Norway
Lyngværet

Here you’ll find travel reports about Lyngværet. Discover travel destinations in Norway of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Weiter Richtung Nordkap

June 20 in Norway ⋅ ☀️ 11 °C

Heute geht es weiter in Richtung Nordkap. Superschönes Wetter. Ein Traum.

Hoch über Uttakleiv

August 29, 2018 in Norway ⋅ ⛅ 13 °C

Wandern stand bei uns heute wieder mal im Vordergrund.
    Vom Uttakleiv Strand sollte es hoch hinaus gehen.
    Etwa 900hm lagen vor uns.

Gewandert wurde unten im Pulli, ab der Hälfte wieder in Jacke. Windstärke gefühlt 100.

Der Weg führte uns über einen schmalen, steilen steig bis auf den Gipfel.

Oben angekommen hatten wir wieder eine geniale Aussicht.
    Pause machen war uns hier oben jedoch nicht vergönnt, da hätte es die Brotzeit aus der Hand gefegt.
    Also nach 10 Minuten ein paar Fotos machen direkt zum Abstieg.

Den weiteren Tagesablauf verbrachten wir mit Kilometer sammeln Richtung Svolvaer.
    Abwasser vom Mobil sollte dann auch mal geleert werden.
    Eine ausgewiesen Entsorgungsstelle war nicht zu finden. Also die Gießkanne raus und ein paar Mal Richtung WC laufen.

Halt machten wir kurz vor Henningsvaer an einem weiteren Strand.

5.nometne

August 12, 2018 in Norway ⋅ ⛅ 10 °C

Uz dzelzs raktuvēm ekskursija bija izpārdota, tāpēc nāksies mēģināt nākamnedēļ. Visu dienu līst. Zviedrijas Circle K nestrādā Latvijas Circle K kluba karte, bet vismaz ir Wi-Fi. Norvēģijas Circle K nav pat Wi-Fi. Apsveru domu, ka jātaisa instagram konts: ko travel blogeri tev nestāsta. Aiz loga auksts, vējains un slapjš, tādēļ pusdienās tikai uzvārījām ūdeni un apēdām ātrās nūdeles un kartupeļu biezputru. Norvēģijas veikala cenas nevarējām novērtēt, jo šodien ir svētdiena un neviens un nekas nestrādā. Jūtamies mazliet nožēlojami, rīt droši vien būsim vēl nožēlojamāki, jo šonakt gulēsim mašīnā. Guļēsim mašīnā, jo vējš brāzmās tik stiprs, ka pūš cauri teltij. Mašīnā neērti, bet vismaz silti un sausi. Pa ceļam aiz loga ik pa laikam ir smuks skats, par spīti tam, ka viss satinies lietus mākoņos. Laika prognoze mazliet piemānīja - solīja, ka vakarā lietus rimsies. Ik pa laikam uzlīst. Rīt it kā mazs lietus, bet visu dienu. Otrdien jau vajagot skaidroties. Uz to liekam cerības, jo gribas aiziet uzkāpt kādā kalnā, būtu baigi skumji, ja nāktos braukt mājās galīgi izmirkušiem un kalnus neredzējušiem, jo tie slēpjas mākoņos. Cik es biju naiva, kad domāju, ka termo bikses man nevajadzēs... Bet es joprojām ticu, ka mums trāpīsies arī labs laiks.
    P.S. Šodien pieveikti 467 km un pieaudzis degvielas patēriņš, jo, bāc, daudz jābremzē un līkumi aiz līkuma, tomēr joprojām Sābiņš smuki uzvedas un neēd vairāk par 6.5L/100km.

Strand von Rørik

August 27, 2018 in Norway ⋅ 🌧 9 °C

Unser nächster Fotopunkt führte uns an den Strand von Rørik. Ein sehr schönes Fotomotiv mit seinem kleinen Bächchen, welches ins Meer mündet. Hier verbrachten wir viel Zeit, um diesen schönen Moment einzufangen. Zum Schluss standen sogar noch Urlauber aus Löbau neben uns. Die Welt ist ein Dorf.

Lyngværet, Lyngvaeret