Colombia
Estadio de Softball Justo Avila

Cartagena de Indias

October 15, 2016 in Colombia ⋅ ⛅ 30 °C

Ми цілий день потратили, щоб потрапити з Капургани в Картагену. Відстані вже не панамські 😁 Але ж як воно того вартувало!! Картагена просто незабутня. Це найтуристичніше, найбезпечніше місто Колумбії. І одне з найкрасивіших в Південній Америці, як пишуть путівники. І хоч низький сезон, туристів справді було багато. Але я розумію чого їх сюди манить. Центральна частина міста, огороджена муром, має повністю колоніальну архітектуру, все дуже кольорове, очі просто розбігаються. Купа красивезних графіті. Дуже відчутний дух історії. Мені хотілось тут нескінченно блукати вуличками. Тут є і найбільший форт, який тільки умудрились іспанці збудувати у своїх колоніях (для захисту від піратів при вивезенні золота). Центральна частина міста справді відчувається дуже безпечною, навколо купа поліції.
      Тут, уже так скоро в Колумбії, нам запропонували кокаїн 😁 Обіцяли супер'якість і давали навіть почитати відгуки про нього від німців і голландців 😂
      Побачила і дім Ґабріеля Ґарсіа Маркеса - він теж в старому місті, біля моря. Зараз там живе його родина.
      Як і всюди в Колумбії, тут теж постійно музика, співи і танці. Я вже звикаю до танцювальних рухів посеред вулиці і голосного підспівування, навіть водіїв автобусів.

Cartagena

February 9, 2017 in Colombia ⋅ ⛅ 25 °C

Stadt aus Pappmarché: Sehr schön aber leider viel zu touristisch! Und überall sieht man die Aida-Touristen mit ihren Aida-Schlüsselbändern rumstapfen und fleißig Souveniere kaufen :)

Estadio de Softball Justo Avila