FindPenguins
  • ホーム
  • 探検
    • アプリを入手する
    • サインアップ
    • ログイン
    • アプリを入手する
    • ログイン
    • ホーム
    • 本を印刷する
    • フライオーバー動画を作成
    • 探検
    • サポート
    • フォローする
  • サインアップ
検索条件をリセット
Baltic Sea Circle Rally
  • på lykke til 76
  • Kim Mues

Baltic Sea Circle Rally

# 76 - på lykke til もっと詳しく
フォローする概要概要カレンダーカレンダー写真写真共有共有死ぬまでにやっておきたいことリスト
最新のものから
  • 旅行の開始
    2019年6月6日
    på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 2019年6月3日月曜日 20:12
    • ⛅ 18 °C
    • 海抜: 6 m
    • オランダHavelte52°46’17” N  6°14’10” E

    Eindelijk klaar om in te pakken!

    2019年6月3日, オランダ ⋅ ⛅ 18 °C

    Lekker aan het inpakken voor de rally. We hebben er zin in!!

    翻訳をご覧ください
    5いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 2019年6月4日火曜日 17:36
    • ⛅ 23 °C
    • 海抜: 6 m
    • オランダHavelte52°46’17” N  6°14’11” E

    Klaar voor vertrek

    2019年6月4日, オランダ ⋅ ⛅ 23 °C

    Mijn hoofd begint te werken, mijn ogen zijn nog gesloten maar ik merk wel dat het al licht is. Na maanden van voorbereiding en voorpret is het dan zover, onze reis gaat beginnen!
    Helaas, het is nog maar half zes, toch nog maar even slapen....

    Even later gaan de ogen toch maar open, ik kan niet wachten! Ergens rommelt een gevoel van onzekerheid, hoe ver gaat de Jeep ons brengen? Halen we de Noordkaap zonder garagebezoek? En komen we in Rusland? Mijn verwachtingen van Rusland zijn niet zo hoog, maar ben wel heel nieuwsgierig naar dat land. Is het echt zo bijzonder en corrupt als we denken? Hoe vriendelijk en behulpzaam is iedereen daar? Krijg je een beetje normaal eten? En, ook niet onbelangrijk, kunnen ze er sleutelen aan een Jeep??

    Vanmiddag/vanavond wordt het een borreltje in Groningen met de meeste teams, morgen om 12 uur begint het starten en om half twee zijn alle teams als het goed is onderweg.

    Nu nog even de laatste dingen inpakken en dan gaan we los! We houden jullie via deze app wel op de hoogte.
    もっと詳しく

    翻訳をご覧ください
    Mieke van Erp

    旅行者Heel veel sukses en veel plezier

    2019/06/05返信する
    7いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 2019年6月5日水曜日 18:46
    • ⛅ 20 °C
    • 海抜: 4 m
    • オランダHoendiep53°12’36” N  6°32’18” E

    Emotie

    2019年6月5日, オランダ ⋅ ⛅ 20 °C

    Gisteren hebben we kennis gemaakt en een feestje gevierd met de meeste deelnemers. Het kan wel eens een gezellige reis worden....

    Een parkeerplaats vol oude bakken. Stuk voor stuk beplakt met stickers van de rally en sponsoren, van een Mini tot een dikke Chevy met V8, van een Opel Corsa tot een Bentley, alles doet mee. Iedereen heeft met zorg een auto gekozen die bij hem/haar past. Zoals zo vaak is de keuze gebaseerd op emotie en worden er later allerlei redenen bedacht om de domme keuze goed te praten. In een Mini wordt je echt niet blij als je straks duizenden kilometers over slechte wegen moet rijden, die dikke Chevrolet maakt je niet blij aan de pomp en in een Fiat Multipla ben je al ongelukkig als je ernaar kijkt. En als onze Jeep straks wat kuren begint te krijgen dan zullen we ons nog wel eens afvragen waarom we niet gewoon voor een Volvo gekozen hebben.

    Die emotie zorgt er wel voor dat er zoveel verschillende auto's aan de start staan vandaag, dat is wel gaaf. Het zorgt er ook voor dat iedereen die weet dat ie een domme keus heeft gemaakt heel aardig doet tegen iedereen. Deze mensen weten namelijk vrij zeker dat je de hulp van iemand anders nog een keer hard nodig hebt.

    Rond de middag gaan we starten dus ik ga nog even aardig doen tegen iedereen. En ik hoop dat team Multipla dit niet leest 😉
    もっと詳しく

    翻訳をご覧ください

    der zit een hele psychologie achter dus.....

    2019/06/06返信する
    9いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日2
    • 2019年6月7日金曜日 13:49
    • ☁️ 15 °C
    • 海抜: 8 m
    • スウェーデンGröstorp55°34’43” N  14°20’4” E

    Dit bedoelde ik...

    2019年6月7日, スウェーデン ⋅ ☁️ 15 °C

    Donderdag rond een uur of 12 is de rally van start gegaan. Eén voor één reden alle auto's van het terrein af, alle claxons en luchthoorns werden nog even goed getest en de hele karavaan was weg. Een fantastisch gezicht!

    Onderweg begint de spanning wat af te nemen, de auto rijdt en wij genieten. Als we in de verte een auto zien met iets op het dak dan weten we meteen dat het een collega rijder is. De meest bijzondere creaties komen voorbij.

    Gisteren in Groningen had de Jeep wat problemen als we scherp draaien. Het lijkt erop dat er iets met het differentieel aan de hand is waardoor de wielen allemaal even snel willen draaien. In de bocht zorgt dat voor veel gekreun en gewring. Later toen de auto een beetje was afgekoeld was het weer goed.
    Onderweg hoorden we wel een vreemd geluid in de vooras, heel gerust word ik daar niet van.

    Op dag 1 zijn snelwegen toegestaan dus we besluiten maar mooi wat kilometers te gaan maken. Dat stukje Duitsland vinden we toch niet zo boeiend. Onderweg nog even de navigatieskills van Kim uitgetest en dat ging boven verwachting goed! Daarmee ook direct de eerste rallypunten gescoord.

    Uiteindelijk belanden we op een leuke camping in Maribo in Denemarken met een stuk of 8 andere teams. Reuze gezellig weer 😁

    Vanmorgen toch maar besloten om wat aan de Jeep te doen. Doorrijden kan wel eens tot schade leiden. Na wat Googlen ben ik tot de conclusie gekomen dat de Visco waarschijnlijk kapot is. Dat ding zorgt voor de verdeling van de aandrijving naar de voor- en achteras. Het schijnt makkelijk te zijn om even de as tussen de bak en de vooras ter verwijderen en vol goede moed begin ik aan dat klusje. Bij 6 van de acht boutjes was het inderdaad een koud kunstje, alleen jammer van die laatste 2... Gelukkig had ik stroom, een slijptol en wat geduld. Nu maar verder zonder voorwielaandrijving en hopen dat de aandrijving het vol houdt!

    Na een lunch op een prachtig strandje in Zweden rijden we nu verder naar Ryd. Misschien gaan we daar wel overnachten. Zweden is tot nu toe prachtig!
    もっと詳しく

    翻訳をご覧ください
    Hennie Mues

    旅行者De Jeep gaat het wel redden met zo'n monteur. Succes. Xxx

    2019/06/07返信する
    4いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日2
    • 2019年6月7日金曜日 20:34
    • ⛅ 20 °C
    • 海抜: 223 m
    • スウェーデンSävsjö57°23’30” N  14°40’54” E

    Zweden - genieten!

    2019年6月7日, スウェーデン ⋅ ⛅ 20 °C
    11いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日4
    • 2019年6月9日日曜日 7:52
    • ☀️ 15 °C
    • 海抜: 53 m
    • スウェーデンFågelön59°17’48” N  17°55’24” E
    12

    Zweden wordt het vandaag, heeeel veel

    2019年6月9日, スウェーデン ⋅ ☀️ 15 °C

    Fris en fruitig staan we weer klaar voor een lange reisdag.

    翻訳をご覧ください

    Ziet er gaaf uit! En zo te zien helpen die good luck kisses 🤗

    2019/06/09返信する

    Gr Mel

    2019/06/09返信する

    Hahaha KIMSTAD

    2019/06/10返信する
    2以上のコメント
    8いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日5
    • 2019年6月10日月曜日 19:49
    • ⛅ 9 °C
    • 海抜: 6 m
    • ノルウェーKjempehaugen67°16’12” N  14°25’30” E
    1

    Eerst de foto's, morgen volgt de tekst

    2019年6月10日, ノルウェー ⋅ ⛅ 9 °C
    Milly

    旅行者Prachtige foto

    2019/06/11返信する
    7いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日6
    • 2019年6月11日火曜日 6:09
    • ⛅ 8 °C
    • 海抜: 海水位
    • ノルウェーNyholmen67°17’18” N  14°21’42” E

    Op naar de Lofoten

    2019年6月11日, ノルウェー ⋅ ⛅ 8 °C

    De motor van de boot bromt zachtjes terwijl we slaperig van het uitzicht genieten. Nou ja, ik kijk slaperig naar buiten en Kim bestudeert de binnenkant van haar oogleden 😴. Donker wordt het hier niet dus dan is het niet zo erg om halverwege de nacht op te moeten staan voor de boot naar de Lofoten.

    De afgelopen dagen hebben we heel veel van Zweden gezien. Volle dagen achter het stuur zonder dat het begint te vervelen, het uitzicht maakt het de moeite waard. Na Stockholm hebben we voornamelijk bos gezien en water en bos en verderop nog wat bos.

    De noodgevallen app van de rally begint op gang te komen. Her en der staat er iemand met pech, de Multipla met een kapotte dynamo, een Landrover zat vast in een greppel, een camper met versnellingsbakproblemen, een Volkswagen bus met een kapotte rem en een Toyota Landcruiser met te weinig vermogen. Wat zullen die deelnemers balen. Ook al wordt de storing snel verholpen, inhalen is met zulke dagafstanden bijna niet te doen dus dan moeten de plannen gewijzigd worden.

    Na een gezellige avond op de camping stonden we maandagochtend weer mooi op tijd klaar voor een lange rit, we hadden er zin in! Bij de eerste supermarkt nog even wat eten ingeslagen zodat we niet meer zoveel hoeven te stoppen en dan gaan we van start.
    We kiezen een mooie route door een natuurreservaat en we gluren continue door de bomen in de hoop wat moois te zien. Midden op de weg staat een groot beest, op de rem. Het rendier kijkt ons even aan en maakt dan op z'n gemak de weg vrij. Hij blijft nog even op een afstandje poseren en als we genoeg foto's hebben dan rijden we met een 'big smile' weer verder.
    Niet veel later, drie Elanden op een zijweggetje, ik gooi het stuur van de Jeep om en we rijden snel een stukje terug. Ze staan er nog, wat is dat genieten!! Nauwelijks bekomen van deze mooie indrukken zien we een paar witte dieren langs de weg, het blijken vrij zeldzame witte rendieren te zijn. Helaas vinden ze ons minder interessant dan wij hun en ze gaan er vandoor voordat we in de buurt zijn. Ze blijven nog wel even voor ons op de weg staan zodat we op een afstandje wel kunnen genieten van dit momentje.

    In Nederland eten we rauwe vis, in Zweden eten ze Surströmming, dat is een of andere verrotte vis. Onze opdracht voor die dag was: potje Surströmming kopen en het geopende blik minimaal 200km meenemen. Makkie toch?
    Onderweg zijn we even gestopt om het blik open te maken, een blikopener hebben we niet dus ik timmer er een schroevendraaier in.... die blikjes staan dus schijnbaar onder druk en het sap spuit in de auto en over m'n trui. Gatverdamme wat een stinkzooi, misselijkmakende lucht dit, welke gek vreet dit op 🤢🤢🤢🤮. De rest van de dag zitten we lekker in de stank, gelukkig hoeven we nog maar een paar honderd kilometer.

    Nog even de ogen sluiten en dan is het tijd voor de Lofoten. Vanavond het eerste feestje daar 🍻
    もっと詳しく

    翻訳をご覧ください

    Prachtig. Veel plezier en fijn dat jullie ons laten meegenieten. Groet Evert en Ineke

    2019/06/11返信する

    Leuk om te lezen! Veel plezier!

    2019/06/11返信する

    Gr Robert Bosma

    2019/06/11返信する
    3以上のコメント
    11いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日6
    • 2019年6月11日火曜日 11:04
    • ☀️ 9 °C
    • 海抜: 10 m
    • ノルウェーLeknes Airport68°8’54” N  13°36’54” E

    En nog wat foto's

    2019年6月11日, ノルウェー ⋅ ☀️ 9 °C
    Milly

    旅行者Wauwww an One time moment

    2019/06/11返信する
    8いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日6
    • 2019年6月11日火曜日 14:56
    • ☀️ 9 °C
    • 海抜: 25 m
    • ノルウェーSkjånesodden68°20’24” N  14°6’36” E
    1

    Wowwwwwww!!

    2019年6月11日, ノルウェー ⋅ ☀️ 9 °C

    Hier kan ik niets aan toevoegen, kijk zelf maar

    翻訳をご覧ください

    Prachtig!!!

    2019/06/13返信する
    nancy vermeer

    旅行者ik zie en hunnebed!! o nee t is een tafel?? dacht al zijn jullie terug in drenthe😂

    2019/06/14返信する
    6いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日8
    • 2019年6月13日木曜日 1:08
    • ⛅ 5 °C
    • 海抜: 6 m
    • ノルウェーFossneset69°50’24” N  21°12’30” E

    Einde van de wereld

    2019年6月13日, ノルウェー ⋅ ⛅ 5 °C

    Na de Lofoten kan alles wat nu komt eigenlijk alleen maar tegenvallen. Op de Lofoten ervaar je iedere keer weer een geluksmomentje als je even de tijd neemt om om je heen te kijken. De meest prachtige baaien met helder blauw/groen water, de bergen die direct vanuit het water hoog boven het eiland uitsteken, de idyllische rode huisjes, pittoreske havens en nog veel meer moois om je ogen uit te kijken. Zoiets laat zich niet in woorden uitdrukken, de foto's geven een indruk maar eigenlijk moet je er gewoon naartoe.

    Na een gezellig feestje op een unieke locatie wordt het tijd om richting de Noordkaap te gaan. We zijn een week onderweg en vanaf de Noordkaap gaan we de neus van de Jeep maar eens in een andere richting sturen dan het noorden. Het voelt een beetje alsof we dan weer richting huis rijden. Vandaag hopen we op de Noordkaap aan te komen.

    Hele dagen zitten we comfortabel in ons Jeepie, hij heeft ons al helemaal tot hier gebracht en het rijden ervaren we totaal niet als een uitdaging. Kim navigeert en slaapt en ik rijd. Af en toe wisselen we even van plek als m'n ogen dicht vallen.
    Gisteren aangekomen op de camping bleek de automaat een beetje olie te lekken. Vandaag moeten we maar even goed in de gaten houden hoe ernstig dat is en of het ook erger wordt. Ik heb eerlijk gezegd niet zo'n zin om met problemen in Rusland te komen staan dus hopelijk is het niet zo ernstig.

    Vandaag moeten we nog 5 of 6 uur rijden naar de Noordkaap, rustig dagje dus ;-)
    もっと詳しく

    翻訳をご覧ください

    Mooie wereld daar

    2019/06/13返信する
    nancy vermeer

    旅行者wat een mooie teksten schrijven jullie telkens. het is net of ik erbij ben!! lekker genieten samen is geen probleem zo te zien.

    2019/06/14返信する
    8いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日8
    • 2019年6月13日木曜日 19:07
    • 🌫 4 °C
    • 海抜: 240 m
    • ノルウェーSkipsfjord71°2’30” N  25°46’18” E
    2

    Jeepie stuk

    2019年6月13日, ノルウェー ⋅ 🌫 4 °C

    Het is gebeurd, ons Jeepie moest toch echt even naar de garage om een beetje vertroeteld te worden. En wij staan dus een nachtje zonder vervoer. Maar zoals ik in een van de eerste berichten al schreef hebben we heel aardig gedaan tegen onze collega rijders en dat werpt zijn vruchten af. Een lift vanaf Alta naar de Noordkaap was zo geregeld.

    Lastiger was het boeken van een overnachtingsplaats. Zonder tent en beddengoed ben je helemaal afhankelijk van de accommodaties ter plaatse. Via booking.com hadden we een leuk huisje gehuurd voor ons en 4 nieuwe vrienden maar bij aankomst hadden ze hem toch maar even aan iemand anders verhuurd. Het volgende huisje was snel gevonden en geboekt alleen was daar niemand bij de receptie te vinden.... Niet zo goed voor de gemoederen maar uit ervaring weet ik dat er altijd een oplossing komt in dit soort situaties. Een camping verderop bood uitkomst, zij wist het mobiele nummer van de eigenaresse en toen was het vlot geregeld.

    Straks het officiële momentje, we gaan even naar het puntje van de Noordkaap omdat je er geweest moet zijn. Tussen 1 en 7 uur 's nachts mogen de rijders met hun auto op de punt parkeren en een foto maken, ons Jeepie zal dat helaas niet meemaken.

    Verder genieten we volop! Ik hoop dat de Jeep morgen weer klaar is en dat we weer lekker verder kunnen touren.
    もっと詳しく

    翻訳をご覧ください
    Zomer 2024 - Pyreneeën

    Zomer 2024 - PyreneeënSupermooi dit!!!

    2019/06/14返信する
    Janny Supèr

    旅行者Ooo,,,arme Jeepie😭,,,hebben jullie hem niet genoeg vertroeteld,,als ie weer klaar is dan wat meer met hem praten en troetelen😜 😁😁😁veel plezier en een goede reis verder en genieten🙋

    2019/06/14返信する
    Kim Mues

    Kim MuesHaha Janny, Kim geeft ‘m iedere avond een kusje

    2019/06/14返信する
    9いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日9
    • 2019年6月14日金曜日 16:00
    • 🌫 14 °C
    • 海抜: 218 m
    • ノルウェーCæggunjæran69°25’18” N  24°46’48” E

    En weer 'on the road'

    2019年6月14日, ノルウェー ⋅ 🌫 14 °C

    We hebben de eerste 175km er weer op zitten en alles lijkt weer mooi dicht te zijn.

    翻訳をご覧ください
    Milly

    旅行者super wat fijn, op naar nog meer veilige goede km's zet hem op hoppa

    2019/06/14返信する
    Janny Supèr

    旅行者Fantastisch nog een mooie en fijne voortzetting van de Trip. Groetjes

    2019/06/14返信する
    Janny Supèr

    旅行者En Kim,,flink blijven knuffelen en praten met Jeepie😜😜

    2019/06/14返信する

    go geert en kim go!!!

    2019/06/15返信する
    9いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日10
    • 2019年6月15日土曜日 23:48
    • ⛅ 10 °C
    • 海抜: 124 m
    • ロシアGora Krestovaya67°8’6” N  32°27’42” E

    Russia

    2019年6月15日, ロシア ⋅ ⛅ 10 °C

    Vanmorgen om 6 uur op (ivm passeren tijdzone dus eigenlijk 5 uur) om te verzamelen voor de grensoversteek naar Russia. Wat een bureaucratie daar... Een hele partij formuliertjes invullen, een halve inspectie van de auto en een uurtje later mogen we doorrijden...

    De eerste vijf kilometer na de grens mogen we absoluut niet stoppen. De bomen zijn kaal en dor, pas later hebben we in de gaten dat deze vijf kilometer gewoon een bufferzone is tussen Finland en Rusland en dat het bos doodgespoten is zodat ze eventuele indringers makkelijk kunnen zien. Na 6 kilometer stoppen we even om de andere teams op te wachten. Met 6 teams rijden we uiteindelijk naar Moermansk, we zullen nooit meer klagen over slechte wegen in Nederland of zelfs België. In de Jeep rijden we nog relatief comfortabel, achter ons rijden de 'lost chicks' in een Peugeot en een paar overbeladen Volvo's. Omdat we de rare sprongen zien die ze maken bij iedere kuil proberen we op de slechte stukken wat vaart te minderen. Het ene na het andere gat proberen we te ontwijken, vervolgens rijden we over een stuk plakkerig vers asfalt afgewerkt met brokken steen. Wonderbaarlijk genoeg kwam iedereen er zonder lekke banden doorheen en konden we de weg vervolgen.

    Wat een lelijk land is dit, totaal anders dan wat we in Nederland kennen. Overal troep, vervallen gebouwen en half afgewerkte wegen. Onze auto's lijken hier zelfs nieuw en netjes. Maar we vermaken ons, we hebben samen met Daan en Stefan een hotelletje gevonden wat er verrassend goed uitziet. Toevallig waren er ook nog een paar andere gezellige rijders daar beland, daar gaan dus onze plannen om op tijd naar bed te gaan.

    Morgen zijn we van plan om 1000km te rijden richting st Petersburg zodat we daar wat extra tijd hebben, onderweg is toch weinig te zien hier.

    Slaap lekker!!
    もっと詳しく

    翻訳をご覧ください
    Janny Supèr

    旅行者Weer een leuk stukje tekst,,interessant,,met mooie foto's,,verschrikkelijk stukje weg. Nog een goede reis,,en genieten maar weer in zoverre jullie van dit genieten kunnen. Groetjes👍👍😁🙋🙋

    2019/06/15返信する
    11いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日11
    • 2019年6月16日日曜日 10:15
    • ☀️ 20 °C
    • 海抜: 31 m
    • ロシアLososinka61°47’12” N  34°23’48” E

    Pech in Rusland

    2019年6月16日, ロシア ⋅ ☀️ 20 °C

    Dag 2 in Russia #pech #geentelefoonbereik #geeninternet

    Reizen in Rusland vereist soms enige creativiteit hebben we gemerkt.
    De gastank is bijna leeg dus we starten de dag op benzine. Al gauw merk ik dat de auto wat in begint te houden en op het laatste beetje gas rijdt hij nog perfect. Vast een verstopt benzinefilter was mijn conclusie, die kan ik wel even verwisselen.

    Op een ranzig afwerkplekje langs de weg dan maar even onder de auto om me lekker onder te smeren met benzine. Klusje was gelukkig vlot klaar en na een geïmproviseerde douche snel weer op pad. We willen vandaag het grootste deel van de weg naar St Petersburg afleggen.

    Weer onderweg gaat de auto weer top, we juichen voor de eerste keer vandaag met de armpjes uit het raam. Het weer is mooi en de sfeer is goed, gas erop dus.....
    Brrrrrrrmmmbrrrmmmmbrmmm...... WTF NEE, weer gedonder. Auto maar weer aan de kant en even nadenken wat er aan de hand kan zijn, er lijkt iets met de brandstoftoevoer mis te zijn.

    Russische auto's en vrachtwagens razen ons in volle vaart voorbij. Het lijkt alsof alles hier geoorloofd is, links inhalen, rechts inhalen, met drie auto's op twee rijbanen en vooral bumperkleven. Volgens mij hebben ze van bumperkleven een nationale sport gemaakt, de winnaar krijgt een bloemstuk aan de kant van de weg uitgereikt.

    Om de storing te verhelpen was een beetje internet of een telefoonverbinding wel fijn geweest. We staan ergens op een weg tussen Moermansk en St Petersburg en hier is helemaal niets, geen dorpen, benzinepompen of zendmasten. Toch maar weer een stukje proberen dan, misschien hebben we straks verbinding. Na een kilometer of 30 is de Jeep het weer zat en gelukkig kan ik daar bellen. Ik zet m'n collega Wilco in als hulplijn en via sms en telefoon proberen we een paar dingen uit te sluiten. Telkens hopen we het probleem verholpen te hebben maar de Jeep lust echt geen Russische benzine. We weten dat aan het einde van de straat een LPG pomp is dus we willen daar terecht zien te komen. Het enige probleem is dat deze straat nog ongeveer 1000km duurt. De stukjes die we zonder problemen kunnen rijden worden steeds korter, de moed zakt ons nu wel een beetje in de schoenen. Maar na een uur of 10 aanklooien zien en horen we een heleboel rallyvrienden aankomen, de hele stoet parkeert bij ons op de vluchtstrook en een paar handige gasten nemen het van me over. Zonder dat er over vergaderd wordt gaat er iemand het verkeer regelen en de technische koppen duiken onder de motorkap.

    Nu gaat het goed komen! De bobine lijkt niet erg krachtig en ik heb er gelukkig eentje mee. Gauw wordt hij verwisseld en vol hoop gaan we weer op pad. Wederom niet voor lange tijd, een paar kilometer verder staan we weer aan de kant. Alles wordt nog een keer gecheckt, wat stekkers worden schoongemaakt en de storing wordt van alle kanten geanalyseerd. Een stuurunit van de gasinstallatie is verdacht en ik heb er vertrouwen in dat corrosie op de stekker het probleem wel eens kan zijn.

    En weer op pad, iedere nieuwe poging zitten we met samengeknepen billen in de auto, zou het nu weer goed gaan? Helaas, al snel staan we weer aan de kant. De mogelijkheden voor de andere teams om ons te helpen raken op, we moeten maar proberen om op eigen kracht in een dorpje te komen en een garage te zoeken. Dat zal nog wel een flinke uitdaging worden. St Petersburg wat ben je nog ver weg....

    Daan en Stefan besluiten om bij ons te blijven, dat vinden we echt fantastisch. We zijn vanmorgen samen met ze gestart en zitten al de hele dag met ons opgescheept. Als twee trouwe Sint Bernard honden blijven ze ons steunen. Samen houden we ondanks alle tegenslagen de sfeer goed!

    We sukkelen langzaam een beetje door in de hoop een garage te vinden die ons morgen kan helpen. Ondertussen vragen we de rest uit te kijken naar een LPG pomp.
    Wonderbaarlijk genoeg blijken we er net eentje voorbij gereden te zijn, we keren om en met moeite komen we er. Tank vol en weer op pad, de spanning is nu behoorlijk opgelopen. De eerste kilometers gaan goed, de eerste heuveltjes ook. We tellen de kilometers, meestal hield hij er na 30 of 40 kilometer mee op. Na 26 kilometer krijg ik zin om een vrachtwagen in te halen. Eerst even een aanloopje om te testen en dan overleg ik even met Kim. We gaan het doen.....

    Ik trap het gaspedaal dieper in, de kickdown begint te werken en de motor komt sinds vele kilometers weer echt tot leven. We naderen de vrachtwagen, we houden onze adem in. De linkerbaan op en we voelen dat de auto blijft trekken, ik voeg weer in op de rechter baan. Daan en Stefan scheuren ons voorbij met 2 juichende armen uit het raam. Ik kijk Kim aan en we besluiten dat het inderdaad tijd is om te juichen!!! We kunnen toch nog verder met de rally!!!!

    Een tijdje later als de spanning een beetje weg begint te trekken denk ik terug aan deze dag. Ik realiseer me nu wat een fantastische ervaring dit eigenlijk is. Volgens mij stonden er 10 teams om ons bij te staan en iedereen wil graag helpen, we hoeven er niet eens om te vragen. Eerlijk gezegd werden mijn ogen vochtig toen ik daarover nadacht. Iedereen super bedankt voor de hulp!!!!!
    もっと詳しく

    翻訳をご覧ください

    Wat een

    2019/06/17返信する

    Wat een spannende rit. Nog heel veel plezier.

    2019/06/17返信する
    Janny Supèr

    旅行者Dat is echt een billen knijperij rit geweest,jeetje maar gelukkig rijd ie weer,,nu maar weer genieten van wat er komen gaat. Veel plezier nog samen.👍🙋

    2019/06/17返信する
    6以上のコメント
    7いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日12
    • 2019年6月17日月曜日 22:30
    • ⛅ 17 °C
    • 海抜: 25 m
    • ロシアOstrov Vasil’yevskiy59°56’18” N  30°15’48” E

    Estonia here we come

    2019年6月17日, ロシア ⋅ ⛅ 17 °C

    In St. Petersburg lijkt het wel alsof Rusland z'n best heeft gedaan om er wat moois van te maken. Als we de stad binnen rijden dan valt meteen het contrast op met een lelijke industriestad zoals Moermansk. Door het drukke verkeer zoeken we ons hotel, in kilometers hoeven we maar een klein stukje maar het duurt lang. Het weer is prachtig en we snakken naar een terrasje. Midden op de weg staat een trein stil, het verkeer kan nog net over de stoep passeren. Dat gaat natuurlijk op z'n Russisch, niemand die het verkeer even gaat regelen en iedere paar minuten drukt er weer iemand een auto pontificaal in de rij zodat alles vastloopt, best vermakelijk.

    Ons hotel ziet er van buiten uit alsof we in oorlogsgebied zitten maar van binnen is het dik voor elkaar. Even gauw douchen en dan gaan we de stad in. We maken voor de vorm gauw een paar foto's van een paar mooie gebouwen en dan op zoek naar een terrasje, die blijken wat lastig te vinden maar een leuk eettentje is geen probleem. We pakken een paar barretjes en we gaan op zoek naar de beachclub waar we de 'task of the day' volbrengen voor een paar extra rallypunten.
    We sluiten af met een gezellige borrel op een rooftopbar met een hele club andere rijders.

    Na een (weer) een kort nachtje is het tijd om op pad te gaan. Vandaag staat Estland op de planning als we het land weer uit mogen. De stad uit gaat weer langzaam, we beginnen te wennen aan het rijgedrag en zonder stress rijden we naar de grens. Bij de grens moeten we wachten, wachten, wachten en nog even wachten....

    Vanavond wacht ons een feestje in Estland!!
    もっと詳しく

    翻訳をご覧ください
    Henriëtte Dijks

    旅行者Wat een heerlijke foto's Ik geniet elke keer een beetje mee 😘

    2019/06/18返信する
    9いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日13
    • 2019年6月18日火曜日 19:53
    • ☀️ 19 °C
    • 海抜: 38 m
    • エストニアPudisoo59°30’42” N  25°36’6” E

    Even voorstellen

    2019年6月18日, エストニア ⋅ ☀️ 19 °C

    Inmiddels hebben we het grootste en mooiste deel van de rally wel achter de rug en is we maken daarom wat meer tijd voor wat gezelligheid. Na het fantastische feestje in Estland zijn we met team 12 en 53 verder gegaan. Het is tijd voor een voorstelrondje.

    V.l.n.r. op foto 1:
    Robert Jan
    Daan
    Stefan
    Kim
    Tom
    Geert

    Foto 2:
    Stefan in actie
    Leeftijd: 33
    Status: heeft een relatie
    Talent: regelen
    Aanvullende info:
    Stefan is verreweg de slimste van de club. Deze kennis wil hij ook graag met de rest van de club delen (tot we allemaal in slaap gevallen zijn). Stefan is tevens aanstichter van de ruilactie waarbij we gewisseld hebben van auto's en bijrijders.
    Als we ergens vrouwen tegenkomen dan is Stefan altijd de eerste die ze aanspreekt en vervolgens een verhoor afneemt.

    Foto 3:
    Daan
    Leeftijd: 27
    Status: heeft een chickie
    Talent: woordgrapjes
    Aanvullende info:
    Met zijn woordgrapjes en gevatte opmerkingen is Daan een van de gangmakers in de groep. Je hoort hem niet snel zeuren maar als ze op de camping een föhn hebben dan is Daan wel heel blij. Als je haar maar goed zit.

    Foto 4:
    Tom (links) en Robert Jan

    Tom
    Leeftijd: 30
    Status: heeft een meissie
    Talent: doet en regelt alles wat Robert Jan niet doet
    Aanvullende info:
    Tom had wat moeite om zijn lange benen in de Audi te steken met de autoruil, gelukkig duurt dat ritje niet zo lang. Samen met Robert Jan is het een goed team, iemand moet er toch voor zorgen dat er een klein beetje structuur aanbrengt. Als we 's avonds een potje kaarten dan is er een vaste verliezer en dat is Tom. Uiteindelijk wordt ieder potje omgedoopt naar 'kutspel'.

    Robert Jan
    Leeftijd: 24
    Status: eeuwige vrijgezel
    Talent: wakker worden in onbekende bedden
    Aanvullende info:
    Met Robert Jan wordt alles een feestje. Hij valt nog wel eens in slaap op afwijkende plaatsen. Na het feestje in Estland was zijn luchtbed ombeslapen en bleek hij op raadselachtige wijze in een bed in een schuur belandt te zijn. Hoe hij daar terecht gekomen is en of hij daar alleen gelegen heeft zullen we nooit weten. Met z'n vlotte babbel en hese stem probeert hij kusjes los te peuteren bij de dames.
    もっと詳しく

    翻訳をご覧ください
    Monique Frank

    旅行者🤣 Heel herkenbaar geschreven die stukjes over Daan en Stefan. Ook fijn om de rest beter te leren kennen 🤭

    2019/06/21返信する
    Monique Frank

    旅行者Ennn Kim?

    2019/06/21返信する
    Daan Sabbé

    旅行者😂🙏🙏

    2019/06/21返信する
    3以上のコメント
    8いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日13
    • 2019年6月18日火曜日
    • ☀️ 20 °C
    • 海抜: 36 m
    • エストニアPudisoo59°30’36” N  25°36’12” E
    1

    Nog even wat foto's van de laatste dagen

    2019年6月18日, エストニア ⋅ ☀️ 20 °C
    Daan Sabbé

    旅行者Deze foto mag je nog wel ff sturen 😍🙋‍♂️

    2019/06/21返信する
    7いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日14
    • 2019年6月19日水曜日 13:55
    • ☁️ 24 °C
    • 海抜: 30 m
    • エストニアRummu59°13’36” N  24°11’42” E
    1

    En nog wat foto's

    2019年6月19日, エストニア ⋅ ☁️ 24 °C
    Daan Sabbé

    旅行者🖕🖕💸💸

    2019/06/21返信する
    nancy vermeer

    旅行者respect voor jullie 2 maar kim. wat bijzonder dat je dit als dame samen met geert doet.. is toch vaker een dingetje wat mannen doen als ik de foto's zo bekijk. deze ervaring samen geeft weer een extra dimentie aan jullie relatie gok ik.

    2019/06/23返信する
    Kim Mues

    Kim MuesWat een lief bericht Nancy! We vonden het inderdaad super om dit samen te doen!😃

    2019/06/24返信する
    6いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日15
    • 2019年6月20日木曜日 15:54
    • ⛅ 28 °C
    • 海抜: 98 m
    • リトアニアKryžių Kalnas56°0’54” N  23°25’0” E

    Bijzonder dit...

    2019年6月20日, リトアニア ⋅ ⛅ 28 °C
    Janny Supèr

    旅行者Met recht heel bijzonder💟🙋

    2019/06/20返信する
    7いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日17
    • 2019年6月22日土曜日 22:14
    • ⛅ 16 °C
    • 海抜: 10 m
    • ドイツStrom Graben54°14’54” N  12°12’30” E

    Bijna thuis

    2019年6月22日, ドイツ ⋅ ⛅ 16 °C

    Met het passeren van de grens naar Duitsland gisteren voelde het een beetje als thuiskomen. Ook al ben ik nog best een eind van huis. Soms denk ik wel eens na over wat thuis eigenlijk is, waarom is dat zo'n belangrijke plek? En wat is eigenlijk 'ver weg'.

    Heimwee ken ik niet, ook duren vakanties voor mij nooit te lang. Er zijn echter wel eens momenten dat het fijner is om thuis te zijn.

    Ben ik op reis en voel ik me ziek, sta ik met pech, gebeurt er iets met vrienden of familie? Dan rekent mijn hoofd automatisch de afstand naar huis uit. Uiteindelijk is thuis altijd weer de eindbestemming waar ik ondanks de tegenslag weer naartoe wil.

    Deze reis is echt fantastisch en ik ben heel blij dat ik dit samen met Kim kan doen. We genieten echt maximaal van de mensen hier, van de prachtige dingen hier en van de gezelligheid. Maar nu is het moment aangebroken dat we weer naar huis gaan en daar word ik ook blij van. Blij omdat ik straks weer in mijn eigen bed slaap, blij om weer te kunnen sporten, blij om 's nachts weer in m'n blote kont naar de wc te kunnen lopen en vooral blij om iedereen weer te kunnen zien. Dankzij mijn vrienden, familie, collega's, buren en kennissen voel ik me thuis namelijk thuis.

    Vandaag proberen we de laatste etappe te volbrengen, als dat lukt dan tot straks!!
    もっと詳しく

    翻訳をご覧ください
    53 - Team DeroGroup

    旅行者Wij zijn ook blij dat we jullie hebben ontmoet en de laatste avond met ‘ons groepje’ hebben kunnen doorbrengen! Bedankt voor de gezelligheid en het maken van mooie herinneringen. Goede reis!

    2019/06/23返信する
    Janny Supèr

    旅行者Fijn te horen dat jullie zonder een of ander weer veilig thuis komen. Hopelijk zien we elkaar as.vrijdag,,wat zullen jullie veel hebben om te vertellen. Tot vrijdag bij goede gezondheid

    2019/06/23返信する
    9いいね
     
  • på lykke til 76Kim MuesBaltic Sea Circle Rally
    • 旅行を表示する
    • 死ぬまでにやっておきたいことリストに追加死ぬまでにやっておきたいことリストから削除
    • 共有
    • 日18
    • 2019年6月23日日曜日 15:27
    • ⛅ 27 °C
    • 海抜: 10 m
    • ドイツGristede53°12’54” N  8°3’18” E

    Zo dichtbij

    2019年6月23日, ドイツ ⋅ ⛅ 27 °C

    Dit is echt heel zuur. Na enkele tegenslagen tijdens deze fantastische reis slaat het noodlot toch nog toe op een uurtje voor de finish.

    Tijdens de laatste dag waren we de karaktereigenschappen van de Jeep een beetje aan het beschrijven en we kwamen tot de conclusie dat hij wel een buitengewoon slechte timing heeft. We hebben erg veel zin in de finish, vrienden en familie staan ons daar op te wachten.

    We rijden een uur voor Robert Jan, Tom, Stefan en Daan als we lezen dat ze problemen hebben. We gaan even in overleg op een parkeerplaats en zodra we weten dat ze weer verder kunnen rijden wij ook weer door. Na een paar honderd meter zie ik dat onze watermeter maximaal aangeeft. Dit is kut, met nog een uur te gaan zetten we de auto aan de kant. Even wat onderzoek wijst uit dat de waterpomp stuk is. Einde rally voor ons 😪😭😭
    もっと詳しく

    翻訳をご覧ください
    nancy vermeer

    旅行者ohhh 😢 dat idd zuur. maar gelukkig staan er veel vrienden jullie op te wachten in groningen weet ik. welkom thuis

    2019/06/23返信する
    Zomer 2024 - Pyreneeën

    Zomer 2024 - PyreneeënEcht balen!!!!! Stekte ermee en het was super met jullie!!

    2019/06/23返信する
    Janny Supèr

    旅行者Oooooo,,dit is echt BALEN

    2019/06/23返信する
    Thomas and Eddie

    旅行者Super triest 😢

    2019/06/23返信する
    0いいね
     
    旅行の終了
    2019年6月23日
  • 2025© FindPenguins
  • ホーム
  • 当社について
  • グループ追跡
  • プレス
  • 規約
  • プライバシー & Cookies
  • ヘルプセンター
  • 印象
  • フォローする