Malta
Saint Lawrence

Here you’ll find travel reports about Saint Lawrence. Discover travel destinations in Malta of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

15 travelers at this place:

 • Day5

  Esimene Geocaching mäng

  April 9, 2018 in Malta ⋅

  Kell 6 tegi Mats ettepaneku, et ta läheb GeoCachingut tegema, kes tahab, saab kaasa tulla. Tegu on siis sellise mänguga, kus üle maailma on teiste inimeste poolt ära peidetud "aarded" mille koordinaadid on mobiili äppis kirjas. Seejärel tuleb aare või vahel ka järgnevad juhised üles leida. Sama mängu saab sisuliselt kõikjal mängida, Tartu on neid punkte täis näiteks.

  Lõpuks oli meid kokku 7, kes kõik läksid rattaga aardejahile.
  Read more

 • Day2

  Tegime Ukuga veits tööd nurgas

  April 6, 2018 in Malta ⋅

  Käisime poes ka kes jäätist, kes mandariini ostmas. Nüpd tekkis plaan, et võiks Victoria linnas käia jalutamas ja raha välja võtmas.

  Viimasel pildil näitab Kaarel kus meie maja asub. Üleval paistab meie toa rõdu.

 • Day1

  Azure window restoran

  April 5, 2018 in Malta ⋅

  Azure window oli kunagi meres olev suur kivi poolsaar, millest läks auk läbi ja sai läbi vaadata ning paadiga sõita. Nüüdseks aga on see varisenud kokku, ehk siis alles on 2 suurt kivi meres.

  Uku oli seltskonna teejuht sinna ning ta valis enda arust lühima tee, mis tegelikkuses oli teisega sama pikk, aga väga ilusate vaadetega. Sisuliselt matkasime üle mäe restorani.

  Teel kohtasime vapustava vaatega kohas sibulaid kõplavat kohalikku ja palju õitsevaid viigipuusid. Samuti on tee äärtesse meetriste ribade peale külvatud vili, mida saab sealt küll vaid käsitsi sirbiga koristada.

  Tegu olevat väga kõrgelt hinnatud restoraniga olnud ja hinnad oli umbes nagu eestiski. Tellisin pitsa endale 6€ eest, aga minu arust oli kehv, maitsetu pitsa - teiste söök oli vist parem. Söök valmis terve igaviku ja selleks ajaks kui kohale jõudis mul enam isu polnudki.

  Tagasi tulime jala mööda teed, väljas oli hämar juba. Vahepeal oli päris huvitav maastik - kahel pool teed kanjon ja puuduvad tee piirded.

  Majja tagasi jõudes mängisime natuke kaarte kuni inimesed järjest magama hakkasid vajuma. Head ööd!
  Read more

 • Day1

  Majas kohal

  April 5, 2018 in Malta ⋅

  Tube on palju. Sain ühte tuppa Uku, Sandri ja ühe tüdrukuga (ei tea kes seal magab, selgub hommikul). Maja vajab veel natuke ehitust siit-sealt, aga muidu päris koralik. Vetsu uksed võiks ainult olla - hetkel on kardin lihtsalt. Huvitaval kombel oli omanik meil suure koguse vett, süüa, puuvilju, võikumaterjali ja veini ostnud. Villa asub ühes väikses asulas kohe kiriku vastas.

  Valisime toad ära ja liikusime sööma mere äärsesse restorani u 1km kaugusel, maja kõrval olevad avati alles tunni aja pärast.
  Read more

 • Day2

  Hommik!

  April 6, 2018 in Malta ⋅

  Nonii, nüüdseks on juba küll sadu kordi üles ärgatud - ei ole see villa ikka üldse helikindel, oleme vist mitte kesklinnas vaid maantee ääres ning summutid on absoluutselt igal autol katki. Tegelt täitsa huvitav, uute autode osakaal on väga minimaalne.

  Tuleb välja, et mõned on juba salaja matkama hiilinud. Alles jäänud hakkasid kokama ja sööma.Read more

 • Day4

  Torm ja maasikad

  April 8, 2018 in Malta ⋅

  Naised käisid Malta saare peal maasika festivalil ja tõid natuke saaki ka meile. Väga maitsvad.

  Täna on päev otsa väga tuuline olnud ja nüüd õhtul sajab vihma ning on räige torm - terve maja ulub ja paugub. Homme korjame siis toolid ja lauad basseinist välja!

  Tuli välja, et Stenver ja Mats otsustasid natuke aega tagasi merre ujuma minna ja nüüd on pimedas, vihmas ja tormis tagasiteel kuskil keset viljapõlde ja kaljusid. Väljas on nii tuuline, et telefonis nende jutust midagi aru ei saa! Tuleb välja, et ka nende GPS lakkas töötamast tormis, aga vaatamata kõigele jõudsid nad ikkagi elusalt tagasi.

  Homme tuleb tööpäev, tõenäoliselt väga palju ringi ei käi ega matka.
  Read more

 • Day6

  Hommik

  April 10, 2018 in Malta ⋅

  Teeme iga päev kell 9 koosoleku, kus ruttu arutame päeva plaani lahti ja seejärel on vabakava.

  Nagu enamus inimesi teab, siis ma võin igavesti võileibu süüa - kasutan seda võimet siin väga aktiivselt. Hommikusöögiks on siis sai, kile juust, sink, mingi kohalik vedel valge juust ja tomat. Vahel saab vett ka kõrvale kui on. Kraani vesi küll ära ei tapa, aga see on töödeldud mere veest ja maitseb väga halvasti.Read more

 • Day6

  Grilliõhtu

  April 10, 2018 in Malta ⋅

  Klienditoe tiim teavitas, et nad organiseerivad õhtuks grillimise. Uku tellis lisaks lihale ka maguskartulit. Grilli kõrval sai arutatud palju väga tähtsaid ja vähem tähtsaid teemasid, enamasti vähem tähtsaid :D

  Tänase päeva jooksul midagi muud huvitavat ei teinud - hommik, töö, lõuna, töö, õhtune grill. Algselt oli küll plaanis külastada väikest kohalikku pruulikoda, aga see vajus ära ja ainult mõned üksikud jõudsid sinna.

  Homne plaan on, et naised ajavad minu ja Stenveri ning võibolla ka kellegi muu ülesse ning me lähme päiksetõusu vaatama. Eks näis mis sellest välja kukub - loodetavasti ärkame vara ja saab varakult tööpäevaga alustada.
  Read more

 • Day7

  Unine hommik

  April 11, 2018 in Malta ⋅

  Tänane hommik oli veits erilisem kui eelmised, sest eilse peo tõttu ärkasid inimesed hiljem. Hommikune päiksetõusu vaatamine jäi ära tuule, vihma ja pilvede tõttu.

  Et kõik arendajad standup koosoleku jaoks ülesse saada käisime toast tuppa laulmas: "tule standupile sa, tule standupile sa". Selle käigus õppisime, et mõned magavad enda toas täis riietega, kuna on liiga külm. Minu tuba on väga hea temperatuuriga. Siin on mingi veider õhksoojuspump tubades - peab münte sisse toppima, et sooja saada. Tundub, et toasoe ei olegi igalpool elementaarne.

  Vaikselt hakkavad puhtad riided otsa saama, pean otsast pesema hakkama. Kodus selle peale ei mõelnud, aga oleks võinud võtta ainult kirju pesu ja valged särgid maha jätta, oleks ühe korraga pestud saanud.

  Kell 14 lähevad osad sukelduma, aga selleks peaks kindlasti täiesti terve olema. Vee all köhatamine on keeruline :D.
  Read more

 • Day8

  Hommikune töö

  April 12, 2018 in Malta ⋅

  Täna said kõik õigeaegselt ülesse. Stenver ja Mats käisid paar päeva tagasi põhjarannikul ja seal oli hästi ilus. Plaanin, et äkki õnnestub veel inimesi leida ja peale tööd seal ära käia ratastega.

  Loodan siiralt, et see kaupmees, kes jäätise auto taolise asjaga igal hommikul kell 6 meie akna all tuututab, karjub, laulab ja inimesi kala ostma kutsub saab kellegi käe läbi kas muna või muu taolise asjaga pihta.

  Majade veesüsteemid on siin huvitavalt ehitatud. Tundub, et igal majal on katusel vee paagid, mida siis päeva jooksul päiksega soojaks köetakse. Juba teist hommikut tuleb külma veega pesta, kuna meid on siin majas palju ja eile päikest nii palju polnud.
  Read more

You might also know this place by the following names:

San Lawrenz, Saint Lawrence

Join us:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android

Sign up now