Sme v Thajsku

February 25, 2023 in Thailand ⋅ ☁️ 25 °C

Na letisku nás čaká VIP taxi, ktoré vybavila Ae (thajská kamarádka Tomča a Ňanovcov, s ktorou sa zoznámili pri poslednom pobyte).
    No to je pecka, originál thajský luxusný autobuso-cirkus. Všetko čalúnené, sedadlá ako v prvej triede Emirates s možnosťou vyloženia nôh. V zrkadlovom strope s vyrytými ornamentmi hrajú ledky všetkými možnými farbami. Pred predným radom skrinka s pohármi na prípitok ako v limuzíne.
    Zvukové ozvučenie sme síce nepočuli, ale reprákov tam bolo požehnane a vodič mal na mieste radiacej páky celý nastavovací hudobný pult obsahujúci snáď 50 potenciometrov.
    Videli sme tu už všeličo a veľa nás toho neprekvapí, ale v takom cirkuse sme teda ešte nešli. Proste VIP limuzínka.
    Celé zvyšné lietadlo čakajúce na svoje taxíky a pozerajúce na nás, ako nastupujeme do toho "autobusu" nám závidelo.

Po ubytovaní okolo 22:00 vyrážame na nočné trhy, zjeme pravé thajské mango, ochutnáme shaky prejdeme sa po nábreží, pokocháme sa loďkami a navštívime ... (súťaž môžete v komentároch hádať, pokračovanie vety...)

Potom unavení padáme do postelí.

Čo bude výhra? Netuším, ide o tú srandu. Kto bol v thajsku musí uhádnuť.