France
Sospel

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.

4 travelers at this place

 • Day46

  Sospel

  October 21, 2019 in France ⋅ ⛅ 16 °C

  Po cestě se stavujeme na výlet do Nice, koupel v moři (na sílu), procházka po historickém centru se skvělou zmrzlinou. Po neklidné noci strávené v centru Nice radši opouštíme civilizaci. Počasí se trochu umoudří tak se Ondřej vrhá na místní traily. Sospel je roztomilá vesnice s rozeklatýma uličkama, trochu temná a ošoupaná, ale žije to tam. Luxusní spaní přímo u bunkru na startovačce, na kopci uprostřed ničeho nás poprvé kontroluje policie, naše spaní jim nevadí, popřejí nám dobrou noc, asi budeme v bezpečí :-)
  Ráno začíná brigáda při odstraňování starého koberce na startu, místní lítání máme odpracováno, škoda že ani na ten slet to v uragánu nevypadá. Tak asi pojedeme radši do Bassana...
  Read more

 • Day10

  Kaffee in Sospel

  June 5, 2018 in France ⋅ ⛅ 20 °C

  Nach einer abenteuerlichen Fahrt durch die Berge mit unzähligen Serpentinen, Spitzkehren ... bis auf 1610 m Höhe und dann wieder hinunter - nicht zu vergessen bei Regen und teilweisen Split auf der Straße - aber die Ausblicke dabei waren unbeschreiblich... selbst die Fotos konnten das nicht wiedergeben.
  Dann lockte in der ersten größeren Stadt erst mal ein Kaffee..... davon gab es dann zwei (weil die hier in Frankreich so klein sind) und einen leckeren Imbiss.
  Read more

You might also know this place by the following names:

Sospel, سوسبيل, Sospèl, Sospello, ソスペル, Hospitellum, Susper, 06380, Соспель, 索斯佩

Join us:

FindPenguins for iOSFindPenguins for Android

Sign up now