Argentina
Llao Llao

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.

Top 10 Travel Destinations Llao Llao:

Show all

26 travelers at this place:

 • Day34

  Walking the Lakes

  December 5, 2019 in Argentina ⋅ ☀️ 17 °C

  Today we took it easy, and walked from the llao llao hotel (which looked like a beautiful place to stay... Fit for a king) and after missing a few buses (not our fault, as bus stops don't seem to exist on one side of the road, they do of course but they're imaginary, so could be anywhere... we were told stand near a white gate and one will appear, but it has to be the right gate of course! 🤣) Anyway this can be forgiven as you get to enjoy the beautiful views from where ever you are in Bariloche (not so much the town centre, except for all the chocolate shops yum 😋). We did a 10 mile walk all in all, stopping at gobsmacking view points along the way, including a 1 hour forest walk around the lake and a relaxing break at playa de los truncos (or beach of the trees).Read more

 • Day35

  Patagonia Brewery & Punto Panorámico

  December 6, 2019 in Argentina ⋅ ☀️ 17 °C

  After an unexpected 10 mile hike the day before, we decided to actually take it easy this time and succeeded greatly! We began by taking the bus up to Punto Panorámico to enjoy a glorious viewpoint of llao llao and the surrounding lakes. The view stretched all the way to the Andes and was (as we've become accustomed to in Bariloche) absolutely stunning. When we tired of drinking in the view we headed downhill to drink in some beers. We stopped at the Patagonia brewery for a craft beer brewed right there in the mountains. The beer garden at the back looked straight out over the lakes. Got to be the best place we've ever sunk a pint.Read more

 • Day27

  Patagonia Cervezeria - 24.7 km

  January 27, 2017 in Argentina ⋅ 🌬 27 °C

  Hier sind Bier und Ausblick eine 1 mit Sternchen. Direkt aus der Brauerei.

  Das erste Mal hitchhiken zurück in die Stadt hat vorzüglich geklappt. Waren mit Cousine, Cousin und Oma unterwegs und haben zwischendurch noch Fotos machen können.

 • Day5

  Circuito Chico

  December 30, 2017 in Argentina ⋅ 🌬 13 °C

  Circuito chico jeb Mazais riņkis ir tikai 30 kilometru garš, bet to nedrīkst novērtēt par zemu, jo tas tomēr atrodas Andos. Mūsu mērķis šodien bija to bez steigas pieveikt, bet pārāk agri sākt nevarējām, jo 10.00 bija jāsaņem izmazgātā veļa. Pēcpusdienā būtu par vēlu, jo veļas vīrs taisa pusdienlaikā savu bodīti ciet, un plāno atvērt tikai 3. janvārī.
  Izejam savā pieturā īsi pirms vienpadsmitiem, lai gaidītu atkal 20to autobusu. Ir šausmīgi auksts vējš, kas aizpūtis vakardienas lietu un stājies tā vietā. Drusku labāks par slapjumu jau tas ir. Jūtamies lepni, kad kāds jauns argentīniešu pāris prasa mums par ceļu un autobusu sarakstu. Ar prieku paskaidrojam un vēl sniedzam dažus papildu padomus, lai uzsvērtu savu pieredzi un celtu pašapziņu.
  Velo noma ir pilna ar jauniešiem no Izraelas, kas, izskatās, nejēdz neko un knapi prot braukt ar riteni. Ātri tiekam viņiem garām, nopriecājamies par kvalitatīvajiem velosipēdiem un labo servisu un sākam Circuito. Jau pirmais kāpums liek aizdomāties par savu fizisko formu, un šīsdienas brauciena tālāko norisi. Ar Zandiņu vienojamies, ka vienīgais glābiņš ir skaistie skati ik pa kilometram, kas ļauj sevi mānīt, ka apstājušies esam ne jau spēku izsīkuma dēļ, bet gan dabas baudīšanas nolūkā.
  Pamazām ieejam ritmā, un kāpumi vairs neliekas tik briesmīgi grūti. Uzdrošinamies pat veikt papildus ceļa posmu lejā līdz pludmalei, kur uzņemam Pupuču reklāmas bildi. Daži cilvēki aizvējā mēģina sauļoties, bet tas izskatās tā dīvaini. Ir ko padomāt - esam pašā vasaras vidū, ir 30. decembris - mūsu 30. jūnija ekvivalents. Skarbi ir jau šeit, bet rīt mēs dosimies vēl 700 km uz Dienvidiem.
  Tālāk iebraucam jau zināmās vietās, jo ceļš ved gar ostu, no kuras aizvakar ceļojām, paēdam pusdienas un ar pilnu vēderu minamies pēdējos 8 kiometrus. Pēdējais kāpums ir īpaši garš, bet stumt riteni pie rokas gods neatļauj. Tas būtu tāpat kā neuzbraukt Siguldas kalnā Vienības velobraucienā. 20tais autobuss jāgaida gandrīz stundu, un tikmēr mums par pārsteigumu Circuito ir veikuši arī Izraelas jaunieši, kas tagad metas ar mums konkurēt par vietu autobusā. Nolemjam, ka gudrākais piekāpjas, un gaidam nākošo, kas atnāk visai drīz.
  Tā nu pēdējā Bariločes atrakcija ir galā, jāsāk domāt par rītdienas lidojumu uz El Calafate.
  Read more

 • Day36

  Bariloche - Seen, Bier und Schokolade

  February 7, 2018 in Argentina ⋅ ☀️ 16 °C

  Der Titel dieses Footprints mag etwas merkwürdig klingen, doch sind es genau diese drei Eigenschaften, die Bariloche und seine Umgebung auszeichnen.
  Die Seenlandschaft ist einfach bezaubernd. Mit dem Fahrrad sind wir um die Halbinsel Llao Llao, die westlich des Ortes liegt, geradelt. Durch die Hügellandschaft geht es ständig auf und ab (gefühlt natürlich mehr auf als ab😉), weshalb man immer wieder tolle Aussichten genießt. Die Seen laden zum Baden ein, allerdings ist es wegen des heftigen Windes fast schon zu kühl zum Baden.
  Auf dem Weg rund um die Halbinsel liegen diverse Mikrobrauereien, deren Biergärten zum Verweilen einladen. Das argentinische Bier ist sehr vielfältig und lecker, aber erstaunlicherweise auch viel teurer als in Deutschland.
  Zuguterletzt kann man auf dem Weg rund um die Insel auch noch eine Schweizer Kolonie besuchen. Ja, richtig gelesen... Hier leben einige Schweizer und die haben in der Region auch eindeutige Spuren hinterlassen: Viele Häuser sind im schweizer Stil erbaut und in Bariloche findet man diverse Schokoladengeschäfte, die sich über mangelnde Kundschaft kaum beklagen können. Die Argentinier sind ganz heiß auf Schokolade ...😋!
  Read more

 • Day4

  Cerro Lopez

  December 29, 2017 in Argentina ⋅ 🌬 15 °C

  Šodienas prognozētais milzu lietus sākas lēni, pulksten deviņos vēl ir saulains, pēc tam sāk parādīties pa retai lietus pilei. Gandrīz jau nolemjam, ka nekas traks nebūs, tomēr sakrāmējam lieku drēbju kārtu līdzņemšanai. Mūsu šīsdienas mērķis - kāpiens uz Cerro Lopez, vienu no tuvējām virsotnēm.
  Maršruts it kā skaidrs - ar 20to autobusu līdz pagriezienam uz Colonia Suissa, pēc tam pārkāpt uz 10to un līdz Refugio Lopez pieturai. Tomēr tik viegli nesanāk, jo tas 10tais autobuss ilgi nenāk. Interesanti, ka nostopēt garāmbraucošu auto ir nereāli, lai arī to ir ļoti daudz. Vienkārši šeit stopētājus neņem un viss.
  Kalnā kāpt sākam reizē ar stipru lietu. Sākumā iet gludi, jo taka, lai arī stāva, pamatā ir pa granti un akmeņiem, kas vēl nav pilnīgi slapji. Pēc kāda laika saprotam, ka būs traki, jo sākas dubļi, un pretīm nākošoie agrīnie kāpēji brauc uz dibeniem. Tomēr turpinam uz priekšu, jo skati paveras daudzsološi.
  Pēc kādas pusotras stundas kāpiena sasniedzam kalnu mājiņu un nevaram saprast, vai tas ir galamērķis. Tomēr izrādas, ka nav, jo šaura dubļu taka ved augšup, un mēs nolemjam turpināt. Gan ne uz ilgu, jo kļūst briesmīgi slidens, tāpēc apstājamies vietā ar skatu uz pretējo nogāzi, kur kūstošais sniegs pārtop 8 ūdenskritumos, safočējamies un dodamies atpakaļ.
  Lejā kāpiens padodas raiti, stipri palīdz krūmos atrastāi nūja, kas sniedz kaut nedaudz atbalsta dubļos. Lietus tagad burtiski gāž, un pat visizturīgākais apģērbs vairs nepalīdz. Nolemjam, ka jāpērk Zandiņai jauna lietus jaka, jo viņa ir pilnīgi slapja. Mans Mammut turas puslīdz labi, mēģināsim meklēt kaut ko līdzīgu šeit pilsētā.
  Bet pirms tam jātiek mājās vēl ar to pašu 10to, kurš, kā izrādas kursē reizi stundā. Šoreiz paveicas, jāgaida tikai minūtes desmit. Pirms ejam iekšā mājā, pieskrienam pie kioska tantes, kas ir tepat 20 metrus no mums, un prasam mazu pudelīti kaut kā stiprāka, jo zobs uz zoba neturas. Mums piedāvā vietējo balzamu FERNET OTTONE - vislabāk esot ar Kolu, bet pie tējas arī derēšot. Fernet izrādas briesmīgs draņķis, garšo pēc kuņģa pilieniem, un neiet iekšā ne ar tēju, nedz bez tās. Pa abiem pieveicam gramus sešdesmit.
  Lietus turpina stipri līt, un mēs aizbraucam uz pilsētu pēc lietusmēteļa un kaut ko iekost. Lietusmēteļu konkursā uzvar Marmot, un liekas, ka tālākiem piedzīvojumiem jebkādos laika apstākļos esam gatavi.
  Read more

 • Day7

  Schicker Circutio Chico

  January 1, 2018 in Argentina ⋅ 🌬 15 °C

  Vorteil einer ausgelassenen Feierei ist das Ausbleiben eines Katers. Trotzdem ließen wir den Neujahrstag geruhsam angehen, da das Hostelpersonal es erst gegen 9:30 Uhr schaffte, das Frühstücksbuffet anzurichten. Mit Buskarte im Anschlag lief die Anfahrt zum Aussichtspunkt 'Cerro Campanario' wie geschmiert. Den Ausblick musste man sich zumindest an Neujahr aber erarbeiten (es geht auch ein Sessellift hinauf, war aber nicht in Betrieb). Eine halbe Stunde führte der an manchen Stellen extrem steile Pfad durch dichte Bewaldung, was allerdings aus zweierlei Gründen gut war: Erstens stieg man dadurch einigermaßen windgeschützt auf und zweitens wurde der Ausblick nicht durch vorzeitige Spoiler verdorben.

  Und 'lecko mio' was für ein Ausblick das war! 360 Grad rundum über das gesamte Gebiet in Bariloche spannte sich das Seen- und Andenpanorama auf - schlichtweg überwältigend! Da kauft man sich extra ein Ultraweitwinkelobjektiv, um einen größeren Blickwinkel als das menschliche Auge aufbringt auf den Kamerachip bannen zu können und dann reicht selbst das nicht, um alles einzufangen. Versucht hab ich's trotzdem (1), aber die Komplettsicht kann nur im Video erahnt werden. Dazu machten wir erste Erfahrungen mit patagonischen Winden, die auch wahrlich nicht von schlechten Eltern sind!

  Nach Abstieg ging's schnurrstraks zum nahegelegenen Fahrradverleih - dieses Landschaftseldorado wollten wir nochmal aus der Nähe erkunden. Mit Mountainbikes ausgestattet (2), begaben wir uns auf den ca. 30 km langen Rundkurs 'circutio chico'. Es ging auf und ab durch das kurvige, zerklüftete Gebiet und jeder härtere Anstieg wurde gleich doppelt vergolten. Zum einen durch grandiose Ausblicke und zum anderen durch die darauffolgenden Abfahrt, die wir mit geschätzt 50-60 Sachen runterdüsten. Eine sportliche Herausforderung und Mordsspaß zugleich!

  Gerade der Perspektivwechsel von tief unten auf Seeniveau (3) zu hoch oben mit Überblick (4) machen den Reiz dieser Tour aus. Zwischendurch picknickten wir in toller Szenerie (5) und machten auch noch einen Abstecher zu einem abgelegeneren 'mirador' durch einen Wald im 'Llao Llao' Nationalpark. Die hochgewachsenen Bäume wiegten und knarzten im Wind und baten mich um Verewigung (6). So becirct ließ ich glatt mein Taschenmesser am Aussichtspunkt liegen - der einzige Wermutstropfen des Tages und ein Preis, den ich für dieses Erlebnis gerne zahle (man bemerke die geschickte rethorische Verpackung meiner schlichten Dusselligkeit)! Auch in dieser Nacht schliefen wir selig ob der geleisteten Anstrengungen und Eindrücke.
  Read more

 • Day28

  Parc National Llao Llao

  March 15, 2018 in Argentina ⋅ 🌬 9 °C

  Cerro Llao Llao
  Lago Moreno Peste
  Bahia Lopez
  Lago Escondido

  Pour ce dernier jours à Bariloche, je loue un vélo. Direction de le parc national Llao Llao qui entoure la montagne du même nom. Longtemps que je n'étais pas remonté sur un vélo et le parcours est loin d'être aussi plat que les berges de la Loire. Heureusement, le parcours ne fait qu'une trentaine de kilomètres. Malheureusement, je ne peux laisser le vélo pour aller escalader le Llao Llao. Une tempête est en approche et les sentiers sont fermés (risque de chute d'arbres). Je me contente donc des quelques points de vue et de la tranquillité du Lago Escondido (lac caché).Read more

You might also know this place by the following names:

Llao Llao

Join us:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android

Sign up now