France
Rougon

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.

23 travelers at this place

 • Day8

  Verdon Gorge

  July 4, 2019 in France ⋅ ⛅ 25 °C

  Verdon Gorge on suur kaljulõhe kagu Prantsusmaal. Eile jäi Verdon Gorge päevakavast ära, aga kuna me ööbisime sellest ainult 20km eemal, siis käisime hommikul esimese asjana vaatamas. Autosõit oli muidugi äärmiselt keeruline kitsaste mägiteede tõttu ja sõitsime päris kaua, aga kohale ikkagi jõudsime.

  Jalutasime pikalt trepist alla jõe kõrvale, kus oli suur hulk paadiga kärestikule minejaid valmistumas ning seejärel sealt mööda kallast edasi. Tegu oli tõsiselt kauni kohaga, kus jõgi voolab kahe kalju vahelt. Mingi hetk aga polnud võimalik enam jõe kõrval kõndida ja jalutajad olid suunatud kalju tunnelisse, jõe kohale. Kõndisime mööda pimedat tunnelit taskulambiga ja vahepeal ikka nägime jõge, kuid mingi aeg oli tunnel liialt pikk ja lõppu näha polnudki. Kuna meil tänaseks matka plaanitud polnud, siis keerasime suuna tagasi.

  Õppisime ka natuke prantslaste sõidukombeid. Nimelt lastakse mägiteedel enne kitsast, pimedat kurvi törts signaali. Tulemuseks on muidugi see, et koguaeg keegi kuskil törtsutab ja see kajab kuskilt kalju seina vastast ning aru ei saa kas taga keegi lasi või keegi tuleb pimeda kurvi tagant. Norras vilgutati tulesid ja selle järgi sai pimedal mägiteel aru kas keegi tuleb või ei. Päeval see muidugi ei toimi hästi.
  Read more

 • Day14

  Gorges du Verdon

  October 15, 2019 in France ⋅ ⛅ 14 °C

  Unbedingt ein Besuch wert! Nachdem man den Weg durch einen extrem dunklen, ziemlich feuchten Tunnel bestritten hat, endet man in der Schlucht und hat einen super Ausblick!
  Über einem kreisen dann die Adler und Geier - Unglaublich schön!
  Eigentlich sollte das Wasser auch glasklar und blau sein. Leider sah das Wasser durch das starke vorausgehende Gewitter eher nach einem Schlammstrom aus.
  Read more

 • Day41

  Verdon

  October 16, 2019 in France ⋅ ⛅ 14 °C

  Úchvatný kaňon verdonu, vzdušné lezení přímo nad kaňonem kam je třeba slanit. Přijíždí na návštěvu Patrik s ženskou, kteří tu i přespí. Válící se mlhy, obří orli lítající bez mávnutí křídel těsně nad hlavou nad celým kaňonem a kanonáda z nedalekého vojenského prostoru dodávají hutnou atmosféru.
  Jeden den se rozdělujeme a Ondřej vyrazí na kolo kolem Verdonu a Kačka jde na výlet po dně kaňonu sérii tunelů.
  Read more

 • Day36

  Rougon vultures

  October 2, 2018 in France ⋅ ☀️ 12 °C

  Vultures, all of them. Big rock to sit on and get drunk before lunch. Nice stuff.

You might also know this place by the following names:

Rougon, Rogon, 04120, Ругон, 鲁贡