Spain
Casco

Here you’ll find travel reports about Casco. Discover travel destinations in Spain of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Zaragoza

August 6, 2016 in Spain

Zaragoza je opravdu zajímavé město. Pro nás spíše svým životem než památkami. Mísí se zde římská, islámská a křesťanská architektura, ale my jsme z toho byli lehce zklamaní. Čekali jsme víc. Naopak nás příjemně překvapil život v ulicích a noční život. Večeří se zde tapas v uličkách, kde je jeden tapas bar vedle druhého. Lidé se na sebe mačkají, všude jsou fronty, ale restaurace nápor svých hostů zvládají bravurně a jídlo máte za chvíli na stole. My vyzkoušeli pár tapas v baru Casa Pascualillo a pak jsme se se zvědavostí vrhli na krokety v Taberně Doña Casta, které jsou rozmanité, vyhlášené s skvělé. Ochutnali jsme tři - se šunkou (jamón), s černou rýží a sýrem a s kuřecím masem a čokoládou (hlavně ze zvědavosti). Všechny byly výborné. Pak jsme se plni očekávání přesunuli do místní ulice akční zábavní scény, ale ve 23 hodin se zde stále nic nedělo. Nenechali jsme se však zmást (i když jsme lehce zapochybovali, zda nejsou místní kluby již zavřené) a vrátili se na místo činu za dvě hodiny. Vše bylo již v pořádku - Zaragoza žila svým divokým nočním životem. 🍻🍹Read more

Casco