Iceland
Hvalfjarðarsveit

Here you’ll find travel reports about Hvalfjarðarsveit. Discover travel destinations in Iceland of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

5 travelers at this place:

 • Day7

  Tunnel ja buss põllul

  January 22, 2018 in Iceland ⋅ 🌬 0 °C

  Sild üle fjordi oli igav nagu sild ikka. Tunnel oli tasuline, pidime 1000 ISK (8 EUR) maksma, et teisele poole fjordi saada. Tunnel läks päris sügavale ja oli 6km pikk. Teisel pool tervitas meid vasakul suur mägi ja paremal meri. Kohutavalt tugev tuul puhus mäest alla, vahel lendas mingit sodi lausa üle tee. Olime suht hirmunud, et miskit lendab külje aknast sisse vastu pead, seega peitsime sõidu ajal pead uksepiida varju. Aken sai koguaeg mustaks pori veega mis kõrval olevalt põllult tuli ja vastu tulevatelt autodelt. Kuna külg tuul oli väga tugev, siis minu poolsest aknapesu pihustist lendas puhastusvahend Kadri poolele ja Kadri oma vahel aknale, vahel mööda. Terve sõidu auto hüppas, vingerdas ja kõikus, kuhugi varju ka minna polnud.

  Mingi aeg nägime keset põldu liinibussi, jälgede järgi oli ta lihtsalt teelt välja kaldunud. Bussi külje pind on suurem kui autol, ilmselt buss puhuti lihtsalt teelt välja. Neist mööda sõites tundus olukord kontrolli all olevat, aga terve edaspidine tee tuli meile vastu päästeteenistuse, politseit ja kiirabi autosid.
  Read more

You might also know this place by the following names:

Hvalfjarðarsveit, Hvalfjardarsveit

Join us:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android

Sign up now