Nepal
Sarangkot

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.
Add to bucket listRemove from bucket list
Travelers at this place
 • Day58

  איחודעם עומריקו

  April 8 in Nepal ⋅ ⛅ 26 °C

  אי אפשר לשכוח איחוד מרגש עד דמעות עם חברינו המוכשר, החתיך, שובה הלבבות, מקופף הבננות והיעיל
  עומריקו שהגיע ישר אלינו לבגנאס

 • Day54

  פוקהרה בנחת

  April 4 in Nepal ⋅ ☀️ 29 °C

  פוקהרה
  עולם קולינרי נפתח לנו מחדש
  לחמי מחמצת עם אבוקדו וביצים עלומות, פטריות יער רותחות בתוך כרוב, פיצות וקפה טחון מפנק.
  כך החלפנו מחילות מעכברי כפר לעכברי העיר, בין שיטוט להיזרקות בבית קפה, חברים וחברות.
  סופסוף מצאתי חצר מתח מקבילים להוציא את האנרגיות והמחשבות שנאגרות בי ונקלעתי לאימון עם חבורת סוף תיכון שהזכירו לי אותנו בכיתה ט'.
  בוקר אחרי ארוחת ערב הודית, אני הולך לשיעור יוגה עם יעלי, בסטודיו שמשקיף על האגם.
  היה מצויין ואני חוזר מבסוט על הפתיחה של היום, בחדר מחכים לי נדב ואיילת, להפתעתי, גוססים ומכודררים.
  איילת בסשן הקאות עד הערב ונדב מנסה להתגבר על בקבוק מלא מתמיסת מלחים, קלקול בטן ראשון בטיול, ובצורה שלא אופיינית לי בכלל, אני מצליח להתחמק.
  עקב חוסר היענות לארוחת צהריים אני מצטרף לשתי חברות חדשות, מיקה ודריה, שפגשתי רגע לפני בהוסטל (עוד מקרה לא אופייני לי).
  בחזרה בחדר עם שקד ועדי, מנסים להאכיל את החולים באורז לבן, ופותרים תשחץ יחדיו.
  בערב, נדב כבר מתגבר ואנחנו יוצאים להופעה חיה של להקה נפאלית שעושה קאברים ללד זפלין וקווין.
  מחר יוצאים לאגם הבאגנס להסתלבטויות על המים
  שיהיה לילה טוב וחלומות על קיבה מברזל
  פיס
  Read more

  Shai Aviv

  איילת אני שרופה עלייך 😍😍

  4/6/22Reply
  Roei Sarig

  נדב לא ציפיתי

  4/9/22Reply
   
 • Day52

  מהכפר אל הכרך

  April 2 in Nepal ⋅ ☁️ 27 °C

  בוקר טוב בגרפאני
  5:00 יוצאים לטיפוס על הפון היל במדרגות אבן מצויידים פנסים
  חצי שעה רצופה בלי עצירות ואנחנו בפסגה מחכים לנץ החמה.
  שותים צ'אי מסאלה כשהאור המבשר זמן טלית ותפילין מאיר את העמק האביך והמעונן.
  השמש הופיעה על רקע ענן שחור והאירה בזרקור את פסגות האנפורנה שנמצאו גבוה ממנה בשמיים.
  סשן תמונות על הנוף, וירדנו חזרה לפני כל האנשים שמילאו את הפסגה לכבוד המאורע.
  על מנת לתפוס ג'יפ לפוקהרה היינו צריכים ללכת שעתיים וחצי כדי לקצר סיבוב ארוך ויותר מחצי מחיר.
  ארזנו, התקלחנו שמנו תיקים ויצאנו לדרך.
  יוצאים מהכפר ונכנסים לתוך יער טחוב, מלא בפריחת פרחים אדומה, כל תוואי ההליכה הוא חלק מטרק הפון היל והולך לאורך נחל זורם מים צלולים.
  שמחנו ככ על ההפתעה לטובה, שלא הפסקנו להתלהב מאחד הימים היפים בטרק שכלל לא תכננו.
  בסוף הדרך, בכפר אולרי, חיכה לנו ג'יפ שסגרנו בתיווך ההוסטל, נדחסנו אליו תשעתינו בצורות אוריגמי מפותחות ויצאנו לדרך.
  שלוש וחצי שעות וקונקשיין ג'יפים בגלל בניית כביש הביאו אותנו לפוקהרה ולאיחוד עם איילת.
  הסתובבנו קצת בעיר הגשומה, דומה מאוד בהיצע לקטמנדו ומצד שני הרבה יותר שקטה, בקושי צופרים בכבישים ויש מדרכות להולכי רגל.
  ארוחות ערב וישיבה עם מלול והדס עד לשעות הלילה המאוחרות ביותר שחווינו בשבועיים האחרונים, שלחו אותנו למיטותינו בהוסטל היטי.
  שיהיה לילה טוב וחלומות הולכים ומתבהרים
  פיס
  Read more

 • Day113

  פוקרה

  April 3 in Nepal ⋅ ⛅ 27 °C

  הגענו לפוקרה ב29.03 בערב אחרי נסיעת הזוועות באוטובוס דלוקס עם כל הישראלים בני המחזור שלנו מהטרק.
  נחתנו ישר לויליג׳ אין, שזה הוסטל וגם הסוכנות של שלום בפוקרה וגם מסעדה וגם עוד מלא קומבינות ביחד. נפרדנו בדמעות מדינס הפורטר גייד שלנו (באמת היו לו דמעות בעיניים, וגם אנחנו היינו מאוד עצובים כי התחברנו אליו מאוד).
  זרקנו את התיקים בחדרים ויצאנו לאכול ארוחת ערב מערבית מושחטת של פיצות וכל טוב במסעדה מפונפנת שחגי ואסתר לקחו אותנו. בהחלט היה טעים ונתן זריקה טובה חזרה לצליוויזציה ולמציאות.
  נחתנו בחדר גמורים מעייפות.
  קמנו לבוקר שהיה אמור להיות נטו רגוע והורדת פאניקה, אבל היה בדיוק ההפך. מכיוון שסגרנו רק לילה אחד בלבד והחדרים שלנו נתפסו היינו צריכים לקום מוקדם בבוקר, למצוא הוסטל חדש, לארוז את הדברים ולעשות צ’ק אווט. עד השעה 12:00 התעסקנו במעברים וארגונים, אבל לבסוף נמצא ההוסטל המושלם שבו נוכל להשתקע בכיף לימים הקרובים בפוקרה. ההוסטל (יוניקורן שמו) בסיסי ביותר, עם חדרים בסיסיים, מיטות בסיסיות, שירותים ומקלחת בתוך החדר ובמיקום מצויין על הצומת המרכזית. בהחלט מדובר בהצלחה כבירה ושוב נהננו מהיתרון שיצאנו ראשונים בגל לטרק והצלחנו לתפוס ראשונים אחלה של הוסטל.
  משם הלכנו כולנו לקפה וארוחת בוקר/צהרים. התיישבנו בהימלאיה ג׳אבה קפה, קיבלנו כוסות זכוכית ענקיות עם קפה טעים ומפנק והבנו שאנחנו קצת בבעיה כי מצאנו על הניסיון הראשון את הבית קפה הכי מוצלח בעיר שכנראה יהפוך לקפה הקבוע שלנו פה. משם עברנו לor2k מקום שמומלץ ואהוב על ידי התרמילאים הישראלים, ובהחלט אפשר להבין למה מאחר והמקום מעוצב כמו זולה כיפית עם מלא כריות שאפשר לשבת שם שעות. קראנו ספרים, שיחקנו, כל אחד בעיסוקיו. אחרי 6 שעות לערך פרשנו לחדרים ואז לארוחת ערב במסעדה הודית טובה.
  המשך הימים בפוקרה היו נראים בערך אותו דבר, קמים מאוחר ומתגרדים מהמיטה לבית קפה הראשון vegan way או הימלאיה ג’אבה, אחרי ישיבה ממושכת במקום, שלא כוללת יותר מדי תקשורת אחד עם השני, עוברים לבית קפה אחר, גם שם כל אחד שקוע בעיסוקיו והזמן עובר, ואז אפשר גם לחזור בצהרים לשנצ ובערב אוכלים במסעדות הודיות, קצת סיבובים בחנויות וחרדות מהלונה פארק, וכשיורד החושך בטיילת מסביב לאגם גחליליות זוהרות ויפות שעושות קצת אוירה קסומה. במהלך היום תמיד היינו קצת מפוצלים בזוגות/שלשות/כל אחד לפי רצונו ועיסוקיו, ובערבים התקבצנו וישבנו ביחד כל החבורה. בחמישי בערב ישבנו באיזה מסעדה הודית שחגי המליץ לנו עליה. השירות שם באמת היה מעל למצופה, כל הזמן הוזרם לשולחן פופקורן חינם, האוכל ההודי היה ממש טעים ובשלב מסוים גם ג׳ורדי החליט שמזמינים לשולחן 7 לונג איילנד, הבעלים הביא לנו רמקול והאירוע הסלים דיי מהר למסיבת ריקודים. היה כיף ממש והחלטנו שמחר נארגן לכל הישראלים מסיבה במקום. ואכן כך היה. הודענו מראש לבעלי המקום, הוא שמח מאוד מאחר והמסעדה דיי מתה, הוצאנו פלאייר בקאנווה הפצנו אותו ובערב פתחנו ישיבה של השמחות עם מסיבת ריקודים מפלייליסט שארגנה לנו DJ MALUL
  סך הכל הערב סומן כהצלחה כבירה למעט רגעים שבהם שנתון 99 החליטו להשתלט לנו על הפלייליסט עם טראנסים.
  באמת הסבב הראשון בפוקרה עבר בנעימים וסיפק לנו בדיוק את המנוחה שהיינו צריכים. עיר ממש חמודה שכיף להיתקע בה קצת, דומה לתאמל בקטמנדו, עם אותם חנויות אבל בלי רעש צפירות וכבישים סואנים.
  עברנו לבאגנס, לעשות שם את אותו הכלום שאנחנו עושים כרגע בפוקרה, רק על גדות הנהר עם בגד ים וקצת שינוי אוירה. מעבירים את הזמן בכיף עד לליל הסדר שמשאיר לנו מרווח זמן גדול והרבה ימים להעביר עד שנוכל להתחיל אחריו את הטרק הבא.
  Read more

 • Day123

  הפיצול הגדול

  April 13 in Nepal ⋅ ⛅ 23 °C

  השכמה מוקדמת לפני הזריחה, מתחילים לטפס לפיק, אימון מדרגות של שעה בערך, ככה לפתוח את הבוקר בכיף - והגענו למעלה.
  כמובן הכל היה ערפל, הרגשנו שאנחנו בנקודת תצפית ממש יפה אבל לא רואים כלום והכל רטוב מהגשם שירד בלילה והלחות. התיישבנו לפקל ואוראו, תוך כדי שאנחנו יושבים ומדברים עלתה השמש וזכינו לראות אותה קצת זורחת, של הסתכלה במפות באיזה כיוון בדיוק אנחנו אמורים לראות את האנפורנה (אנחנו ממש נמצאים למרגלות ההרים אבל כפי שנאמר - לא רואים כלום…) ואיך שהיא הסתכלה בדיוק הופיע ובצבץ בין העננים קצה של רכס הרים מושלג ! ישר קפצנו והתרגשנו לצפות במחזה, שמחים שהצלחנו במשימה ולא קמנו מוקדם לחינם. אחרי כמה דקות העננים כיסו שוב את רכס ההרים וכבר לא ראינו כלום, הרגשנו ממש ברי מזל שהצלחנו לתפוס את הרגע הזה.
  ירדנו למטה, אכלנו ארוחת בוקר, ואחרי פרידה מטיזה ובתה בעלות הגסט האוס התחלנו לרדת לכפר ghatichina ממנו נקח אוטובוס חזרה לפוקרה.
  הירידה הייתה מאוד תלולה, בהתחלה יותר במדרגות בטרקינג טרייל עם מלא עלוקות, ואז אחרי הפסקה ושכשוך באחד המפלים עברנו לשביל ג׳יפים. עוד ועוד כפרים יפים ופסטורליים, מרבדי טרסות אין סופיות שפרוסות על כל ההרים מסביב, אנשי הכפר חורשים את האדמה, מלא פרפרים וציפורים וקצת פריחה מסביב. באמת נוף מדהים ומיוחד מאוד, וגם מרגיש מאוד אותנטי ומקומי ולא מטויל במיוחד כמו כפריי האנפורנה למשל.
  אחרי הטיפוס בזריחה וירידת גובה של 1.8 קמ בערך סיימנו את הטרק דיי מותשים. הגענו בול בזמן קצת לפני שהאוטובוס יוצא, אז עשינו הפסקת קולה ושוקולד שהייתה בול במקום להכניס קצת אנרגיות ונסענו חזרה לעיר.
  הגענו למלא שלטים וכל העיר מקושטת, מסתבר שהיום זה חגיגות השנה של נפאל, לא ידענו את זה אבל לשל ולי כבר יש כרטיס אוטובוס לקטמנדו אז אנחנו מבינות שהפעם נפספס את החגיגה. הגענו ישר לסאם, לסגירות אחרונות לקראת הטרק הבא, מקלחות זריזות, ויצאנו לארוחת ערב אחרונה במסעדה הקוריאנית לפני שעוזבים את פוקרה ונפרדים מחברינו האהובים שטיילנו איתם בכל החודש האחרון בנפאל.
  הייתה פרידה מרגשת ועצובה, בעיקר מעלמה שהייתה השותפה הנדירה שלי לטיול בכל שלושת החודשים האחרונים, מקווים שעוד נתראה כולם בהמשך הטיול, ואם לא אז נחכה למפגש איחוד בארץ.
  הלכנו לסוכנות לחכות לאוטבוס, עם כל הקושי להיפרד אנחנו לגמרי שלמות על ההחלטה שלנו לצאת לטרק ולא להישאר לליל הסדר, ובהמשך להחלטה גם לטוס לפיליפינים בסוף החודש.
  Read more

  Kineret Nadel

  וואו איזה מהממת נפאל😊

  4/15/22Reply
   
 • Day13

  Pokhara- eine Einkaufsstadt

  October 17, 2019 in Nepal ⋅ ☀️ 20 °C

  Heute habe wir uns die schöne Stadt Pokhara angesehen... bzw. die Läden, denn wir waren den ganzen Nachmittag shoppen. Am Vormittag sind einige mit dem Boot auf dem See gefahren (inkl. mir) und die anderen haben ,,Zip-Lining betrieben". Am morgen haben wir endlich die Bergspitzen gesehen u.a. von dem fast 7000 Meter hohen Machapuchare... Wunderschön...Read more

 • Day13

  Sightseeing in Pokhara

  December 16, 2019 in Nepal ⋅ ☀️ 16 °C

  Heute, an meinem letzten Tag hier in Pokhara habe ich doch noch einiges besichtigen können.

  Denn ich lag leider die letzen 5 Tage flach....
  Hier muss man aber auch wirklich höllisch aufpassen was man isst!

  Da es mir heute deutlich besser ging und mein Hotelbesitzer es nicht mit ansehen konnte, daß das einzige was ich von Pokhara sehen sollte mein Hotelzimmer ist, bekam ich eine private Sightseeing Tour.

  Zuerst ging es nach Sarangkot, einem wunderschönen Aussichtspunkt von wo man einen fantastischen Ausblick auf den Himalaya hat! Besonders auf den Annapurna Massiv.
  Von dort aus starten auch zahlreiche Paragleiter. Und zwischen all den Paragleitern kreisen einige Adler ihre Bahnen 😍
  Ich wäre am liebsten auch geflogen, aber mein Guide meinte es wäre zu gefährlich wegen dem starken Wind den wir hatten.

  Dann auf zur Friedenspagode Shanti Stupa.

  Danach ging es zum Phewa-See wo wir mit einem der traditionellen Boote auf eine kleine Insel mit einem Tempel fuhren.

  Zum Schluss besuchten wir noch einen Wasserfall, den Devi's Fall und die Höhle in die dieser stürzt.
  Read more

  Sabine Krick

  😘…so schön…🙏

  12/16/19Reply

  Karin Blanke Du hast ja echt schönes Wetter da.

  12/16/19Reply

  Herzensgruß an Dich von Manu

  12/18/19Reply
   
 • Day180

  Chillen und Feiern in Pokhara

  February 12, 2020 in Nepal ⋅ ☀️ 13 °C

  Nach einer holprigen Busfahrt kommen wir in der großen aber doch übersichtlichen Stadt Pokhara an. Unser kleines aber feines Hotel liegt ganz in der Nähe des Fewa Sees an dessen buntem Strand es nur so wimmelt von Straßenverkäufern Restaurants und vor allem Menschen aus aller Welt. Sogar an einem Funpark mit einem rasenden Riesenrad soll es nicht mangeln. Die Läden am Straßenrand verkaufen schöne und hochwertige Produkte und die Kinder lassen es sich nicht nehmen etwas zu kaufen. Wir lernen viele nette Menschen kennen mit denen wir auch einmal eine Wanderung auf einen kleinen Berg mit Tempel machen. Von dort aus kann man ganz Pokhara überblicken. Alizas Geburtstag feiern wir gemütlich und teilweise in Funpark beim Bullen reiten. Unser Hotel verfügt auch über ein westliches Frühstücksbuffet und einen Pool, den wir trotz des nicht gerade heißen Wetters manchmal nutzen. Der Abschied am Donnerstag fällt uns schwer und wir kommen sicher nochmal zurück, doch zuerst müssen wir nach Kathmandu um unser Visum für Indien zu beantragen.Read more

 • Day12

  Fewa Lake von oben

  October 29, 2019 in Nepal ⋅ ☁️ 22 °C

  Heute Morgen habe ich noch mal schnell das Hostel gewechselt und bin jetzt in gleichen Hostel wie Jill.
  Zum Frühstück haben wir uns mit Saphira getroffen und haben ganz entspannt, mit Blick auf den Lake gefrühstückt und hinterher noch Phase 10 gespielt.
  Jill und ich wollten heute gerne noch Paragleiten gehen. Heute Morgen hatten nur fast alle Geschäfte aufgrund des Festivals geschlossen - ein sehr merkwürdiger Zustand für Asien! Wir haben dann später aber doch noch einen Shop gefunden und er meinte, wenn wir es heute machen möchten, dann jetzt.
  Wir wurden zu unserem Hostel gefahren, haben uns feste Schuhe angezogen und dann los.
  Auf der Fahrt zum Startpunkt ist mir schon fast schlecht geworden! Der ist in einem Tempo die Straßen hochgefahren!!
  Und dann ging es auch schon gleich los.
  Es war super cool!! Auf der einen Seite die Berge, unter einem der See und das Annapurna Gebirge konnte man auch noch ein bisschen sehen. Sehr cooles Erlebnis!
  Wir haben uns später wieder mit Saphira getroffen und waren Abends lecker essen.
  Read more

  Oh Anne. Was du alles erlebst. Weiter viel Spass bei den neuen Entdeckungen

  10/31/19Reply

  Lg ulla

  10/31/19Reply

  Tolle Bilder vom paragleiten. LG Ulla

  10/31/19Reply
  3 more comments
   
 • Day64

  3 Tage Pokhara

  November 25, 2019 in Nepal ⋅ ⛅ 17 °C

  Alright, wo fangen wir an?

  Pokhara ist tatsächlich um einiges entspannter als Kathmandu. Mehr Platz, weniger Verkehr in der Touri-Straße und ein See. Deutliche Vorteile also.
  Das Highlight, der Ausblick auf die Berge der Annapurna Region bleibt uns allerdings leider verwehrt.
  Um uns herum und über der ganzen Stadt hängt ein Nebel der keine freie Sicht zulässt. Wir sehen keinen einzigen Berg - das ist echt schade....

  Tag 1 verbringen wir nach Ankunft um 14.00 Uhr am See und den Abend im Wohl lässigsten Outdoor Kino das wir je gesehen haben mit Pizza und Bier. 🎬

  Tag 2 startet mit einer Bootsfahrt über den See, einem Ausflug zur Peace Pagoda (ebenfalls ohne Aussicht) und einer Yoga-Session mit See Blick. 🧘🏻‍♀️

  Tag 3 widmen wir erneut dem Wandern - von Milanchowk nach Dhampus und anschließend mit dem Local Bus zurück in die Stadt, das füllt den kompletten Tag! Leider auch hier: neblig und nasskalt. die Busfahrt war ein größeres Spektakel als der Hike 🚌😅

  Pokhara - es ist die Reise wert, trotzdem sind wir vom Wetter enttäuscht. Doch wir sehen es positiv: in der Everest Region hatten wir Glück und deswegen speichern wir uns einfach dieses Bergpanorama im Kopf ab!

  Morgen geht es zurück nach Kathmandu (9h Bus!) - unser zweites Zuhause, das „Flying Yak“, wartet. 😜
  Read more

You might also know this place by the following names:

Sarangkot

Join us:

FindPenguins for iOSFindPenguins for Android

Sign up now