Thailand
Ao Niat

Here you’ll find travel reports about Ao Niat. Discover travel destinations in Thailand of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Wunderschöner Sonnenuntergang

September 15, 2016 in Thailand

Fazit dieser Insel: es ist das Paradies! Ich kann es jedem empfehlen! Die Strände sind so unberührt, nicht überlaufen von Touris. Hier sind keine riesen Hotelanlagen sondern entspannte und alternativere Resorts. Selbst abends lädt der Pool zum Baden ein, da die Temperaturen nicht unter 28 Grad sinken. Meeresrauschen, Cocktail oder Kokosnuss in der Hand und einfach nur relaxen und den Sonnenuntergang genießen...Read more

94. päev- Koh Phangan

April 9, 2017 in Thailand

Nüüd, kui veel hea maik suus, on ōige aeg lahkuda. Eilne ōhtu läks küll natukene minoorseks kätte ära. Otsisin endale parvlaeva piletit uuele saarele. Putkades, kus sees käisin, teatati, et kōik on homseks fullis. See tundus mulle mōistmatu, sest ei ole ju vōimalik, et kōik laevad on homme täis. Läksin siis koju ja bronnisin neti kaudu pileti. Topelt kallima, kui normaalne hind oleks olnud. Mul ei olnud selle hinna vastu midagi, kui ma oleks saanud ka transpordi enda hotellist sadamasse. Aga looooooomulikult mulle tuli e-mail, et minivan on täis ja tulge ise sadamasse... Mul ikka veab. Aga eks ikka tuleb ōppida enda vigadest, iseasi loomulikult, mida ma selle ōppetunniga pihta hakkan. Sarnaseid olen ma kolme kuu jooksul saanud juba küll 😂. Peaasi, et ma lōpuks nälga ei jää, ju mul on aega kodus seda palgatōusu küsida...

Läksin jälle alla, et hommikune saiadoos kätte saada, samas teostasin ka printimist. Sest kindlasti oli vaja mul see pilet välja printida, muidu pardale ei lasta. Hotellis otsiti kapist vana läpakas välja, lükati tolm pealt ära ja ootasin kümme minutit, et see ennast tööle tōmbaks, aga sain väga eeskujuliku värvilise lehe lōpuks kätte. Küsisin ka noorikult, et kuidas on hea viis sadamasse saada. Ta oli nōus mind ise ära viima, no tore, vähemalt saab ta ōhtul peole minna vms. Nüüd mul oli paar h aega ja sisustasin seda töötamisega, ōnneks internet oli nii aeglane, et palju tehtud ei saanud. Kell kakstest kobisin alla ning otse autosse ja sadamasse.

Seal oli paras hullumaja, kōige nōmedam oli see, et ma kōrvetasin eile endal turja ära ehk kotti oli väga piinarikas seljas hoida. Kuid need suurte kohvritega vōimukad turistihakatised tahtsid minust kogu aeg üle sōita 😄. Ühel ajal pidi väljuma laev nii Koh Phangan'i kui Koh Tao'le. Kōigile pandi isevärvi silt rinda ja tuli oodata enda laeva. Onud olid vahel täitsa hädas. Kui öelda kōlava häälega üle sadama, et esimesena väljub Koh Tao reis ja teised palun oodake.. siis arvake mis juhtus, teised ronisid ikka järjekorda ja tahtsid kuskile saada- veider. Aga lōpuks jōdsime kōik (loodetavasti) oma laevadele. Sōit väga kaua ei kestnud, kuid sadamas pidime sildumisjärekorras ootama, see vōttis küll kaua aega 😄. Kott selga ja maha.. nii, kuidas ma nüüd saan enda külalistemajja. Enamustele oli keegi vastu tulnud, aga minu koht seda teenust ei pakkunud. Siis seal olid veel takso siltidega autod. Sellised jeep'i taolised ja taha oli kaks pingirida tehtud. Midagi sarnast nagu Filipiinide jeepney'd. Ühe inimese reis oli 200 bahti. Kui hakati raha koguma siis kaks seltskonda kobisid maha, kuna hind oli liiga kallis. Nende puhul küll jah, sest neljakesi mahub normaalsesse taksosse ka ja hind on vist umbes sama. Minul üksikul rännuhingel vahet ei ole. Ōnneks me ei jäänud ootama, millal auto vōiks jälle täis saada ja hakkasime liikuma.

Sain külalistemaja ette. Alguses ei osanud kuskilt sisse minna. Mis seal ikka lähen kuskilt, mingi sildike näitab ka midagi.. lähen siis edasi, kuskil peab ju mingi inimene olema. Super, ranna ääres on mingi baarike ja katusealune ja istumiskohad. Siin vōiks siis lōpuks oma nime öelda ja rahaga lehvitada 😄. Ühistubaaaa siit ma tuleeeen 😄. Kuna need taksod röövivad mind kogu aeg siis kuskilt tuleb ju kokku hoida: külm vesi, narivoodi, privaatsuse puutumine jne. Ōnneks palju rahvast ei ole. Voodi on küll täpselt selline, et keerata ei julge, kōik kōigub ja väriseb ehku peal on need raudtorud koos. Öösel avastasin veel, et ventikas laes ei päästa mind kuidagi. Minuni see ōhuliikumine ei jōua. Suht ebamugav esimene öö oli. Lohutasin end terve öö sellega, et kolm korda tuleb seda veel kannatada siis juba uus koht, äkki.

Sest sellel hipikohal on ka omad vōlud. Kohe siia saabudes pidin tööd tegema hakkama. Ikka enda tööd, teate küll. Selleks on sobilik katusealune otse rannas. Väga mōnna! Saab patjade vahel päikest vōtta ja lebotada. Töötamiseks peab ikkagi minema varju, aga mōnus on ikkagi. Mingi eriti spirituaalne muusika mängib taustaks ja nii ma oma päeva ōhtusse saatsin. Süüa siin küll ei saa, selleks läksin ühe rannabaari edasi ja mugisin pitsat kōhu täis. Homme peab mingid odavamad kohad üles leidma😅.

👣- Haad Chao Phao Beach

Ao Niat, อ่าวเนียด