Nepal
Sindhupalchowk

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.
Add to bucket listRemove from bucket list
Travelers at this place
  • Day81

   הגוסאיקונד 5

   May 1, 2022 in Nepal ⋅ ☁️ 9 °C

   הפעם מעפילים אל הפאס!
   מטפסים לנקודה הגבוהה בטרק, שמש הבוקר לצידנו ואנחנו משחקים תופסת עם ענן שמאיים מאחור.
   עוד ועוד אגמים מונחים להם בצדי הדרך, שלג הלילה טרי ומרגיש כמו צמר גפן, אנחנו מגששים אחרי עקבות כשנעלם לו השביל.
   בפאס עצמו, בנקודה ממנה אמור להיפתח הנוף החדש של צידו השני של הרכס, יושב לו ענן שמן שגונב את ההצגה, מצטלמים כדי לאמר שהיינו ומתחילים בירידה.
   הסביבה משתנה והופכת להררית וחללית, וכשירדנו מספיק היא משתנה שוב והפעם ליער טחוב ורטוב.
   הדרך עולה ויורדת עד סוף היום, ועננים ממשיכים לבלוע אותנו לבטנם אבל אני מרגיש שאני כבר יכול על כל דבר עכשיו כשאוני חזר אליי.
   אנחנו מתמקמים בהוסטל בכפר גופטה, חדר האוכל מלא דגלים ואנחנו בתחושת מחוייבות גדולה מוסיפים את שלנו, שלא יחסר.
   הפעם הקמין מפנק והאינטרנט עובד אז אנחנו מבלים שם בשיחות טלפון ספרים וקלפים
   שיהיה לכולם לילה טוב וחלומות על מירוצי רכיבה על עננים
   פיס
   Read more

  • Day82

   הגוסאיקונד 6 ואחרון

   May 2, 2022 in Nepal ⋅ ☁️ 16 °C

   יום אחרון של אחרון
   כל היום הילכנו לנו בין טיפוס לירידה, בין עננים שמסתירים את הנוף היפה שיכול היה להיות ובתוך יער שהוא קריפי וקסום, תלוי בזווית.
   חיפשתי, באמת שחיפשתי, נתפס לי הצוואר, כמעט דרכתי על חרא של פרות, והייתי רגע מליפול לתהום אבל אין על צמרות העצים שבדרך אף לא פנדה אדומה אחת.
   לפחות בתוך הפרחים והטחב דמיינתי לי המון חיות וצורות יפות.
   שעה וחצי לפני סוף היום, מבול, גשם וברד נזרקים מלמעלה כשקול הרעם צוחק ומלגלג עלינו.
   אבל הוא לא יודע, הוא לא יודע שאורן נכנס לאגמים, שלעומר התצפיתניות בגדוד קראו החרדון, שאני יכול לכתוב עליו מה שבא לי.
   אז שמנו מעילי גשם, כיסינו יפה את התיקים ונעננו לדו קרב.
   רבע שעה לסוף, אנחנו רטובים עד לשד, וחייל צקפוסט שבוז עוצר אותנו, כל החברה במוצב באים לראות את החיפוש, אנחנו מחלקים להם שקדים ונפרדים כידידים. (את הפייסבוק שלי הוא רצה?!)
   מתמקמים בהוסטל האחרון לטרק, מקלחות מדלי מים רותחין וחימומין וייבושין של הבגדין על הקמין
   ארחת ערב ו
   שיהיה לכולם לילה טוב וחלומות על נוקאאוט בסיבוב 3 למר רעם
   Read more

  • Day37

   מי נדב ומי קוף

   March 18, 2022 in Nepal ⋅ ⛅ 28 °C

   הקצנו לבוקר של יום חדש
   אכלנו ארוחת בוקר נחמדה בהוסטל ויצאנו לרחובות כשהכיוון הכללי הוא מקדש הקופים
   קנינו ענבים והתחלנו לטפס מעלה במדרגות אל המקדש.
   בדרך תפשו אותנו כמה סוחרי בסטות ממולחים שהיה קשה מאוד לשחרר מאחיזתם, ככ קשה כשבלי לשים לב קוף ערמומי התגנב מאחורי וקטף מידיי את שקית הענבים ומעורר מריבה קטלנית על הפירות.
   הגענו אל המקדש ולפני שהספקנו לעשות שני צעדים הגיע אלינו מדריך שזרמנו איתו על סיור הסבר על המקום והדת הבודהיסטית.
   תכלס היה מעניין, האנגלית שלו הייתה מספקת ואפילו נלקחנו לחבר שלו שהרצה לנו דרך ציורים על חייו של סידהרתא הבודהה הראשון ומעגל הסמסארה.
   למדריך שניסה לעקוץ אותנו השארנו כסף כאוות נפשינו וירדנו חזרה. התיישבנו לארוחה מצויינת כשאנחנו מזמינים אוכל לא מוכר שנראה טוב בתמונות וזוכים במעדנים נפאלים שעד עכשיו לא מאכזבים כלל. (מומו (כיסוני בצק ממולאים) הפך להיות מאכל קבע על השולחן).
   כשהגענו חזרה לתאמל עשינו קניות של ציוד טרקים בחנות מומלצת כשהמוכרים מייעצים לנו בעברית כמעט שוטפת, מטורף.
   מעיל מזוייף, כפפות מזוייפות, מקלות מזוייפים וכו וכו למעט בקבוק מים מפלטר שבעזרת הניים מקורי.
   התיישבנו לקפה מנחם וטעים ב'יאלה' וקבענו עם המלצר הנסיך שלנו, מילאן, שנבוא גם לארוחת שישי חגיגית בערב.
   מהקפה הלכנו דרוכים לסוכנות של סוויסה האדום לתכנן את סובב אנפורנה ואת הזמן שנעשה עד אז. סגרנו שנתחיל את הטרק ברביעי אחרי גל המטיילים הגדול וממחר (שבת) עד שני נטייל בין כפרי עמק קטמנדו.
   מבסוטים ומתרגשים מהשבוע שיבוא הלכנו למקלחת והתארגנויות בהוסטל.
   יצאנו יחד עם תמיר ויעל, שני בקבוקי יין שקנינו, ופתחנו שולחן חגיגי וטעים ברמות קשות ב'יאלה' (והמחירים מצחיקים עד כאב).
   המשכנו לישיבה קצרה ב'יוג' וחזרנו להוסטל עם כוונה לישון אבל הצחוקים משכו אותנו לשעות הלילה הקטנות.
   בהצלחה לנו מחר וחלומות ממולאים בירקות טובים
   Read more

   Traveler

   בעזרת הנייים

   3/20/22Reply
    
  • Day135

   Gosainkund -> Gopte -> Kutamsang

   April 25, 2022 in Nepal ⋅ ☀️ 15 °C

   אחרי לילה קפוא שבו ישנו עם מעילים וכפפות, התעוררנו לנוף מושלג ויפה מהחלון. עדין היה קר אבל השמש זרחה, השמיים בהירים, ואנחנו אחרי ארוחת בוקר מוכנות לצאת ליום הליכה של הפס.
   היינו בין הראשונות שיצאו למסלול באותו היום, ובגלל שרק אתמול ירד השלג ראינו טביעות רגליים רק של איזה 2 אנשים שהלכו בשביל לפנינו, היינו צריכות לחפש קצת את הדרך ולהיזהר לא להחליק על הקרח.
   לאורך הטיפוס ראינו גם טביעות רגלים של חיה (ספק כלב ספק נמר שלג ( leopard) אנחנו כמובן בחרנו להאמין שזה leopard והתלהבנו מאוד…
   הטיפוס לפס היה קצר ולא קשה במיוחד, הרי אנחנו כבר רגילות לגבהים וטיפסנו הרבה יותר מזה😏🙃
   הנוף היה ממש עוצר נשימה, השלג שרק ירד אתמול הפך את הנוף המדברי לכל כל מיוחד, ראינו את רכס ההימלאיה מאחורה והאגמים היו קסומים! הגענו לפס הייתה רוח מטורפת, עלינו זריז לדגלים לתמונה והתחלנו בריצה להתגלגל למטה. לפי מה שראינו במפות אחרי הפס יש רק ירידה. ירידה ארוכה של איזה 1.2 קמ גובה, אבל זהו רק יורדים לא יותר מזה.
   כמו באנפורנה גם בפס הזה הרגשנו כאילו הצד השני של הפס זה כמו לעבור ליקום מקביל.
   הירידה חדה, אפילו חדה מאוד, מיליון מדרגות שבנויות מאבנים שמנצנצות בגלל המינרלים. אחרי שעה וחצי בערך נשברנו ועצרנו לפקל ועוגיות. המשכנו בירידה החדה עד לפדי (שוב פדי, כמה פעמים אפשר להגיע לכפר בשם הזה???) עצרנו שם לארוחת צהרים ובקבוק קולה. אחרי שחידשנו מצברים המשכנו בדרכנו. היה נראה במפות שאת החלק הקשה של הירידה כבר סיימנו. ירדנו 950 מטר גובה לא נשאר עוד הרבה, ועד סוף היום זה עוד כמה קמ פשוטים של ירידה מתונה ומישור עד לכפר.
   הולכות והולכות, השביל מתפתל על צלע ההר, פתאום יש עליה קטנה, מטפסים. יורדים שוב בשלוחה, חוצים גשר שקרס בגלל גוש קרח ואז שוב עולים על צלע ההר. בקיצור, הליכה רבה עוד הייתה לפנינו, וממש לא ציפינו לכך! עולים ויורדים ועוד עולים ויורדים וזה פשוט לא נגמר!!
   הגענו מותשות לגופטה בסביבות 15:30, הרגלים כואבות, אבל שמחות שהסתיים היום סוף סוף. ארוחת ערב דאל באט, הפעם היה ממש טעים עם מלא מרק עדשים כתומות והולכים לישון.
   בבוקר למחרת קמנו ויצאנו ליום הליכה אחרון של הטרק. גם הוא היה אמור להיות בהתחלה עלייה ואז כל שאר היום ירידה ארוכה עד לעמק, שם יש דרך ג’יפים ונקח אוטובוס לקטמנדו. מתן (אחד הישראלים…) הצטרף אלינו והלך איתנו את רוב המסלול, אני בחרתי שלא לקחת חלק בשיח, שלקי ומתן דיברו בניהם ואני הלכתי מאחורה או עקפתי אותם ורצתי לבד קדימה. אחרי 5 שעות הליכה הבנו שאנחנו עדין באותו קו גובה כמו הכפר שהתחלנו בו, כלומר יש עוד שעתים הליכה של ירידה תלולה וארוכה לפנינו. התיישבנו לאכול ארוחת צהרים בכפר, מתן המשיך בדרכו, ואנחנו סיימנו את היום שתינו עם מוזיקה ברמקול ואווירה טובה, משתדלות לא לדפוק לגמרי את הברכים.
   14 יום הליכה ברצף זה מאוד מתיש… ולמרות שכבר מאוד רציתי לסיים, עדין בק״מ וחצי האחרונים פתאום נפלה עליי ההבנה שפה מסתיים הטרק האחרון שלנו בנפאל וזה היה לי קצת עצוב…
   למחרת כל ה8 ישראלים לקחנו אוטובוס מקומי מקוטמסאנג לקטמנדו. הנסיעה התחילה סבבה, ואז העלו עוד ועוד ועוד ועוד אנשים, לדעתי נדחסנו שם לפחות 100 איש! באוטבוס של איזה 30 מקומות לא גדול במיוחד… מסתבר שנפלנו על יום של חיסוני קורונה וכולם ירדו לכפר המרכזי בעמק כדי להתחסן, מזל שזה היה רק שעתים מתוך נסיעה ארוכה ומתישה של 7 שעות.
   הגענו לקטמנדו, עיר האורות וזיהום האויר, קודם כל קפה טוב בכוס זכוכית גדולה להורדת פאניקה ובערב הלכנו לאכול בפיצה טובה ומפנקת עם רותם ומעיין. חזרה מוצלחת לצלוויזציה, ונשאר עוד יומיים וחצי להעביר בצ׳יל בקטמנדו עם סידורים וארגונים לטיסה ליעד הבא 🤸‍♀️
   Read more

   Traveler

   איזה כיף לכן 🥰כל הכבוד !!!!!

   4/26/22Reply
   Noga prat

   אלופה את, ממש מרגש לקרוא. מאד מתחברת להרגשה שהכל נגמר ומה עכשיו?

   4/26/22Reply
   Noga prat

   והנוף של ההרים והשלג - מעלף!!

   4/26/22Reply
   4 more comments
    
  • Day43

   Gosaikunda day 6- gopte to kutumbsang

   April 25, 2022 in Nepal ⋅ ☀️ 16 °C

   ליום האחרון קמנו ברצון לשנות גישה ליום, הברכיים כאבו
   והרגליים נתפסו אבל אנחנו הבטחנו לעצמנו שיהיה יום בסדר ופיללנו שהמסלול יהיה נעים יותר מאתמול.
   בארוחת הבוקר יצא לנו לדבר עם בעל ההוסטל שסיפר לנו שהוא מקבל את כל המצרכים על ידי פורטר שסוחב הכל על הגב מהכפר הסמוך, שהוא לא ככ סמוך, כי הדרכים קשות מידי לחמורים, הסיפור גרם לכל המחירים להראות זולים מידי. הוא הכין אותנו לכך שהיום יתחיל בעלייה גדולה ואחכ יעבור לירידה ומישור קלילים ונעימים, ברצון גדול להאמין לנבואה אך סקפטיים יצאנו לדרכנו. היום התחיל בעלייה שעברה בנעימים בעיקר מתוך כבוד לעובדה שאכן הייתה בעיקרה רק עלייה, כשהגענו לכפר הראשון תמיר הנווט התותח החליט שלא ללכת בדרך שmaps me הציע לנו שהייתה נראית כמו עלייה ענקית במדרגות ואז ירידה אלא בדרך עקיפה של הליכה על צלע ההר, איך בורכנו כשהדבר התברר כהחלטה גאונית לא פחות ולא יותר! ותהייה מה בעצם הנפאלים חושבים שהמטיילים פה רוצים במסלול שלהם שהם בחרו לרצף ולהנגיש את הדרך שמטפסת ויורדת הר במקום ללכת ישר?
   לאחר רוב מוחלט של ההליכה היומית הגענו לכפר האחרון בו ישר נשאלנו על ידי הצמד האהוב- הודי נלהב שבא לטייל עם נפאלי חמור סבר אך עם לב זהב ואנגלית שבורה שהקשר בניהם גם כן נשאר לא ברור (ההחלטה הסופית זה שהוא המדריך שלו אבל בעצם הוא הולך מהר מידי כדי להראות לו שרך כלשהי אז אולי לא?)
   Have You seen the tiger??
   כמובן שבהמשך ישיר לברדיה leopard בדיוק חצה את הדרך שהלכנו בה שלוש דקות לפני שהגענו לשם. כמובן שרבע שעה אחרי זה נאסר על יעל לדבר כדי שתמיר יוכל לחפש אותו ושהוא לא ישמע שאנחנו פה ויברח.
   כשישבנו לארוחת צהריים גילינו שבעצם על היום הזה היה שוב עליות וירידות (פשוט פחות נוראיות) ושתכלס ירדנו רק 200 מטר בגובה מאיפה שישנו אז יש לנו ב5 קמ האחרונים לרדת את כל השאר- פאן!
   בעלת ההוסטל הבטיחה Now only down
   ככה שאתם יכולים לדמיין את כמות הקללות שיצאה מאיתנו שהתחלנו לרדת בדיוק רבע שעה ברצף ואז שוב היו עליות לא ברורות- נפאלים מחורבנים והאהבה שלהם לעליות וירידות
   בסופו של יום ה3 קמ האחרונים היו ירידה שבאותה מידה יכלה להיות מגלשה אתגרית ביותר אבל בעצם הייתה בנויה ממלא מדרגות מאד לא נוחות שעד עצם משפיעות על רגליה של יעל (כואבבב)
   לכפר הגענו בסוך היום מאושרים שנגמר וגאים שעשינו הכל לבדנו, מתרגשים לחזור לעיר וקצת עצובים לעזוב את הכפרים לתמיד, כמובן שסיימנו את הערב באכילת טומו (מומו טונה) והקשבה להודי הנלוז מחלל ושר בזיופים.
   רגשות של סוף והתחלה
   משהו משמח וחדש
   בעוד כמה ימים כבר נתחיל במסע לתאילנד
   עם מלא ציפיות ותקווה שהאוטובוס באמת יצא מחר בשעה שבעלת ההוסטל הבטיחה (כי אין כרטיס ואין תחנה רק מקום אקראי) הלכנו לישון
   Read more

   Traveler

   אתם מצחיקים! אבל כל סוף הוא התחלה..💪🏼

   4/27/22Reply
   Traveler

   😲

   4/28/22Reply
   Traveler

   Vasco da Gama!

   4/28/22Reply
   2 more comments
    
  • Day6

   Wandertag

   September 28, 2022 in Nepal ⋅ ☀️ 30 °C

   Am heutigen Tag ist laufen angesagt.
   Geplant sind 6 Stunden.

   Wir werden in das wirkliche Leben der Bevölkerung am Stadtrand tauchen.
   Es werden Ziegen, Wasserbüffel und Hühner gehalten.
   Der Schnaps wird aus Reis oder Hirse selbst gebrannt. Der Reisschnaps hat ca. 45 %. Schmeckt sehr intensiv.
   Der Einblick in die Küche eines Gasthauses war interessant. Gegessen haben wir nicht.
   Read more

  • Day39

   חמישה בין עצי היער

   March 20, 2022 in Nepal ⋅ ⛅ 13 °C

   קמנו בחמש בבוקר!
   התארגנו ויצאנו להליכה לכיוון מגדל תצפית לזריחה מלווים במוזיקה מהג'בל.
   לא הספקנו להגיע למגדל אבל מצאנו ספסל בנקודה מעולה וצפינו בשמש עולה בעד הרי העמק.
   התיישבנו לארוחת בבוקר במסעדה מתחת ועלינו על שביל סובב העמק לכיוון הכפר בו נעשה את הלילה הקרוב, דוליקל.
   בדרכנו נגלה לפתע כמו מלבן בטון נמוך שהזכיר לנדב ולי בורות מים בהם נהגנו לטבול בשביל ישראל ומיד ניגשנו לבדוק.
   הרמנו מכסה מפתח מרובע בתקרה ואכן בפנים נמצאו מים מרעננים ונקיים. תמיר הצטרף ואחת ושתיים חלצו נעליים (ואת כל שאר הבגדים) ונכנסו טבעיים אל המאגר.
   כל אחד טבל ג' פעמין בתורו כמצוות המנהג.
   לפתע הגיע בחור מהכפר הקרוב, הסביר לנו שאלה מי שתייה וביקש שנצא, התבאסנו קצת על עצמנו שלא חשבנו על זה כי מים נקיים הם מצרך חשוב.
   השביל המשיך בתור יער יפה מקושט פרחי עצים וצל קריר ומפרגן להליכה כשלפתע בקעו מההמשך קולות ירי.
   המשכנו על השביל וזיהינו חייל בעמדת מאזין שמשגיח על שטח מטווחים, זיהינו צלפים רצים לבדוק מטרות וכשחלפנו על פניהם לשלום נגלה בסיס צלפי הכוחות המיוחדים של הנפאלים.
   המראות עוררו אי אלו ערגונות לתקופות עבר וגררו שיחה על הצבא.
   עצרנו לכריכים עם ריבה ובננה שהבאנו מהבוקר ואיילת התיידדה לה עם נחש חברותי.
   בירידה דרך כפרים מלאי תבואה חקלאית של אורז חיטה תירס שעועית בצל ולפת הגענו לעיר גדולה בשם בנאפה.

   תוך שיטוט בעיר גילינו מסעדה מקומית שנראית מלאה והתיישבנו לארוחת טעימות נהדרת שמבחיתי ההילייט בה היה הסמוסה (5 וואיוואים).
   תפסנו אוטובוס לדוליקל, עיר קצת יותר קטנה, ועלינו ברגל לכיוון הוסטל מומלץ בשם טשידלק.
   טשידלק משקיף על נוף עמק אדיר, האובך עודנו מחסה את האופק וזה קצת חבל אבל אנחנו שמחים מהמארח הנחמד שלנו ומתרגשים לסגור עם הסוכנות את סובב אנפורנה אליו נצא בשלישי.
   יעל ואני עשינו יוגה מול שקיעה על הגג, איילת העבירה מתיחות, התקלחנו והתיישבנו לארוחת ערב ובירות של המטבח במקום.
   לוקח לאוכל בנפאל הרבה זמן להגיע ואחרי שחיסלנו את העיקריות עד תומן, החלטנו להזמין עוד מנות למרות שיש עוד ראשונות בדרך, כמובן שבסוף נאלצנו להתמודד בקושי עם המנות הנוספות.
   בהוסטל התארחו עוד צמד גרמנים אותם נדב הזמין לשבת ונהננו מאוד לשבת לדבר ולצחוק איתם על טיולים, ישראל, גרמניה ולימודים.
   זזים לישון מותשים ומרוצים, שיהיה לילה טוב וחלומות על הגרקות.
   Read more

  • Day68

   Nepal Tag 11

   March 8, 2020 in Nepal ⋅ ☀️ 16 °C

   Start in den Tag:
   6⃣:4⃣5⃣

   Tag in 6 Worten:
   ▪️Wäschetag
   ▪️Fahrt nach Nagarkot
   ▪️Panorama View
   ▪️Mount Everest gesichtet
   ▪️Office work
   ▪️Gemütliche Unterkunft

   Was hat uns heute ein Lächeln auf die Lippen gezaubert:
   Nachhause telefoniert

   Mealplan:
   🕗 Frühstücksbüffet
   🕗 Frühstücksbüffet
   🕐 Dal Bhat
   🕐 Dal Bhat
   🕕 Tomaten Suppe, Veg. Fried Rice
   🕕 Nudel Suppe

   Besondere Begegnungen:
   Kleiner Hund, der auf einem Stuhl auf unserem Balkon geschlafen hat.

   Informatives:
   Klasse, dass diese Klimaanlagen auch warm machen können! 😬
   Read more

   Traveler

   Traumhaft!😍🗻

   3/11/20Reply
   Traveler

   😍 das werdet ihr im ganzen Leben nicht vergessen!

   3/12/20Reply
    
  • Day6

   עמק וואי וואי

   March 19, 2022 in Nepal ⋅ ⛅ 27 °C

   קמנו בבוקר וארזנו את כל החפצים שלנו, התרגשנו לעזוב את yog ולצאת קצת מהמקום שהפך להיות המקום הבטוח שלנו פה, עד כמה שזה מוזר.
   עשינו סידורים אחרונים וקניות קטנות לקראת הטיול והלכנו לפגוש את עילי, איילת ונדב בהוסטל שלהם.
   משם יצאנו לחפש את האוטובוס המתאים המגיע לצאנגמאיי. עברנו דרך שכונות ומגורים ושווקים שוקקים. כשהגענו לרחוב הרחב אליו כיוונו בתוך מטרה למצוא תחנת אוטובוס קפצו עליו חמישה נפאלים חמודים שניסו להבין לאן אנחנו צריכים.
   להצליח לבטא נכון את הכפר אליו אתה צריך להגיע זה אתר במיוחד בפעמים הראשונות שאתה הוגה את השם והנפאלים לא יבינו למה אתה מתכוון עד שתגיד את זה בדיוק במבטא שלהם. אבל אחרי כמה דקות של שבירת שיניים האסימון נפל והאיצו בנו להיכנס לאחד האוטובוסים.
   לאוטובוסים אין תחנות ואין עצירות ברורות, אין מספרים ואין סימונים. כל זה מתהווה על ידי הסדרן- בחור שעומד בכניסה לאוטובוס חצי בחוץ חצי בפנים וצועק מה התחנה הסופית, אנשים שואלים אותו אם עוצר איפשהו והוא עונה להם ומעלה או מכווין.
   כל תושבי האוטובוס עוזרים להבין איפה כדי לרדת ומסבירים הכל בטוב לב.

   כשהגענו לקצה הכפר צ׳אנגורינין התחלנו ללכת לכיוון הכפר נגרקות, ההליכה הייתה בין כפרים רבים אחרים, קטנים יותר וגדולים יותר.
   על אף מה שתיארנו לעצמו רוב הכפרים מזכירים את ראמאללה יותר מכל אזור כפרי אחר.
   זיהום האוויר הרגיש שנחלש אך האובך ליווה את כל ההליכה שלנו.
   למרות על זאת ההליכה הייתה נעימה ביחד וראינו הרבה חיות וצורת חיים שאנחנו לא רגילים אליהם.

   בשעת הצהריים חיפשנו מקום לאכול, פעלנו מתוך ההגיון- היכן שיש הרבה מקומיים כנראה שטוב וטעים. דבר זה הוביל אותנו לחצר בית משפחה שטענה שהם מסעדה ניסינו להזמין אך הם הסתפקו בידיעה שאנחנו חמישה והתחילו להכין דברים מאחור. בזמן שחיכינו הבנו כי כל יושבי ״המסעדה״ הינם בני משפחה, אחד מהם דובר אנגלית מספקת כדי לנהל שיחה שהתגלגלה מהר מאד לפיאור עצמי ושל תמיר שכונה handsome and greedy וגילוי גדול מצידנו- טיק טוק הולך חזק מאד בנפאל!

   לאחר שסיימנו את הארוחה שהתגלתה כמנה חמה בשם וואי- וואי, וננזפו כי אנחנו חמדנים וקמצנים שאנחנו הולכים ברגל ולא לוקחים אוטובוס המשכנו בדרכנו.

   בפאתי נגרקות ולקראת השקיעה התחלנו לטפס עלייה גדולה ואז גילינו שנדב מצא לנו טרמפ על משאית. ההתרגשות והשמחה אפפה את כולנו וכל המשאית לקחת אותנו את כל העלייה.
   כשהגענו מצאנו מקום לינה שם המליץ לנו הבעלים ללכת למסעדה ליד שהתגלתה כטעימה ועם צאי מטורף!

   כשחזרנו להוסטל וקיבלנו המלצות רבות לטיול שלנו מהבחור הנחמד תמיר גילה שיש לו פיפא, והלך לשחק איתו במשך שעתיים וחצי, ככה פתאום באמצע כפר בנפאל.
   וכך אחרי המשחק המפתיע והמשמח שנגמר בהפסד מותח ומקלחת עם מים חמים ראשונה בנפאל הלכנו לישון ונגמר לו עוד יום
   Read more

   Traveler

   כתבת צאנג מאי ואפילו לא היית בתאילנד

   3/24/22Reply
    
  • Day4

   Ankunft in Nagaskot in den Bergen

   February 29, 2020 in Nepal ⋅ ⛅ 20 °C

   Nach dem Mittagessen sind wir zurück zum Auto gelaufen und ich dachte ich mache auch ein Paar Fotos wies sonst so neben den ganzen schönen Kulturstätten und Hotels aussieht. Die meisten Gebäude sind noch von dem schlimmen Erbeben aus 2015 zerstört und es fehlt das Geld zum Wiederaufbau.
   Nachdem wir vom Auto abgeholt wurden ging es eine Stunde in die Berge hinauf.
   Die gesamte Breite von Nepal beträgt "nur circa 880km" aber wofür wir in Deutschland circa 7 1/2 Stunden brauchen, braucht man in Nepal 3 Tage.
   Die Straßen sind entweder überfüllt (in den Städten) oder total eng und eine Schlagloch-piste. Das schnellste was man fahren kann ist circa 60kmh.
   Auch wurde vor jeder Serpentine gehupt damit man keinen entgegenkommenden Fahrer auf den viel zu engen Straßen umfährt. Passieren tut eben nicht s weil sich mit maximal 30/40 fortbewegt wird.

   Der Ausblick über das Tal ist atemberaubend und das Hotel hat einen fantastischen Ausblick.
   Was schwimmen gehen anging war das Glück uns erneut nicht hold: jakuzzi und pool befinden sich in Wartung.

   Abends hat sich Tobi noch eine Massage für Nacken und oberen Rücken gegönnt während ich meinen mitgenommenen Roman verschlungen habe und Papa nochmal ins Fitness ist.

   Wir sind mit Roshit, unserem Guide der auch im Hotel übernachtet, zusammen Abendessen gegangen und haben uns über die Trinkgeldkultur und Politik unterhalten.
   Danach sind ich und Papa ins Bett während Tobi eine 2. Runde im Fitnessstudio eingelegt hat.
   Read more

   Traveler

   Sehr interessant. Viel Spaß wünsche ich Euch.

   3/1/20Reply
   Traveler

   Was für ein bombastischer Ausblick 😍

   3/3/20Reply
    

  You might also know this place by the following names:

  Sindhupalchowk

  Join us:

  FindPenguins for iOSFindPenguins for Android