India
NCT

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.
Add to bucket listRemove from bucket list
Travelers at this place
 • Day228

  זה שיר פרידה

  July 27 in India ⋅ ☁️ 31 °C

  סבא וסבתא היקרים שלי אני מתנצלת שלא הקפדתי לכתוב פנגייונים לאחרונה ובטח נורא דאגתם.. הנה השלמה של כל אירועי השבועים האחרונים במיוחד בשבילכם ❤️

  החגיגה ממשיכה במתנ״ס
  הגיעו גם חוגי בישול, עוד ועוד צורפות, עליות לupper daramkot ושוב סיבוב קניות במקלוד, ויוגה עם שיבה כמובן…
  פגישה עם בני - הודי בעל הוסטל בדרמקוט שאח של נובה פעם התארח אצלו כשטייל כאן אחרי הצבא, הוא אירח אותנו לצ׳אי וארוחת בוקר וגם ניגנו ושרנו שירי חסידים בעברית ביחד, היה ממש מפגש מעניין וכיפי שאחר כך המשיך לנסיעה לסופ״ש של נובה ונעה אצלו בבית בדרמסאלה, ואנחנו נשארנו שלושתינו - של תאיר ואני לסופ״ש רגוע בדרמקוט.
  של שינתה תכניות וקנתה כרטיס חזרה לארץ מוקדם מהצפוי, דבר שקצת ערער את הסדר הקיים וגרם לי גם לכל מיני תחושות ומחשבות בנושא לקראת החזרה שלה הביתה וסיום התקופה שלנו ביחד, וגם לקראת החזרה שלי הביתה שממשמשת ובאה.
  לפני ששל לקחה את הסליפר חזרה לדלהי ישבנו רק שתינו לזמן איכות של סיכום טיול עם השאלות שכתבנו מראש, ממש בול בסגירת מעגל וסיום שהיינו צריכות.

  אז זה שיר פרידה
  לכל הרגעים הטובים והמשמחים
  לכל הרגעים הכואבים והקשים
  לכל הרגעים שבהם צחקנו עד שכואבת הבטן
  ולרגעים שבהם התרגשנו עד שהלב יצא מהחזה
  לכל האנשים שפגשנו בדרך והיו חלק מהמסע של שתינו
  לכל מה שלמדנו אחת מהשניה, אחת על השניה, וגם כל אחת על עצמה
  זה שיר פרידה
  תודה לך שותפה נדירה על תקופה מיוחדת וחברות מופלאה
  וההמשך בפרייבט טקסט זה לא לקריאה

  הימים המשיכו ברוגע, סוף סוף של הלכה אז גילינו שאפשר לשבת בדיוק 4 אנשים בכורסאות במסעדה של המוןלייט, וגם 4 זה מספר מעולה בול למונית.. מצאנו את עצמנו חבורה מוזרה שכל מה שמחבר בנינו זאת בעצם של והיא בכלל לא פה
  הלכנו למפלים עם עדי ואבא שלו (שגם אותם הכרנו בזכות של), שבועיים פה בדרמקוט רבתי, עם מלא ימים טובים למפלים ומזג אויר בהיר אבל שום דבר לא גרם לנו לצאת מכאן עד שאבא של עדי בא ולא השאיר לנו ברירה.. כמובן שהיה יום גשום בלי ראות טובה בכלל, ובכל זאת נהננו מאוד
  ארוחת פרידה של מרקי טנטוק, הבנות ממשיכות למנאלי ואני האחרונה שנשארת פה לעוד שלושה ימים עד הנסיעה לקירגיסטן.
  קיבלתי גם שוב סטפה של כסף מבחור זר (הפעם לפחות היה הסבר לדבר..) והודות למניש הצלחתי גם להחזיר אותה לבעליה.
  הלכנו מניש ואני לבגסו להיפרד ממאיה, ישבנו לאכול איתה צהרים, מאיה ואני מדברות בנינו בעברית ומניש לא מבין, מאיה ומניש מדברים בניהם בהודית ואני לא מבינה… סך הכל משעשע ביותר. חזרנו דרך מקלוד אחרי סיבוב קניות אחרון והבאנו גם מתנת פרידה לרוהיט.
  דלהי עברה בנעימים (הלם שאני אומרת את זה אבל כך היה), הרבה ישראלים, הרבה קניות, ויאללה ממשיכים ליעד הבא

  לסיכום הודו
  אין הרבה מסקנות רק אגיד שהיה נפלא, והלוואי שאדע כל חיי לא לשפוט ולקבל החלטות לפי דעות קדומות. בכלל לא רציתי להגיע להודו בהתחלה, וזה התברר כהחלטה נהדרת
  נמסטה (שוב)
  או יותר נכון - ביי חיים שלי
  Read more

  Kineret Nadel

  מרגש אהובונת💖

  אנחנו כל כך מתרגשים לקרוא אותך. המשיכי להינות עם יוסינו... ומתגעגעים לראותך בארץ. [סבתאסבא]

  כתבת מהמם כרמלי. מתגעגעת❤️‍🔥 [איה]

   
 • Day113

  Star Gate Delhi 🛕

  July 26 in India ⋅ ☁️ 32 °C

  Der drittgrößte Ameisenhaufen der Welt ist für uns ein Sprung in eine andere Galaxie 🌌. Sie ist kunterbunt, vollgestopft mit Menschen und kann mit einer genialen Veggie-Küche aufwarten. Auch haben wir hier uns in einen frischgepressten Bambussaft mit Minze und Limetten verliebt. Die Kehrseite ist der Hygieneschock für unsere Mägen - Delhi Belly! Das Lärm- & Verkehraufkommen bringen ebenfalls unsere Trommelfelle nah ans Platzen, denn penetrantes Dauerhupen gehört hier zum guten Ton, wie im weiten Strahl auf die Straße spucken. Das kühle Nass von oben lässt die Fauna hier im Rekordtempo gedeihen und kleidet die Stadt in ein grünes Gewand. Leider sind Müll und das Elend auf der Straße aber allgegenwärtig und wir stellen einmal mehr fest, dass für die meisten Delhianer*innen hier die Erde ein reiner Gebrauchsgegenstand ist. Das Touriprogramm hebt das Gemüt und schickt uns durch Gärten & Tempel - die glücklicherweise in ruhigen Gegenden liegen. Morgen steht die vorerst letzte Bustour an, die uns ins Herz der Kashmir Region führen wird. Aktuell bringt der Klimawandel dort einige Regenextreme zu Tage, also hoffen wir dass kein Amphibienbus nötig wird.
  Für uns ist das Glas dennoch dreiviertel voll, denn auch die Kinder erfreuen sich daran, ihre Drachen auf den vermüllten Dächern von Delhi steigen zu lassen.
  Read more

  Jimbo Beobachter

  Śakur

  wow it's fascinating, I've always loved India, yet it's on my bucket list.

  RideAbout - WildWildEast

  prepare for the veggie food 😍

  Śakur

  also the spicy foods are awesome, I might as well adopt and get used to it soon enough 😊

  RideAbout - WildWildEast

  you will love it!

  2 more comments
   
 • Day109

  אמאלה, (ב)דלהי! ליבינד דה דרים

  July 21 in India ⋅ ☁️ 29 °C

  ליבינג דה דרים
  אחרי עמק קטמנדו גרסת הודו (מצטערת, נפאל לא תצא לי מהראש מהר כ״כ) חזרנו ליום מנוחה במנאלי.
  ערב למחרת, ארזתי תיק גדול ונפרדתי מחברים קרובים של התקופה האחרונה והתחלתי ללכת לכיוון האוטובוסים. בכל מקום ופינה בירידה מההוסטל עולות תמונות וזכרונות ממנאלי, יעד שלא אהבתי אך מסתמן שהשאיר בי חותם וסנטימנטים גדולים משחשבתי.
  עוברת נסיעה ארוכה של 15 שעות באוטובוס, חם, לח ועייף, נסיעה עם ריקשה שהזמנתי באובר (מי אמר שפה זה לא אירופה?), ונחיתה במלון שאמא הזמינה לי.
  מזיעה וכבד לי, עולה את העלייה למלון כי לריקשות אסור. ממול, יורדות מכוניות מרסדס ובי אמ וו.
  כשאני מתקרבת לפתח המלון, גברים ונשים בחליפות ועקבים, כולם מתוקתקים. לא נעים לי שאני לבושה בשווי 350 רופי סך הכל ושכחתי לקחת מברשת שיניים לאוטובוס לילה.
  שני בחורים בחליפות לוקחים ממני את כל התיקים, אני נגשת לעשות צ׳ק אין ומגיעה לחדר פרטי מפנק כשהתיקים מגיעים קצת אחריי וכנראה בשוק כמוני.
  המקלחת הכי ארוכה שהייתה לי כבר תקופה, המיטה הכי גדולה שישנתי בה מעולם, סיבוב לדוסה, חזרה לשינה.

  אמאל’ה דלהי! חלומות על סארי
  בוקר של התרגשות, אמא באה להודו! אמרתי שלא אבכה, ואיכשהו ברגע שראיתי את אמא רק בכיתי.
  איחוד מרגש וארוחת בוקר בופה, ויצאנו להסתובב. לאמא מסתבר יש חלום, זה צויין כבר בשעה הראשונה של המפגש שלנו והפתיע אותי ממש. נרתמתי למשימה ויצאנו יחד להגשים חלום ולחפש סרי.
  הגענו לשווקי בדים משוגעים, אך מחסור בזמן ובחייטים לתפור את הבד עצמו סמנו לנו לקנות אחד מוכן. היה קשה אך לא ויתרנו, ומצאנו לכל אחת את בגד החלומות.
  עוד קצת סיבובים בעיר האותנטית ומעבר חד לקניון, לברוח למזגן ולאכול משהו.

  תוברת םלה
  דמיינו סיטואציה- אמא ואני לבושות סארי, אני בז׳, היא תכלת. הולכות יחד יד ביד, במאה אחוז בטחון. נכנסות לקניון רמת אביב.
  כן, כן. רמת אביב. ככה זה הרגיש. חנויות מותגים יוקרתיים ורגילים, רק אנשים מודרניים מאוד, סטארבקס, דקטלון וסופר ענק. הרבה זמן לא ראיתי כמה העולם הזה קיים ומתפקד בתדירות ותזוזתיות שכזו.
  הלם תרבות הפוך
  Read more

  Ilay Wanderman

  רק חסר קליפ בוליוודי שלכן וזה זה

  Iris Etgar

  איזו התרגשות למצוא את התינוקת שלי בדלהי. מוליכה אותי בין הריקשות והשווקים.מדברת ומתקשרת כאילו נולדה בהודו

  מהממות!! [יעל]

  2 more comments
   
 • Day182

  ההודי הראשון שדפק אותנו

  June 11 in India ⋅ ☀️ 41 °C

  4:20 שעון מעורר. קמות מתארגנות ויורדות למטה לגלות שהאפליקציה ביטלה לנו את ההזמנה של הגראב (כמו גט טקסי שהזמנו מראש). בסוף מצאנו מונית ברחוב ונסענו לשדה במחיר מופקע שעלה לנו כמו כרטיס אחד ל3 ימים נסיעה חופשית בעיר.
  כשהגענו גילינו שהצק אין נפתח רק עוד שעה ולגמרי יכולנו לקחת את הרכבת התחתית ולהגיע ממש בזמן.
  אחרי המתנות ארוכות, אחת מהן הייתה גם 20 דקות עמידה באוטבוס אל מול המטוס, סוף סוף עלינו לטיסה והמראנו.
  לא נסביר יותר מדי אבל בוא נגיד שזה היה ארוך יותר מדי ומטלטל מדי עם כיסי אוויר חמורים.. ממש אחלה סיומת לכבוד הטיסה האחרונה של של ושלי ביחד.
  מהשדה עלינו ישר לרכבת התחתית לכיון בית חבד. רק רצינו להגיע לשם, למקום שירגיש לנו יותר בטוח, ומשם כבר נסתדר ונמצא את דרכנו למנאלי (עיר בצפון שבה נפגוש עוד יומיים את עלמה וחברינו הטובים).
  עלינו לרכבת, האמת שהנסיעה הייתה דווקא ממש סבבה, והייתי מופתעת לטובה ואפילו לרגע חשדתי שאולי הכל יעבור חלק היום.
  ירדנו מהרכבת ומשם הכל הסלים.
  מרגישות שכל הקשיים וכל החוויות שהיו לנו עד עכשיו בטיול במזרח קרו כדי להכין אותנו בדיוק לרגע הזה שבו אנחנו יוצאות מהשדה ומגיעות לדלהי. ועדין שום דבר לא באמת יכול להכין אותך לרגע הזה.
  הנהג ריקשה אמר לנו שהאיזור שבו נמצא הבית חבד סגור לבידוד בגלל הקורונה ואי אפשר להיכנס לשם. בהתחלה לא האמנו אבל הוא אמר שהוא יקח אותנו לטוריסט אינפורמיישן שנמצא ליד הכתובת של הבית חבד ונשאל שם אם יש דרך להיכנס. נסענו לטוריסט אינפורמיישן, זה אחד כזה ממשלתי ולא סוכנות פרטית ככה שאמור להיות להם פחות אינטרסים אישיים ובתקווה שהם באמת יעזרו לנו ולא יחפשו לדפוק אותנו. ירדתי לשאול שם בפנים, הוא נתן לי להתקשר בעצמי לבית חבד וענה לי הודי מהביטחון של בית חבד, הוא אמר שבאמת הבית חבד וכל האיזור סגור, שאין שם אף אחד ואי אפשר להיכנס. עדין היה נראה לנו הזוי שלא אמרו את זה ולא שמענו על זה באף קבוצת ווצאפ, אבל הוא ממש נתן לי להתקשר לבית חבד אז זה רמה גבוהה של תרמית שממש לא היינו מוכנות אחיה מההלם אחרי סינגפור. הבחור מהטוריסט אינפורמיישן אמר שהוא יכול להזמין לנו כרטיסים לאוטבוס אז החלטנו לרדת שם.
  כשהתיישבו והוא התחיל להתקשר לסוכנויות הסתבר שיש עכשיו חופשת קיץ בהודו וכל המקומיים נוסעים לחופשה בצפון אז אין כרטיסים לעוד שלושה ימים קדימה. אמרנו שאנחנו חייבות לעוף מדלהי כמה שיותר מהר ואין מצב שאנחנו נשארות פה אז הוא המשיך להתקשר לעוד ועוד סוכנויות, גם ניסינו את הסוכן של הישראלים שנמצא ליד הבית חבד אבל הוא גם אמר שהוא לא עובד ואין לו דרך להזמין לנו כרטיסים. לבסוף באחת הסוכנויות אמרו שהם יבטלו ל2 אנשים כרטיס כדי לתת לנו אותם אם נשלם יותר. הצלחנו להשיג 2 הכרטיסים האלה במחיר מופקע (לפחות פי שתיים אם לא יותר) אבל לא היה לנו אכפת. החלטנו שאנחנו ״מוותרות לעצמנו״ ומשוות לשקלים, ואם משווים לשקל זה באמת לא כזה יקר, אז הסכמנו למחיר. הבנו שזה עקיצה אבל עקיצה יחסית קטנה שאמרנו יאללה אנחנו מוכנות לספוג את זה אין לנו כוח לזה. הוא אמר שהאוטובוס ב6 אז נחכה פה שעה בטוריסט אינפורמיישן. בינתיים דיברנו עם ההודים שם והם היו ממש נחמדים ואפילו התחברנו קצת. בשלב מסויים הם עזבו את המשרד ועברו לחדר השני אז לקחתי את המחשב וניסיתי לחפש באינטרנט כרטיסים לאוטובוס מדלהי למנלי (כי עדין אין לנו סים ואין לנו דרך ליצור קשר עם אנשים או לחפש באינרנט). איזה הפתעה, היו שם כמה אופציות אפשריות ובמחיר הרבה יותר נמוך. אמרתי להם שאני רואה שיש פה כרטיסים אז איך זה שאנחנו היינו צריכות לשלם כל כך הרבה, הוא אמר שהוא לא מכיר את הסוכנות הזאת ועוד כל מיני חרטוטים ואז אמר שהוא הולך לבדוק ופתאום נפל האינטרנט במחשב. הזמן עבר כבר היה 6 ואז 6 וחצי והוא אמר שלא נדאג תכף יבואו לאסוף אותנו.
  לבסוף הגיעה הריקשה ונסענו נסיעה קשוחה ביותר ברחבי העיר. עם מלא צפצופים שאנחנו לא רגילות אליהם אחרי השקט של סינגפור, לאורך הנסיעה יכולנו ללטף איזה 6 פרות ו2 חזירים מרוב שהם היו קרובים אלינו. מלא אבק וחם ברמות שהחלק של התחת שלי שנגע במושב ועוד איזורים בגוף היו רטובים ומזיעים, והיה קשה לנשום מהחום והזיהום.
  אנחנו ביקשנו מהסוכנות פרטים על האוטבוס וכרטיסים אבל הם אמרו שהנהג ריקשה יודע והוא ייקח אותנו בדיוק למקום. נחשו מה, הוא לא ידע. הגענו למקום והוא הסתכל עלינו בעניים מבולבלות שהוא לא מבין לאיזה אוטובוס אנחנו צריכות לעלות והתחיל לשאול אותנו שאלות בהודית, אנחנו החזרנו לו מבטים מבולבלים וביקשנו ממנו שיתקשר לטוריסט אינפורמשיין. עצר לידנו איזה נהג ריקשה שהוריד נוסעים אחרים. הוא ראה שאנחנו מבולבלים והוא ידע אנגלית אז הוא עזר לנו ובירר את הפרטים. כבר היינו בטוחות שאנחנו עוד שנייה חוזרות לטוריסט אינפורמיישן כדי לבקש מהם שיחזירו לנו את הכסף ומאיימות עליהם במילת הקסם Tourist Police. אבל אז הוא אמר לנהג שיסע לנקודה אחרת שם האוטבוס מחכה לנו. עוד איזה רבע שעה בריקשה הסיוט הזה עד שלבסוף הגענו וגם שם היה בלבולים אבל מצאנו את האוטובוס שלנו וקיבלנו מקומות לשבת בהם. שמחה וששון.
  עלינו לאוטבוס עם הקלה גדולה בידיעה שאנחנו מחר נגיע למנלי לבית הישראלי, ותכף נראה פרצופים מוכרים של חברינו הטובים.
  היום הזה גרם לי להיזכר בבת אחת בדיוק בסיבה שבגללה לא רציתי להגיע להודו. אבל אני כאן ואני יודעת שלנו המטיילים הישראלים יש כל כך הרבה חומות שמגינות עלינו אם זה החברים שאנחנו מכירים, ובכללי כל הישראלים שמטיילים כאן, בתי חבד וסוכנויות של ישראלים, שאני באמת ממש מעריכה ומודה שקיימים כי מה שקרה לנו היום לא היה קורה אם היינו מגיעות לבית חבד. וכל שאר התיירים בעולם שאין להם בית חבד ללכת אליו זה מה שהם צריכים להתמודד איתו תמיד. ואין להם נחמה כי גם במנלי מחכה להם אותה החוויה בדיוק.
  הגענו למנאלי, המזג אויר היה נעים וקריר, מצאנו את הבית הישראלי אכלנו והתמקמנו ואפילו אחרי שעתיים וחצי של המתנה באיזה דוכן הצלחנו לעשות סים. לגמרי הורדת פאניקה כמו שצריך ונראה שמנאלי ממש עיירה חמודה ויפה מפוצצת ישראלים אז שמחות שהגענו לכאן.
  נ.ב יש כאן אין סוף שלטים בעברית בחרתי את האחד שהכי הצחיק אותי, תקראו ותבינו :)
  Read more

  Kineret Nadel

  🤣🤣🤣🤣🤣

  6/13/22Reply
  Neta Nadel

  חחחחחחחחחח גאוני

  6/14/22Reply
   
 • Day3

  Indian Accent

  March 20 in India ⋅ ⛅ 31 °C

  Excited to try one of the best Indian restaurants in all of New Delhi. We have selected the Chef's Tasting Menu.

  Amuse Bouche : blue cheese stuffed naan with a fiery peppercorn shooter

  1. Chandon Brut/ Assortment of appetizers
  2. Cuvée Special/ Chicken Shish Kabab
  3. Mouton Cadet Bordeaux/ (no idea...but basically an Indian lamb taco). The wine was very cherry forward and we were skeptical...but the pairing was amazing and spot on!
  4. Pino Grigio/Crab with Japanese rice
  Main Course A: Sette & Fish
  Main Course B: Gavi & Duck
  6.Riesling/ Pistachio cookie & chocolate cake

  This was one amazing dinner and even better company!
  Read more

  Pamela Hawkins

  OMG, I love Indian food!!

  3/20/22Reply
  Geri Pampalone

  Looks fabulous!!

  3/25/22Reply
   
 • Day3

  A Morning in New Delhi

  March 20 in India ⋅ ☀️ 35 °C

  We setoff on a quiet Sunday morning to explore some lesser known sites. It was a great way to see the City and appreciate this beautiful and complex area. We first headed for a morning stroll through Lodhi Park where many of the city reaidents come to walk, do yoga, or setup for a family park day. We then paid our respects to Gandhi viewing his memorial. Our next site is Humayun's Tomb a world heritage site - interesting this was built by a muslim woman who gained much power after the death of her husband. We then visited the bustling Gurudwara Bangla Sahib Sikh Temple where people come together to feed over 25,000 people every day, give thanks to the guru's and bathe in holy water.Read more

  Trip to Italy

  The Sikh temple was the highlight of the day! However, taking off my shoes and running around barefoot was a bit tough for me😂.

  3/20/22Reply
  Pamela Hawkins

  Nice shawls!

  3/20/22Reply
   
 • Day150

  הודו'יה', הודיה, סוף.

  July 9 in India ⋅ ☁️ 34 °C

  התעוררנו לחום הלח והכבד של דלהי
  טוקטוק למושבה הטיבטית ולהוריד פאניקה וארוחת בוקר באמה קפה, בית קפה של ארבע קומות, שלא מבייש את המעוצבים ביותר בניו יורק (לא הייתי).
  התמקמנו ברבסל, הוסטל שנדמה ששייך גם לבית קפה ויחד עם גאיה ושירה יצאנו למיין בזאר.
  הפעם, כדי לגוון, החלטנו לקחת את המטרו.
  חוויה מפתיעה ומגניבה, שאפילו הזכירה לי את ברלין (כן, כן ושם הייתי).
  בקושי רב יצאנו מהמזגן של הרכבת אל תוך הסחוניה, ועברנו בגשר מעל מסילות הרכבת העילית. המוני הודים על יד הפסים, כריזות רמות בכל המרחב וחוויה אוטנטית מגניבה ושונה לגמרי מהמטרו.
  בבזאר פצחנו במסע קניות, כל מה שאנחנו צריכים ולא צריכים דחפנו לכיסים בתדלוקים של גלידה ומים קרים.
  שלחתי חבילה לארץ וחזרנו כולנו חזרה למושבה הטיבטית הרגועה שלנו לארוחת צהריים.
  נחנו, התקלחנו בחדר הממוזג ויצאנו לבושים בלבן לארוחת שישי חגיגית באמה.
  פתחנו שולחן והרצנו סבב שישי אחרון (רגע אחד מהשבוע) של אלמוג, להודו או לעולם, לפני שאנחנו מתפצלים לדרכים שונות.
  לקחנו עוגת גבינה ואוכמניות לקנח בחדר ונטרקנו גמורים מול פריינדס כשהאורות דולקים רוב הלילה.
  שעות הצ'ק אאוט עד הטיסה מעבירים בקפה ויוצאים במטרו אל השדה.
  פרידה מרגשת מאלמוג, שאחרי מסע צמוד ומדהים של חודש יחד, ממשיכה לטייל עם המשפחה בוויאטנם. נקווה שהגעגועים לא יימשכו הרבה וגם אותה, נראה במזרח הרחוק.
  התורים זזים במהירות ואנחנו מתרגשים מכל מה שסרילנקה תביא איתה, בו בזמן נשלחים אלינו מלא מעט אנשים כתבה על מהומות ופריצה לבית הנשיא.
  אולי אנחנו זחוחים או אדישים אבל אם כבר להיתקע, אז בחופים של סרילנקה. אולי בכלל נצטרף למורדים ואז גם נוכל להכין סרט דוקו שיזכה בפסטיבל ירושלים, להגשים ייעוד.
  בקיצור, נשאר רק להודות להודו על נופיה המדהימים, שמי בכלל ציפה שאחרי מדינה כמו נפאל נוכל להתרגש מהם ככה?
  מדבר בשילוב נהרות ושדות ירוקים כשבפסגות לבן משלג.
  אבל בסוף, כשאני חושב על הודו, אז זה קודם כל ההודים.
  מתחושת סלידה לגבי האדישות בה נראה היה לי שהם חיים לצד כל החרא שמסביב לגילוי אנשים עם לב ענק ואופי כמו שלא פגשתי באף מקום (מסתלבטים עליך חופשי).
  כשיש מליארד וחצי, פוגשים הודים תרמילאים כמונו, מוזיקאים בחסד, בעלי גסטהאוסים ומסעדות שבחופשיות לא מוסברת אפשר פשוט לשבת, לשמוע ולהתעניין בכל חייהם.
  תודה תודה תודה על הזכות
  שיהיה לכולם לילה טוב וחלומות על צבא מורדים חמוש בגלשנים ושזור בפרחים, שיבוא שלום עלינו
  פיס
  Read more

 • Day2

  Acho in Leh :)

  August 9 in India ⋅ ⛅ 27 °C

  Üse Trip: Genf - Abu Dhabi - Neu Dehli - Leh

  Spätestens in Neu Dehli wäre mir ready gse fürnes Bett, aber ein Flug hei mir no vor üs ka. Nachere chline Pousä uf de liegine am Gate si mir uf Leh gfloge und hei dert uf Delphine gwartet...

  Nach emne (meh oder weniger churze) Power-Nap im Zimmer, si mir ize chli de Ort am aluege und vorauem ad Höchi agwöhne :)
  Read more

 • Day1

  Arrivo in India!!

  August 6 in India ⋅ ☁️ 29 °C

  Viaggio comodissimo, arrivo a New Delhi in perfetto orario 10.30pm, pratiche burocratiche veloci.

  Conosciamo Deepack, nostro autista, che ci porta al primo hotel Jindal Palace 🏠 (15€/notte). Carte non funzionanti, chicchi di per insetti, deodorante per mobili che tra poco ci stende: tutto regolare!

  Andiamo a nanna tra 4 ore ci svegliamo! Ah no: c'è il Toro!
  Read more

 • Day51

  new delhi (the taxi driver)

  July 15 in India ⋅ ⛅ 36 °C

  Überraschenderweise hat uns der Taxifahrer zu sich nach Hause eingeladen. Ich durfte ein paar Bilder von seiner Absolut wundervollen Tochter auf der Dachterasse machen. Es war großartig.

  Surprisingly our taxi driver invited us to meet his family at their home. I was allowed to take some photos of his stunning and wonderful daughter at their rooftop. What an amazing time.
  Read more

  Doris Nachname

  Die Männer schauen immer so grimmig ! Ich denke das ist nicht böse gemeint !!

  Verdiana A

  Haha! Wohl nicht, ist aber sehr praktisch für dokumentarische Fotos. Das macht einfach etwas mit den Betrachtenden 😄

   

You might also know this place by the following names:

National Capital Territory of Delhi, NCT, Delhi, दिल्ली, ਦਿੱਲੀ, دہلی

Join us:

FindPenguins for iOSFindPenguins for Android

Sign up now