Spain
Sant Josep de sa Talaia

Here you’ll find travel reports about Sant Josep de sa Talaia. Discover travel destinations in Spain of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

42 travelers at this place:

 • Day56

  Es Cubells, Es Vedra und Can Costa

  September 30 in Spain ⋅ ⛅ 25 °C

  Heute gab es den ein oder anderen Panoramablick auf die Küste Ibizas und Formentera während einer ausgiebigen Wanderung bei 35 Grad zu erhaschen. Die Erkundungstour endete - wie soll es auch anders sein - in einem ibizenkischen Landhaus mit inseltypischen Produkten wie Wein, Kräuterlikör sowie Wurst und Feigendessert. Ich gewöhne mich langsam an die Verköstigung. 😉Read more

 • Day1

  Ibiza

  August 18 in Spain ⋅ ⛅ 28 °C

  + Hotel Club San Remo (Club Playasol)

  + 4 Nächte, All-Inklusive

  + Erholung, am Pool liegen

  + Strandspaziergang

  + Lesen "Der Gotteswahn" von Richard Dawkins

  + keinen Party-Club besucht, obwohl u.a. David Guetta aufgelegt hat (70 Euro Eintritt)

  + Barkeeper José kennengelernt ("Siriiiii") & lokaler KräuterschnapsRead more

 • Day371

  Ibiza Nr Cala de Port Roig

  April 21, 2018 in Spain ⋅ ⛅ 18 °C

  Yes we made it, not a crossing experience that I would choose to repeat, it was less windy and therefore choppy than during the day but during my 2 hour watch stints I had to remain outside to keep the ‘mal de mer’ 🤢 at bay by watching stars that were on our track. The autopilot was on so I was only trying to fool my stomach.😉Unfortunately said stars were a little too high in the sky so as well as being very cold I kept getting neck ache. But we arrived safely and have had a relaxing day. The morning was especially relaxing for John who, once we were anchored and had eaten went to bed, I did some reading about Ibiza, checked the grab bags prepared the washing and I am sure there was something else. I woke him to let me know I was going swimming, not sure if it’s the northern latitudes but the sea seems to be getting colder❄️, took a while to warm back up. After lunch we put the job rails back on so we can use the forward sail again, then rowed to the beach bar. Now I admit it did look a bit swanky but anyway John ordered a G&T I had a rose wine and we shared a water, the G&T cost 9.50!! Had a little wander but no where to go without transport so John rowed around the bay a bit, looked at the fisherman’s huts, photos tomorrow and will try to get better ones of the anchorage as well, just taken those and it’s 8:30 in the evening so not looking great. We are heading clockwise round the island but only little hops as current forecast means we won’t be headed to Mallorca till Friday.
  Hope everyone is well and enjoying the updates, we are so pleased to be on the move.
  Read more

 • Day6

  Za Guettou do Ushuaïi

  July 30, 2018 in Spain ⋅ 🌙 26 °C

  V pondělí jsme vyrazili za Davidem Guettou do klubu Ushuaïa. Lístky jsme měli koupené už z Čech a přiznáváme, byl to i jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli jet na Ibizu 😊. Jeden lístek stál 55 Euro a očekávání bylo veliké... No, nejdříve jsme museli do klubu nějak dorazit. Akce byla od 17 hodin do půlnoci, ale prý se rozjíždí pomalu, takže nemá cenu spěchat. Měli vystoupit 4 DJs – Lovra, Hugel, Afrojack a David Guetta. Rozhodli jsme se jít pěšky (nakonec i zpět), abychom si prohlédli pláže a pobřeží. Takže když jsme po hodině ve 32 stupních dorazili konečně na místo, naprosto nás otrávila místní ochranka, která nejprve vyhodila dost hrubě slečnu před námi (že prý si není podobná na ID), pak něco řešili s dalšími lidmi před námi a pak jsme na řadu přišli my a naše batohy. Zatímco u předchozích vyhazovačů bylo vše ok (samozřejmě jsme si nastudovali, co můžeme mít s sebou), tak jednomu černochovi jsme skutečně do oka nepadli a mínil nás vyhodit kvůli velikosti kabelky a batohu. Nakonec se za nás naštěstí zaručil jiný člen ochranky a pustili nás dovnitř, ale celá akce byla opravdu dost nepříjemná a zkazila nám celkem náladu. Ochranka je tam v takové pozici, že proti ní vůbec nic nezmůžete, i když máte pravdu. Trochu jsme s idiocií ochranky počítali dopředu, jelikož nás varovaly recenze na internetu, ale takovou scénu jsme rozhodně nečekali (každopádně již dostali recenzi na Google i od nás). Batoh, který je opravdu malý, jsme měli s sebou hlavně proto, že jsme si v něm nesli plavky, jelikož součástí klubu je i bazén...
  Rozhodli jsme se spravit si náladu a koupit si drinky - víno a gin s tonikem za krásných 26 Euro. Vítejte v Ushuaïa 😀! Abychom to zkrátili, za zvuku ostatních DJs jsme čekali do 22:10 na hlavní hvězdu Davida Guettu, který předvedl sice pěknou show, ale hudebně to za nás nebyla žádná sláva. Když už to vypadalo na nějaký jeho známější hit, tak šup do toho mixnout nějaké to duc duc a protáhnout to alespoň na 5 minut 🙈. Ale zážitek to určitě byl, klub byl narvaný k prasknutí (kapacita je cca 4 000 lidí) a lidi tančili jak o život (evidentně pod vlivem tanečních drog 😊). My byli ve 2:30 rádi, že jsme na pokoji - po 6 hodinách stání (sednete si jen, pokud máte VIP lístky) a 2 hodinách cesty tam a zpět 😀. Asi nejsme takoví 'party people', jak jsme si o sobě mysleli 😀.
  Read more

 • Day11

  Cala d' Hort

  October 22, 2018 in Spain ⋅ ⛅ 24 °C

  Eine sehr schöne Bucht zum Schnorcheln. Teilweise wie im Aquarium. Der Oberhauptbademeister sagte zwar es gibt zwar keine Quallen, ein ausgiebiger Schnorchespaziergang durch die ganze Bucht zeigt aber doch einige auf. Naja das eine oder andere kreischende Kind mit Brandmalen gehört wohl einfach zum Bademeisteralltag dazu. Arme Eltern.
  Es war richtig klasse. So grosse Fischschwärme hatten wir bisher noch nicht. Am Ende des Tages sind wir echt gebraten und müde.
  Read more

You might also know this place by the following names:

Sant Josep de sa Talaia, San José

Join us:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android

Sign up now