Ecuador
Otavalo

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.

13 travelers at this place

 • Day275

  14.1.2 Cascada Peguche

  May 25, 2019 in Ecuador ⋅ ⛅ 18 °C

  At last finally another waterfall. Was really missing it!
  Moreover, this trip to the cascada turned out to be a super nice trip. Liked it a lot, especially to go all the way to the top. You can just climb all over the area and if you slip, ... well your problem. This is exactly what I like about these countries; Less regulation and the mentality is not that the owner has to ensure the safety, it is YOU. I like this freedom a lot and it is a major reason not to live in Europe. Because if you do stupid things it’s your own damn fault!Read more

 • Day2

  Otavalo

  July 9, 2017 in Ecuador ⋅ ☀️ 21 °C

  9. JŪLIJS. UZ OTAVALO AR PRIEKU - PANAMERICANA IR IESPAIDĪGA - TĪTARS, AITA UN CITI ZVĒRI

  Svētdienas rīts Quito ir kluss un mierīgs. Mēs jau atkal augšā no pieciem: lasām, rakstam un krāmējamies. Labi, ka nekur nav jāsteidzas, varam brokastot lēni un plānot maršrutu.
  Ap desmitiem beidzot kustamies, ielas vēl tukšas, izņemot vienu, kurā notiek tautas velosacensības. Esam nolēmuši braukt ar trolejbusu uz Ziemeļu autosraciju Carcelen, no kurienes startē reisi uz 80 km tālo Otavalo. Esam gandarīti par Quito pavadīto dienu - Cotopaxi esam pamājuši, vecpilsēta izstaigāta, vienīgi Zandiņai viens pilsētas laukums ir pazudis. Es stipri turos pie uzskata, ka tāda laukuma Quito nemaz nav, bet līdz galam to tā arī neuzzinām.
  Autoostā viss notiek pēc labākajiem Ekvadoras autobusu satiksmes paraugiem - ar skaļu iekšā saukšanu un pēdējās minūtes burzmu. Autobusi pēc skata ir tik krāšņi kā pie mums spēļu zāles Fenikss. Acīmredzot šajā nozarē klientu pievilināšanai ar krāšņām spalvām ir liela nozīme. Ir vienkārši apbrīnojami, kā minūti pirms atiešanas busā sēž 5 pasažieri, bet pa vārtiem autobuss izbrauc jau pilns.
  Šofera palīgs palaiž neiztrūkstošo amerikāņu filmu pilnā balsī, un brauciens var sākties. Braucam pa Panamericana šoseju, kas kā starpvalstu infrastruktūras projekts šķērso kontinentu no ziemeļiem līdz dienvidiem. Šoseja ir svaigi uzlabota, tās kvalitāte ļoti laba, taču reljefs autobusam ir grūts, tāpat arī smagajiem vilcējiem. Skaistu ainavu pavadībā nonākam līdz Otavalo pilsētai, kas izrādas ne tikai skaistu vietējo iedzīvotāju rokdarbu tirgošanas vieta, bet arī liels dabas tūrisma centrs.
  Nolemjam iet kājām uz savu šīvakara viesnīcu, bet gājiens pārvēršas par vēja dzenātu putekļu rīšanu karstumā, un nieka 3 kilometri izrādās pagrūts uzdevums.
  Viesnīca mūs pārsteidz ar savu dizainu un jauko apkalpošanu. Viss izveidots Inku stilā, un arī personāls acīmredzami ir vietējās izcelsmes. Sastopam to, kas mums vislabāk vietējo cilšu pēctečos patīk: laipnības un lepnuma sintēze.
  Pēcpusdienu pavadam pastaigās ap Cascadas de Peguche ūdenskritumu, tās noslēdzam ar panorāmas kāpienu uz ciematu kalna galā. Šai ciematiņā, kura nosaukums mums palika nezināms, notiek vienkārša mazo zemnieku dzīve. Saimnieka lomu uzņēmies tītars, kurš komanē suņus, kuri savukārt apsargā aitas. Tāda ļembasta pavadīti kāpjam no kalna lejā, lai gatavotos vakariņām.
  Read more

 • Day103

  Otavalo

  January 12, 2018 in Ecuador ⋅ ☁️ 12 °C

  Es wahnsinns Dörfli ide Berge mitem absolut beste Kunst- und Handwerksmarkt wit und breit! Daniela isch duretreit und het posted wie wild. Üsen witere Weg wird also einiges astrengender mit dem viele Gepäck.... Witers hemmer döt auno i di umliegende Dörfer chöne go luege wie die verschiedene Handwerk eigentlich entstönd und was füre Arbet dehinder steckt! Mega interessant gsi!Read more

You might also know this place by the following names:

Otavalo

Join us:

FindPenguins for iOSFindPenguins for Android

Sign up now