Thailand
Wat Khwit

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.

8 travelers at this place

 • Day18

  Koh Chang

  November 27, 2018 in Thailand ⋅ ⛅ 28 °C

  Nach Tagen des Faulenzenz zwischen Strand, Massagen und Hotelbar haben wir in einem der offenen Taxis einen Ausflug quer über die Insel gemacht. Erste Station war ein kleiner Tempel am Wegrand, wo uns ein Tempelwächter erklärt hat, wo man wieviele Räucherstäbchen und Blumen verteilen muss, um die Götter bei Laune zu halten.Read more

 • Day2

  Smer Bangkok

  January 27, 2019 in Thailand ⋅ 🌙 24 °C

  Posledný let do Bangkoku potvrdil, že Oman Air je spoločnosť, ktorá s pompéznosťou na začiatku letu dodá jedálny lístok s ponukou 3-och hlavných jedál, aby aj pri prvom aj druhom lete mohli zahlásiť, že to, čo chceme nemajú.
  V každom prípade ananásovo-mangový koláčik posypaný pistáciou s tenkými linkami čokolády bol prekvapivým a osviežujúcim dezertom (viď. foto).

  Navyše tu s Ňaňom v kuse riešime, že nám svojvoľne pomenili sedadlá a tak pred každým letom stojíme pri pultíku a vysvetľujeme, že musíme sedieť spolu. Celkovo trošku rozporuplná letecká spoločnosť...

  Bangkok už tradične privítame veľkou návštevou WCka. Teda Tomčo každý let práska do seba, aby to hneď na nasledujúcom letisku zanechal a Bangkok nie je výnimkou.

  V túto chvíľu sme všetci úspešne vstúpili do Thajského kráľovstva a na počudovanie nám cez pol sveta došli aj všetky kufríky.

  Naša krkolomno-únavná cesta do cieľa však stále pokračuje...

  P.s. na poslednej fotke vypisovanie imigračných formulárov, kým Ňaňo okupuje jediné wecko...
  Read more

You might also know this place by the following names:

Wat Khwit