Spain
Río Yñola

4 travelers at this place

Von Llavorsi nach Vielha

September 13, 2019 in Spain ⋅ ⛅ 24 °C

Einer der heutigen Road Mission ist es, von Llavorsi nach Vielha durch die Berge zu fahren. Neben der schönen Landschaft haben wir auch Wildpferde und spannende Baustellen gesehen. Jetzt geht es weiter Richtung Barcelona zur 2. Road Mission.Read more

Úterý 4

July 17, 2018 in Spain ⋅ 🌙 14 °C

Počasí: slunečno, ne vedro

Dnešní den začal slibně. Ke snídani byla kromě marmelády i šunka a sýr, což si hlavně Pavlík a Víťa užívali. S plnými břichy jsme přešli přehradu a stoupali do sedla. Procházeli jsme kolem několika jezer. Stále nás udivuje, kolik je všude okolo nás vody. Druhá polovina cesty vedla po šotolinové a pak asfaltové silnici. Normálně to nemáme rádi, ale dnes se to hodilo. Potřebujeme se zbavit již nepotřebné zátěže - maček a cepínu. Asi 7 km od cíle jsme se rozdělili. Pavlík se vydal napřed, aby v Salardu (náš cíl) skočil do autobusu a odjel do města, kde je pošta, a poslal mačky domů. Já s Vítkem jsme se zatím ubytovali a nakoupili zásoby na další dny, protože budeme mimo civilizaci. Také jsme měli po dlouhé době nanuka!

8:30 - 16:00
    Trasa: Refugi de la Restanca (2010m) - Salardu (1270m)
    Stoupání: 600m
    Klesání: 1340m