Thailand
Ban Ao Kathueng

Here you’ll find travel reports about Ban Ao Kathueng. Discover travel destinations in Thailand of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

5 travelers at this place:

 • Day9

  Denná idylka na Ko Mak

  February 3 in Thailand ⋅ ⛅ 28 °C

  Tomčo zahlásil, že bacily umierajú pri vyšších teplotách ako 37st., takže vonku je na umretie a v našej búdke s nainštalovanou klímou so zákazom používania ešte horšie.

  Čas vyraziť na výlet a nechať Tomča opekať sa vo vlastnej šťave... Pokus o požičanie motorky sa začal na Ňaňovej recepcii, kde som "hore bez" hneď zaujal dve thajky, ktoré po mne divne pokukovali. Thajčan na recepcii hneď ťahal nožničky zo šuflíka, že ma ostrihá. Také chlpaté čudo tu už asi dávno nevideli.
  Nakoniec sme požičali motorku inde. Bez pasu, bez depozitu, bez poznávacej značky, bez prilieb...
  S Ňaňom za zopár hodín pobeháme na motorke celý ostrov od luxusnejších rezortov až po zapadnuté pláže.
  Zaujímavou zastávkou, ktorú dokonale preskúmame je thajská škola a cestou tiež objavíme starú telefónnu búdku a pole ananásovníkov.
  Večer ako inak ukončíme prežraním sa v reštaurácii. Tomčo navyše objedná niečo ukrutne štipľavé, že tam pri tom kňučí a mňa čaká doma ešte veľký vyše 3kg melón, ktorého zožranie ma už fakticky odrovná.
  Deň končím mŕtvy vyvalený v posteli hore pupkom s uštípaným zadkom po návšteve WCka a to ani nepamätám, žeby som jedol v poslednom čase niečo extra štipľavé...
  Read more

 • Day9

  A ešte zopár foto z prieskumnej výpravy

  February 3 in Thailand ⋅ ⛅ 28 °C

  Prvá foto viď. detail za Ňaňom v pozadí, čomu my tu musíme odolávať.
  Druhá foto ananásové pole.
  Tretia foto ako sa rozbíja kokos v reštaurácii so železným jaklom.
  Štvrtá foto - tak som ju konečne našiel...

  Atď.

 • Day8

  Dankina pomsta

  February 2 in Thailand ⋅ ☀️ 28 °C

  Úžasne tichá noc prerušovaná osviežujúcim dažďom a stálymi zvukmi mora je ráno vystriedaná tzv. Dankinou pomstou (odvodené od egyptskej terminológie tzv. "faraónovej pomsty").

  Okolo ôsmej sa upratovačka rozhodne šuchotať metlou okolo našej doteraz tichej izbičky. Zvuk nepríjemný, ale snáď to vydržíme. Už o chvíľu (asi vidia, že nás ešte nedostatočne vytočili) dostáva upratovacia čata posily. Prichádza ďalší upratovač, ktorý si so sebou pre istotu prinesie aj rádio s thajskými otrhovačkami a to už nás s Tomčom trhá z postele.
  Chvíľami si ešte aj pospevujú. Pomooooc. My chceme spáááť...
  Netrvá dlho a počujeme pre mňa už známy zvuk šlapacieho mopu Vileda. Ohhhh nie, ešte chvíľku spania...
  Okolo 9tej sa rozhodli, že spania sme už mali jednoznačne dosť a vygradujú celé predstavenie vysávaním tesne vedľa nás!
  Chytajú ma stavy od vychechtanej eufórie (jednoznačne mi to totiž pripomína Danku) až po náladu vraždiaceho maniaka...
  Na celé predstavenie, ktoré končí až tesne pred desiatou dozerá šéf, ktorý si okamžite všíma, že fotím upratovačov a vyráža ku mne ako stíhačka.
  Zatváram sa radšej do izby, aby tu nedošlo k medzinárodnému incidentu.

  P.S. Máme informáciu, že Ňaňo má podobné zážitky. Najprv polovičku noci bojoval s komárom (to je tak, keď máte moskytiéru okolo postele a vy sa do nej uzavriete aj s krvilačnou beštiou). Keď konečne zaspal, ráno ho zobudil zavlažovací systém.
  Krásna trávička a čisté izbičky musia byť, aj keď by zákazníkov malo poraziť...

  Na poslednej foto naše po thajsky upratané prezuvky.
  Read more

 • Day9

  Traja teplí bratia

  February 3 in Thailand ⋅ ☀️ 28 °C

  Tomčo je posledné dva dni chorý (teplota 37 a kašle) takže jeho aktivity sa obmedzujú na vylihovanie na pláži a jedenie. Čo sa týka jedenia, už im bolo naznačené, že to trochu preháňajú, keď na normálnu špilku z grilu (také ražniči) čakali včera večer celú hodinu. Ja mám ešte troch tajných Brumíkov zo Slovenska. Kde a kedy mi zmizla Horalka netuším.

  Tým, že Tomčo kašle, ja v noci nespím, takže zaspím až ráno, keď už je tu ranný upratovač s rádiom a to mi prináša stavy zúfalstva.
  Hneď potom však bojujem s faktom, že je tu kopa komárov. To na Ko Changu nebolo. Mali by ten ostrov premenovať na Ko Mar. Včera večer to už vyzeralo, že našich 9 gekonov v predsieni, ktorí majú udržiavať počty komárov nízke bolo poriadne prečíslených muškami a komármi a zahájili ústup... Takže dnes som už musel ísť na to vraždenie ručne-stručne.

  Čo si to tu tak všímame každý chlap tu má ženu. Niekto si ju doniesol z domu a ticho a tajne závidí tomu zvyšku (a je ich dosť), ktorý doprevádza nejaká thajka.
  Len mi traja sme tu ako skupinka gayov na výlete. Ňaňo touto našou prezentáciou vyslovene trpí a ja ho v tomto chápem :)
  Oproti minulým rokom sme v lokalitách, ktoré sú blízko Bangkoku a Pattaye, ktoré sú centrami sexturizmu v Thajsku, takže si asi z našej orientácie ako pôsobíme navonok nemusíme nič robiť, tu sú normálne a povolené väčšie zvrhlosti (narážam na rôznych ladyboys a pod.), avšak ženskú spoločnosť minimálne v podobe automatickej práčky by sme aktuálne viacerí privítali :)

  Pre vysvetlenie: V thajsku je normálne "prenajať" si thajku, od ktorej sa očakáva, že sa o vás bude plne starať (za to jej platíte) a nejde teda len o sexturizmus, ale ona vám bude robiť plnohodnotnú spoločníčku (ak sa tak dohodnete) a doslovne aj vyperie a porieši iné veci...

  P.S. Problémom je, že Ňaňo má thajku striktne zakázanú, Tomčo o thajku nejaví záujem a ja jediný ju mám povolenú, čo bol od Danky skvelý strategický ťah, lebo tým do mňa vložila toľko dôvery a dala mi takú voľnosť, až ma prešiel záujem.
  Ako sa hovorí zakázané ovocie chutí najlepšie, takže nakoniec je to zase na Ňaňovi :) Základné slovíčka som ho naučil už na Slovensku :)
  Read more

You might also know this place by the following names:

Ban Ao Kathueng, บ้านอ่าวกะทึง

Join us:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android

Sign up now