Portugal
Ribeira Grande

14 travelers at this place

Riberia Grande este

September 3, 2019 in Portugal ⋅ ⛅ 20 °C

Random portugál vallási ünnep, azaz egy este a városban. Nagyon mókás ahogy a templom karácsonyi fényekben villog, millió ember az utcán, a téren a templom előtt ülnek, és mintha licitálnának valamire, de nem értettük a rendezvényt :) Éhesek voltunk, de itt alig van étterem, főleg este. Eddig mindenhol az volt, hogy nagyon nehéz volt találni bármit, kivéve Ponta Delgadaban. Így végül ettünk asszem bifinát (grill sertés szelet hamburger szerűen és az elmaradhatatlan chips bele 😂) meg találtunk sós popcornt, bár kis mennyiségben árulták csak, itt inkább főleg az cukros színes karamellás popcornt a menő. Aztán még valami furcsa fellépők is voltak, a helyi Notar Mary meg Kis Grofo táncosokkal. Nekünk annyira nem, de a helyieknek nagyon bejött. Jó kedélyűek, nem aggódnak, nem sietnek, hétköznap van, de este 11kor még simán mindenki ott volt.Read more

Ribeira Grande, ریبیرا گرانده, რიბეირა-გრანდე, 히베이라그란드, Рибейра-Гранди, Рібейра-Гранде, 大里貝拉

FindPenguins for iOSFindPenguins for Android