Austria
Diel

Here you’ll find travel reports about Diel. Discover travel destinations in Austria of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Öö ja Hommik jõe kaldal

June 30 in Austria ⋅ ☀️ 25 °C

Jõudsime kella 9 aeg kämpingusse, omanik naine väitis, et nad on täis. Uuris meie käest, et kuhu me homme plaanime minna, et muidu järgmine käping on 20km pärast, seletasime talle, et me tahame jääkoopasse homme minna. Siis arvas, et leiab meile mingi koha. Meie jaoks tundus käping pool tühi olevat ja oleks saanud veel mahutada omajagu inimesi. Ta juhatas meid käpingu muruplatside lõppu ja ütles, et see on ainuke koht, mida tal pakkuda on. Suur tühi muruplats jõe ääres, ainult meile, no paremat kohta ei oskaks soovidagi. Võibolla oleme meie harjunud, et kõik telgid pannakse üksteise otsa aga siin vist antakse inimestele hingamisruumi. Öösel oli isegi päris jahe, Kadril oli lausa külm. Hommikul kiirelt telk kokku ja jääkoopa suunas. Väljas juba hommikul miljon kuumakraadi.Read more

Sonntag morgen

September 11, 2016 in Austria ⋅ ⛅ 17 °C

Niemals ohne Maus am Sonntag! Aber dann gehts zum Arthurhaus. Das Wetter ist prima, mal schaun, was uns erwartet.
    Gaby spielt Spielchen. Ganz gemütlich, Planeten entdecken, die so lustige Namen haben wie "Sushi Meister" oder "Welt der Kinder" oder "Sumpf der Krokodile". Zwischen denen werden dann Waren und Verpflegung ausgetauscht, und so weiter.....Read more

Diel