan dengue palavikku ka 🙄.

Aga töö ja lōbu käsikäes nagu mul paar kuud juba olnud on.. söök ja töö.. riis ja kana-juurvilja kaste ning klientide e-kirjad! Ja kookos!! Sellega on nii.. et algul mulle nagu ei istunud.. no ma vōisin selle ära juua, aga parem oli vōtta midagi muud. Kuid nüüd ma tellin igal juhul värske kookose, veits nagu sōltuvus vōi nii.. eriti hea on see siis, kui kōht on väga tühi, luristad käbe kookose tühjaks ja sööd lusikaga seest seda valget osa... veits nagu magustoit vōi nii ☺️

Aga nii oligi.. tükk aega ja siis hakati patju kokku korjama ning lauad tehti puhtaks. Kobisin siis ka minema. Väljas oli pime ja läksin rannale lebotoolile postitust kirjutama.. laine loksus ja meie resorti inimesed juba magasid.. mōnna.. puhkus..

👣- Bottle Beach 1 Resort

Bottle Beach, Smile Restaurant

July 12, 2016 in Thailand

Nach einer ca. einstündigen, etwas anstrengenden Duschungelwanderung (festes Schuhwerk sehr von Vorteil) vom Coco Beach zum traumhaften Bottle Beach lassen wir es uns erstmal am Beachcafe gut gehen.

Bottle Beach 1 Resort, Koh Panghan

July 17, 2016 in Thailand

Also Kinder wer einen nach einem fast einsamen Strand sucht, ist hier Gold richtig. Nur wenige Menschen verirren sich an diesen Strand, könnte evtl. daran liegen, dass es keine Straße hierher gibt. Zu erreichen ist dieser Strand nur mit dem Longtailboot. Wussten wir natürlich vorher...NICHT 😅 Hotel bzw. unser Bungalow ist ganz nett. Nice to be here!

Khlong Hat Khuat, คลองหาดขวด